0

czego potrzebuje Fabregas żeby strzelić?? pustej bramii???

0

nareszcie coś temu Adriano wyszło :)

0

ta ocena dla VV to chyba jakiś żart!!!!! te dwa strzały Realu były do obrony. Jeden poszedł miedzy nogami, a drugi pod ręką... zresztą bardzo podobna piłka poleciała w drugiej połowy od Marcelo i wybronił ją znakomicie.
Większość strzałów prosto w niego. Niepewny i nieprecyzyjny przy wyprowadzaniu piłki. Wiadomo że po pierwszym meczu można się było tego spodziewać. Ale nikt nie oczekiwał że będzie kiwał się z graczami Realu. Tylko że będzie ją porządnie wyprowadzał jak do tej pory. więc nie widzę tu żadnego powodu żeby dawać 8! MAX 7!

0

myślę że Llorente wybierze Barcelonę. . zresztą niby do kogo miałby iść?? Real? Chelsea? Milan? ManC? Tam piłkarze idą siedzieć na ławie. W Barcelonie każdy piłkarz bierze udział w walce o tytuły i każdy ma rolę do odegrania. A to taki typ egzekutora i lisa pola karnego którego Tito pewnie z miłą chęcią widziałby w składzie. Stawiam flachę że będzie grał w Barcelonie:)

0

najśmieszniejsze jest to że te bogate kluby wydają po 100mln euro a i tak nic nie grają. przychodzi jakiś arab albo rusek, robi czystkę w szatni i wywala 150mln. Nic nie wygrywają więc dokupują za kolejne 100mln. Następnie zwalniają trenera, zatrudniają nowego z inną wizją. Znowu wydają 100 mln i ponownie nic. Tak ze dwa razy i w końcu zdarza się że fartem wygrają Ligę Mistrzów a potem znowu kupują za 100mln i przegrywają po raz kolejny :D
Śmiechu to warte :D

0

Mimo że to klub z Madrytu to gratuluje Atletico. Zagrali rewelacyjnie. I mam nie małą satysfakcję z pokonania przez nich Chelsea. PIENIĄDZE NIE GRAJĄ PANIE ABRAMOVICH!!!!! :D

0

no cóż...nie wydaje mi się żeby to była manipulacja i trefna nagroda. OK. może gazety hiszpańskie są stronnicze ale nie widzę powodu dla którego inne gazety miałby takie być.
Ok w końcu jest to opinia. Różni się ona od opinii trenera czy selekcjonera. Ale przecież podobnie jest z nami kibicami. To zwykła opinia.
Zresztą w przypadku tych piłkarzy ciężko porównywać. Wszyscy odnieśli znaczne sukcesy lub byli genialni indywidualnie.
Ale jak widać, niektórym kuźwa nic nie pasuje i muszą na wszystko marudzić. I najlepiej żeby nic nie było. Nagród, sędziów, ligi itp.

0

NO !!!! :)

0

kurde ... Pique zamiast jarać się tą drugą połową niech się zastanowi nad pierwszą !!!...

0

haha Real w grupie śmierci :D

0

a jak widzę że ktoś pisze że Tito powinien wstawić Alvesa to mnie trafia.... bo już w trakcie meczu padła informacja że dostał kontuzji. Zresztą chyba da się tego domyślić...

Poza tym oprócz wielu trenerów pojawiło się tu sporo lekarzy którzy wiedzą lepiej od lekarzy Barcy że Villa jest gotowy do gry.... KUR...A!!!!! za takie gadki powinny się BANY sypać!!!

0

To co zagrał wczoraj Adriano to jakaś tragedia. Wystarczy przyjrzeć się drugiej bramce...to jak on wcarał i jak pozwolił CR7 ustawić sobie piłkę woła o pomstę!!! Tym bardziej że z Osasuną nie grał.

I nie wiem dlaczego wszyscy chwalą VV. Przecież obie te piłki były do obronienia. Szczególnie pierwsza!!! Nie zmienia to faktu że parę razy uratował nam skórę...ALE PRZECIEŻ OD TEGO JEST BRAMKARZ!!!!

Szkoda że nie wyszło bo Real nie jest w najwyższej formie. Ale dzięki chłopakom za walkę mimo zmęczenia. Gratulacje dla Realu bo taktycznie zagrali naprawdę świetnie.
Dla tych co już po całej linii jadą po drużynie i Tito chciałbym powiedzieć że przecież w tej drużynie też zachodzą zmiany i trzeba wziąć pod uwagę że mamy innego trenera który mimo wszystko wprowadza nowe rzeczy, które drużyna musi wyćwiczyć.

