0

nie odpisujcie temu KONRADO6 bo to spamowiec i prowokator. na 3 stronie został usunięty ten sam koment przez admina!!!!

BAN DO CHOLERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

konrado6
czy Ty już tego nie pisałeś wcześniej. idź poczytaj coś lepiej.

0

komentarz w TVP pozostawię bez komentarza!!! ( dalsza odległość??????- ja pier....)

0

pierwsza połowa dla Portugalii, druga dla Hiszpanii; dogrywka to już dominacja Hiszpanii. Szkoda tylko straconych sił i nerwówki w karnych.
Ronaldo nic nie pokazał poza tym że trochę dryblował. Gra czasami genialnie ale dzisiaj chodziło mu tylko o pokazówę i pokazał po raz kolejny że Z. Piłka nie dla niego. Szacunek dla piłkarzy Realu za grę zespołową i ogólnie ładną grę. Po tym meczu naprawdę widać że GD i reprezentacja to dwa inne światy.

0

hehe...ładnie go pojechał :D

0

BRAWO!!! nic nie cieszy tak jak zwycięstwo nad Realem :)

0

denying
sorry wypowiedziałem się zanim jeszcze poznałem fakty.

0

denying
ostatnio o krytykujących pisałeś że są napinaczami i licealistami o niskim IQ a teraz sam zastanawiasz się jak będzie wyglądała zmiana trenera????? WFT???

0

i gdzie teraz Ci prawdziwi kibice którzy tak walczyli o Polskę po meczu z Rosją????????????????????????
jak Czesi nie musieli wygrać to dali nam prowadzić mecz, a potem, gdy dowiedzieli się jaki jest wynik Rosja-Grecja??? sory ale jeśli jeszcze ktos twierdzi że ta reprezentacja potrafi grać to chyba obejrzał za dużo filmów Terrego Prachetta.....
kur....a jaka rosyjska torpeda??? (KOLEGO FEITCEIRA - nie złośliwie )zagrali mecz z Czechami i okrzyknięto ich mistrzami Europy. A tu proszę... Grecja dała im łupnia, my remis i odpadają. Czy teraz ten wielki zwycięski REMIS jest taki zwycięski???
Prawda jest taka...grać umie Lewy, Błaszczykowski, Piszczek. To jedyni piłkarze w tej drużynie którzy gdy przyjmują piłkę obracają się i biegną na bramkę przeciwnika. Reszta stoi lub podaje do tyłu i podaje piłkę bramkarzowi rywala. reszta to po prostu Polska. Pomijając kwestię że nasz kraj bramkarzami stoi(i dobrze!!!)
ALE JAK PIĘKNIE BYŁO PATRZEĆ NA TĘ DMUCHANĄ OD 2 TYG, BAŃKĘ MYDLANĄ!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie obudźcie się i zacznijcie mieć własną opinię a nie to co wpierdolą Wam do głowy media!!!!!!!!!

Wierzyłem i miałem nadzieję w zwycięstwo, darłem gardło, klaskałem, rzucałem kurw...mi i prawie płakałem bo jestem Polakiem ale nie zaakceptuję tego że nic się nie zmienia. Zagraliśmy dwa "zwycięskie" remisy i to nam dało 4 miejsce. Nie winię piłkarzy lecz system i PZPN. Piłkarzom dziękuję za naprawdę wspaniałe emocje bo uważam że mecze tej drużyny należały do najbardziej dramatycznych, emocjonujących.

0

dobry mecz.. cieszę się że Szwedzi odpadli bo po prostu nie lubię Ibry i jak go widzę to nóż mi się w kieszeni otwiera...
za to wczoraj padła bramka która będzie kandydowała do najładniejszej bramki mistrzostw.. super się na takie brameczki patrzy:)

0

Ronaldo jest wyraźnie sfrustrowany porównaniami do Messiego. niestety na razie w tym porównaniu przegrywa... nawet kiedy strzeli więcej bramek w lidze i pobije rekord to Messi i tak jest wyżej ceniony dzięki osiągnięciom drużynowym i postawą poza boiskiem.
Szkoda, bo Ronaldo to świetny piłkarz i wydaje mi się że przez te kompleksy (Messiego i Barcy) nie będzie realizował 100%swojego potencjału. Jestw tym jego wina ale przede wszystkim mediów nakręcających całą zabawę i niestety także tych kibiców którzy łapią takie beznadziejne newsy i bez sensu w nieskończoność licytują się kto jest lepszy.

0

Feitceira
jestem tak samo pewny swojej opinii jak Ty a nie robi to z Ciebie kibica Realu...poza tym do tego typu obelg bym się posuwał choćby ze względu na to że kibicujemy jednemu klubowi.
Co do ruskich to ok...niech Ci będą dwa mecze... to nic nie zmienia.
Widzisz różnica między nami polega na tym że Ty patrzysz chyba raczej na wynik niż na postawę zespołu. Moim zdaniem oni po prostu nie grali ładnie. Zresztą o tym już wiele pisałem i nie będę po raz kolejny powtarzał.
Poza tym niech dotrze do Ciebie w końcu że ja wierzę i kibicuje tej drużynie...bo to w końcu nasza reprezentacja i w tym względzie moja postawa się nie różni o Twojej. Pisałem to też już kilka razy ale za każdym razem jak mi odpisujesz mam wrażenie jakbyś w ogóle tego nie czytał tylko w kółko nadawał to samo i to samo.
kibicowanie a ocena gry to dwie różne sprawy... skoro Ciebie cieszy jedynie pokrzyczenie "Polska do boju" natomiast nie interesuje Cię to co się dzieje głębiej z polską reprezentacją to ok. Ale nie odmawiaj mi tego prawa.

