0

darkstar
bilans realu i barcy to jedynie +4 na korzyść realu. zadna przewaga biorac pod uwage ilosc karnych jaka dostaliscie w tym sezonie i ilosc brakem strzelona sredniakom.
co do przewagi punktowej to moge jedynie powiedziec to co Mou mowil o wygranej FCB w LM... Mou dobrze wie jak wygral te mecze!...

0

na szczęście Suarez nie przyznaje złotej piłki więc śmiało można chłopczyka wyśmiać.... nie sobie daje co chce... :D

0

do kibica Realu który preferuje defensywną grę bo tylko tak gra jego ukochany zespół gdy gra z Barceloną!!!!

piłka polega na strzelaniu bramek na nie na farcie!!!!!!!! bronić się można...nikt tego nie broni....ale piękno piłki nożnej to atak i zdobywanie bramek... był tylko jeden moment gdy Bayern i Chelsea zagrali otwarty football i to był jedyny moment meczu!!!!!!

0

heh...niech Abramowicz się cieszy bo wrzucił w ten interes 800 milionów euro a i tak fartem wygrał :)

0

no to smutek :(

0

Xavi6:)
swoją drogą... kiedy jakaś flaszeczka do meczu Barcelony? :)

0

nie ma RIberiego i nie ma ofensywy Bayernu ...

0

nosz....

0

no to zemsta robbena !!!!!!!!!!! :)

0

maradona
akurat tak plus życia że nie muszę się z Tobą zakładać.
Fajnie że nam je pokazałeś a teraz wszyscy poczekamy na coś oficjalnego :)

0

maradona 19
chłopie najlepsze bajki to Brzechwa pisał !

Xavi6:)
odpuść chłopakowi bo albo ma po prostu zwałę z ludzi którzy ciągle piszą co to się nie stanie ze składem Barcy albo coś bierze :D

0

kur....a jak Czelsi to wygra to chyba się pochlastam. jak oni beznadziejnie grają !!!!!!

0

20 minuta i wypowiedź Bońka ... mam nadzieję że ktoś to nagrywa :D

0

Xavi6
śmieszność to jedyna zaleta Bońka :)

0

kto dał Bońkowi komentować finał LM?????

0

nie wierzę że ten gość grał kiedyś w Anglii. Znam 10latka który nigdy nie był w Anglii i lepiej mówi po angielsku :)

0

pecha nie widać końca w tym sezonie...

0

szkoda że nie zwycięstwo ale i tak dziękuję za piękny sezon FCB!!!! Dzięki Pep!!!

0

lubię Valdesa ale trzeba przyznać że przy takim stylu drużyny i przy takim posiadaniu piłki oraz przy tak niewielkich ilościach okazji jakie mają przeciwnicy tyle bramek to nie jest dobry wynik. Może u ma mniej bramek wpuszczonych niż Casillas ale Valdes statystycznie wypada jednak gorzej. Przede wszystkim w obronionych strzałach ( była taka statystyka Castrola ). Poza tym zgodzę się z kimś kto wcześniej powiedział że w tym sezonie Valdes w najważniejszych meczach się nie popisał...

0

Keita...a podam sobie do tyłu...co z tego że przegrywamy ..

0

no to lipa...

0

Valdes... a wyjdę sobie z bramki może tym razem mnie nie przelobuje.... o NIEEEE!!! Znowu to samo!!!!!

0

co za ściema... przecież nie musi płacić 325mln... przecież skoro klauzula wynosi 250mln to wystarczy że złoży tą ofertę i może negocjować z zawodnikiem. A tu ktoś wymyślił bajeczkę że Roman sam z siebie jeszcze 75 mln dorzuca:D

0

super artykuł!!!!!!!!! może w końcu zamknie usta krytykom! :)
Alves musi zostać!!!!

0

za parę lat mecze z Realem na CN powinny być tylko rozgrywane piłkami Messiego :D

0

najpiękniejsze pożegnanie trenera jakie kiedykolwiek widziałem.... mam nadzieję że wróci.

0

lukasoon15
masz rację. ja nie mówię że powody jego odejścia były inne niż on sam powiedział. Chodzi mi o to że część ludzi wypowiada się że to nie jest dobry moment na odejście bo nie wygrał ligi i LM. A ja uważam że jest idealny. Bo zdejmuje presję z drużyny. A ta w przypadku jego pozostania była by ogromna.

0

swoją drogą.... niektórzy trenerzy w swoich wypowiedziach stwierdzili że Pep robi źle odchodząc w tym momencie. Ale wydaje mi się że on po prostu odchodzi po to by m.in. odciągnąć uwagę od tego że w tym roku nie wygrali ani Ligi ani LM(oczywiście to o czym powiedział sam Pep to też prawda). Tak mi się wydaje że lepiej że teraz wszyscy myślą o tym czego ta drużyna dokonała, a nie o tym co w minionym sezonie nie wyszło. Teraz drużyna będzie pracowała z czystym kontem. Myślę że presja w przyszłym sezonie była by zbyt wielka.

0

jego sukcesem jest to że dzisiaj białe chusteczki nie będą po to by machać nimi na "pożegnanie z posadą" trenera tylko by wytrzeć zapłakane oczy i zasmarkane nosy .... :(

0

ciekawe kto teraz zgarnie złotą piłkę...Messi pewnie dostanie złotego buta i jeśli wygrają PH to będzie miał 4 trofea. Krystiano tylko liga ale jeszcze ma EURO ( choć pewnie poza paroma bramkami ). Jeśli Portugalia coś ugra na Euro to pewnie CR7 dostanie piłkę. Jeśli nie to albo Messi albo Xavi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?