Visca El Barca!

0

szkoda.... trzeba zapomnieć i grać dalej. Barcelonie dziękuję za walkę i gratuluję Realowi pierwszej wygranej na własnym stadionie :) oraz pucharu. Jeszcze się odegramy!

0

kurde ludzie gdzie macie mózgi??... przecież to oczywiste że Alves złapał uraz i NIE ZAGRA!!!!!
poza tym co za kretyni pytają czy remis daje nam puchar??
jak ktoś nie umie liczyć do trzech ....to nie fcbarca.com tylko zapraszamy na żal.pl

0

niektorzy beda chwalic VV za pierwsza polowe. Duza wina obrony ale te dwie pilki byly zdecydowanie do wyjecia...praktycznie w niego... jedna miedzy nogami a druga pod reka,,,

0

kurde ten Pepe to tak czysci że gdyby nie on to Real mialby w plecy pare bramek...

0

fcbmessifan

POPIERAM W 100%
te dzieciaki to jakas tragedia. Nie dosc że zero lojalności to jeszcze do tego zero wiary ....

0

Alves jakis uraz ??? dlaczego wypadł ze składu?? wie ktoś?

0

ajajajaj.... co teraz???

0

coś nie bardzo to idzie dzisiaj....

0

to już kolejne spotkanie w ktorym tracimy pierwsi gola... ale gramy gramy !!!

0

Ostro komisja podeszła do tematu. widzę że nie ma szans na powtórkę z poprzedniego sezonu i krytykę sędziów na każdym kroku przez Mou. NARESZCIE!!!!!

0

tym razem Mou nie odwracał uwagi od kiepskiej gry zespołu....ciekawe jak Real zagra GD mając wreszcie na karku coś co się nazywa PRESJA! :)

0

tak z ciekawości sprawdziłem co piszą na rm.pl i nie mogę uwierzyć ale oni skarżą się na brak transferów tego lata.... kurde tyle baniek wydanych na naprawdę świetnych piłkarzy. Nie tylko do podstawowego składu ale także na ławkę... a oni jeszcze mało. co za dramat :)

0

hehehe....Real Madryt??? rozwiń tabelę :D

Jeszcze ze dwa takie meczyki MOU i GOODBYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

0

ale brakuje Abiego na tej lewej stronie.....

0

a czytając komenty poniżej zgadzam się z postulatami podniesienia oceny dla Busiego, Mam wrażenie że Messi dostaje 7 za samą próbę dryblingu, Jak by nie było te okazje których nie wykorzystał są zdecydowanie na jego niekorzyść. Messi z poprzedniego sezonu by to wykorzystał.
Zatem Busi wyżej i Messi nieco niżej :))))

0

świetny pomysł z rozdzieleniem ocen. To na pewno ułatwi ocenianie i myślę że teraz znacznie mniej będzie różnic pomiędzy ocenami redakcji a Tymi podanymi przez fanów.
Po raz pierwszy oceny mi się podobają choć gdyby porównać Adriano i Sancheza oraz Masche o Iniestę to właśnie owe połówki mogły by być tu zastosowane.
Adriano 6,5
Sanchez 6
Masche 9
Iniesta 9,5 (Myślę że jednak ta ocena powinna funkcjonować. Mimo wszystko bardzo blisko genialnego występu! )

0

a tak inni oceniają tą gafę....
http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/gran-derbi-w-internecie,5226540,0,galeria-maly.html

trochę samokrytyki nie zaszkodzi :)

0

do tych co bronią Valdesa:
to jest świetny bramkarz ale w meczu takim jak Barca-Real nie można popełniać takich błędów. Tego wymaga się od najlepszych.
Realowi wystarczy 1-0 i jakoś ciężko uwierzyć że przynajmniej jednej bramki u siebie nam nie strzelą. już nie wspomnę o parkowaniu autobusu wyćwiczonym do perfekcji. Koszt błędu Valdesa może być ogromny. I co by nie mówić błąd był naprawdę żenujący. To nie podlega dyskusji.
W każdym razie wiadomo że będą emocje i nie ma co więcej psioczyć na Valdesa bo jemu i tak to się będzie śniło po nocach....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?