0

Tylko oby nie z powodu sędziowania....faktycznie jakaś tragedia jest w tym roku...tak ogólnie. Bramka nr 3 tez ze spalonego niestety...

0

Patriskos
sarkazm niepotrzebny.... każdemu moze sie pomylic :)

0

Messiah16

no tak!!! :) pomieszało mi się :)

0

hehe cos w stylu Bayern MU z finalu LM... gdzie Bayern w minute strzelil dwie brameczki w 90 min :)

0

jak beda 3 hiszpanskie druzyny to bedzie mega nudno w LM. tym bardziej ze wiadomo ze Real wylosuje Malage cieniasow...

0

co ćpają Ci sędziowie ?? przecież ich jedynym zasranym zadaniem na tym boisku jest patrzeć gdzie piłka, obrona i ten jeden napastnik!!!! ja pier...

0

ktoś ogląda sReal? Jak grają? Jak tamten meczyk?

0

I co jestescie za Borussia czy Malaga? :)

0

DZIEKI!!!!!!!

0

ma ktoś może link do transmisji?? bo mi coś stronki do meczyków nie chcą wskoczyć...

0

Ja tam jestem akurat zwolennikiem Valdesa ale ostatnio chyba postawiłbym na Pinto. Nie wiem jak to jest ale on po prostu ma więcej szczęścia ostatnio. Jeśli obrona jakoś strasznie nie zawali to piłka po prostu leci w niego:)
Jednak Valdes jest bardziej kompletnym bramkarzem.

0

ja bym zdjął Iniestę. Trzeba go oszczędzać i nie ryzykować kontuzji przed najważniejszym meczem. Pique też bym zdjął z tego samego względu. Abi na środek :)

0

A może to tak naprawdę powrót Tito? :) ladna gra dzisiaj... nawet jeśli to słaby rywal.

0

masakra co robi Alexis jak nie ma Messiego...

0

trochę za ostro ...

0

Ciekawie zwrócił uwagę na to jak powinien grać obrońca. Nam się wdaję że obrońca gra tylko na swojej połowie. A on przecież nie tylko atakuje ale już broni na połowie przeciwnika. Ja tam mu wybaczam wszystkie błędy jeśli będzie posyłał takie asysty jak z PSG, do końca sezonu :D

0

Popieram w 100% Marqueza. Szkoda że jego młodszej wersji nie można nigdzie kupić... taki obrońca z jego najlepszych czasów...dobre czasy.

0

Messipaksiu
dopiero po takich kretynach jak Ty widać frustrację kiboli Realu:) Zawsze poprawia mi to humor :D

0

czy mi się wydaje czy o ile pamiętam bramka Ibry padła po stałym fragmencie gry... z tego co pamiętam to tak i bardzo chciałbym się dowiedzieć co wtedy w głowie mieli Ci zasrani sędziowie...

0

Panko92
Ja nie mówię że teraz mamy nie mówić o tym w ogóle. Wszyscy widzieli co się wczoraj stało i na pewno odpowiedni ludzie będą o tym mówić. Powtórki są ewidentne. Ale niektóre komentarze są żałosne prawda? Wystarczy spojrzeć na to co powiedział Xavi i wszystko jasne co do dyskusji na temat sędziów.
Bo z tego co wiem to zaraz się zacznie. Że niby PSG kupiło sędziego... Ancelotti też powiedział że karnego nie było ale już o bramce Ibry nie wspomniał....itp, itd.... Po co takie przedstawienia?
Wolałbym pogadać o tej zajebistej asyście Alvesa do Messiego. Bo dawno czegoś takiego nie widziałem :)

0

Panko
spoko możesz się wypowiadać. Ale mi chodzi o ten lament i użalanie się...oooo jak to nas skrzywdzili sędziowie... masakra. Jak chcesz należeć do tych ludzi to spoko.

0

DaMilio
aaa to mój błąd... myślałem są tak jak ostatnio co dwa tygodnie. Ale ja i tak dopóki nie będzie wyników badań będę miał nadzieję że to nic groźnego.

0

DaMilio
no ok wypadl Masche. Ale przecież to nie pierwsza taka sytuacja i już nie raz udało się załatać braki. Pewnie zagra Busi i tyle i będą się z Songiem wymieniać na środku.
Najgorsze to Messi. Wczoraj było bardzo widać jego brak w drugiej połowie. Ale za to dzięki temu PSG bardziej się otworzyło. To też jest jakaś szansa.

0

DaMilio
Barcelona już robiła w ten sposób, czy to z Puyolem czy Messim, Fabsem i Iniestą.
Akurat obecność Messiego jest na boisku na tyle znacząca że można bardzo popsuć przygotowania do meczu przeciwnika jeśli ukrywa się informację czy zagra czy nie. Pogadamy za dwa tygodnie:)
Już teraz pojawiają się informacje o 3tygodniach wykluczenia a o ile pamiętam Messi nie poleciał wczoraj od razu na badania a usiadł na ławce. Stąd moje podejrzenie:)

0

i jeśli ktoś piśnie choć słowo o sędziach to naprawdę żal... stało się i tyle. nic wasze narzekanie nie zmieni bo przecież nikt z UEFY tego nie przeczyta.

0

widać sezonowców to już nawet 2-bramkowy remis na terenie rywala nie zadowoli. Wynik gorszy niż mecz ale przecież nie wszystko winą drużyny.
Widać że na silniejszym rywalu bez Leo gra wygląda inaczej. I mam nadzieję że to jednak tylko zagrywka ze strony Barcy i że jednak zagra.
Świetny mecz Alvesa i Valdesa, reszta na swoim zwykłym świetnym poziomie. Ale obrońca to by się przydał.
W rewanżu na pewno ktoś z dwójki Busi , Song w obronie bo nikogo innego nie widzę na tak dobrego rywala.

0

o co tam poszło??? bo mi mecz przycieło akurat.

0

kurde niech ktoś tego frajera zbanuje bo tylko wkurza.

IDIOTO i tak nikt nie wejdzie na tą denną stronę!!!!

0

hmmm... no proszę... Pedro nawet w reprezentacji Hiszpanii gra w pierwszym składzie...czyżby był jednak dobry?? :D naprawdę już nie kumam ludzi którzy go krytykują... może wreszcie część niektórych kibiców i ta redakcja ( szczególnie przy wystawianiu ocen za mecze ) zacznie widzieć te aspekty gry Pedro które widzi Tito i Del Bosque.

0

18|FCB|99,
Cóż ja wcale nie jestem jakimś fanatykiem Valdesa i przez długi czas uważałem tak jak Ty. Ale zdarza mi się obejrzeć mecze Realu ( tylko z czystej ciekawości ) i widziałem już lepszego Casillasa niż w tym sezonie. Obecnie forma Valdesa jest wyższa. Nawet od Casillasa sprzed kontuzji. I uważam że zasługuje na szansę. myślę że właśnie dlatego odchodzi z Barcelony. Dopóki będzie tu grał nikt poza Barceloną go nie doceni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?