0

może i jest w tym trochę narzekania...ale w większości tych narzekań jest sporo prawdy... więc dlaczego miałby tego nie robić. Zresztą skoro padają pytania w wywiadach to dlaczego na nie, nie udzielać odpowiedzi?

0

hmmm...dziwne że autor w zasadzie sam sobie zaprzecza dość często w tym artykule. Najpierw o coś oskarża a potem niemalże usprawiedliwia... frustracja przebija :)

0

feiticeira
1. Brzmisz jakbyś oglądał
2. To nie był dobry mecz...dobry był jedynie wynik
3. Przed meczem z Czechami nikt nie mówił o rosyjskiej torpedzie więc podejrzewam że im ten mecz po prostu WYSZEDŁ. Ten z Polską w ich wykonaniu nie był przecież już taki dobry, a ocena drużyny została taka sama. Więc z tą torpedą to bym się tak nie rozpędzał.
4. Nie oczekuję że będą grać jak Hiszpania. Oczekuję że przynajmniej będą w stanie nie zmęczyć się przez 90 minut i zrobić cokolwiek poza wybiciem piłki na jedynego wystawionego napastnika który jak widać sam Rosji nie był w stanie pokonać.
Nie przeszkadzało mi to wierzyć w zwycięstwo....wiarę tę zabił Smuda odbierając sobie cenne sekundy zmianą która (gdyby chciał wygrać ten mecz ) odbyłaby się parę minut wcześniej. Więc z moją mentalnością jest ok.
5. Siedzę w ogródku i oglądam chyba co drugi mecz. Cieszę się atmosferą Euro i widzę jak to wpływa pozytywnie na społeczeństwo.
Cieszę się że nie przegraliśmy z Rosją ale to nie zmienia tego że ta reprezentacja gra DNO!!!! zrozum w końcu te dwie jakże różne kwestie!!!!!!!!!

0

Piotr777
mnie najbardziej wkurza to że tacy ludzie podchwytują wszystko co im TVN24 rzuci. Zero własnej opinii...jakby jechali po reprezentacji to wszyscy nagle byliby wielkimi krytykami....a że teraz jesteśmy gospodarzami i żeby krytyka nie spadła już teraz, by podtrzymać (bądź co bądź) super atmosferę ludziom się wmawia że remis jest jak wygrana i oni to od razu łapią bez chwili zastanowienia.
Co lepsze....wszyscy się cieszą jak to teraz reprezentacja gra ale nie widzą że i tak spierdzieliliśmy pierwszy mecz, że nie wykorzystaliśmy okazji w drugim i do tego trzeba było gonić wynik i że standardowo gramy ostatni mecz o życie, honor i inne takie pierdoły... tylko że teraz remisy to dla nas wygrane więc jest ok.
w 100% popieram Cię!!!!

0

denying
bo najprościej jest każdego kto ma inną opinię niż Twoja wrzucić do jednego wora hejterów... ja do nich nie należę. Ale żebyś skumał o co mi chodzi może powinienem ja Ciebie do nich zakwalifikować... widać w tym sens??? zerooooo... podobnie wygląda Twoja argumentacja.
Rozgranicz wiarę w zwycięstwo a rozsądną ocenę tego co się wydarzyło na boisku...

0

KojotFCB
dlaczego mylisz dwie podstawowe sprawy...myślisz, że ja nie wierzyłem w to że ta reprezentacja może wyjść z grupy??? jak zobaczyłem losowanie grup, tak bardzo wierzyłem że prawie byłem tego PEWNY.
Kibicowałem tej drużynie w meczu z Grecja i mimo tego że mecz nam się wymknął i widziałem jak grają Rosjanie z Czechami jeszcze bardziej kibicowałem we wczorajszym meczu.
Ale to nie zmienia tego że widzę że niektórzy faktycznie grają ( Lewy, Błaszczykowski, Piszczek ) a reszta stoi i się gapi bo nie ma siły i nie potrafi normalnie piłki nawet podać na 20 metrów...
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny i nie ważne co powie idiota Tomaszewski będę kibicował tej drużynie ale z tego powodu nie będę akceptował ściemy jaką wciska mi teraz TV... że to był dobry mecz i że nagle graliśmy wielką piłkę.

0

mówicie że gryźli trawę...w drugiej połowie pomoc stała w miejscu
mówicie że walczyli...ale nawet Smuda w doliczonym czasie urywa sam sobie sekundy dokonując zmiany... przecież Perquis nie był zły że go zdjęli tylko dlatego że nasz trener zagrał na czas. bo zamiast zaufać im ze mogą coś strzelić bał się że wpuszczą.... kurde ludzie czy Wy tego nie widzicie???

0

feiticeira
nawet Smuda mówił że marzy o tym by nie przegrać....to wiele mówi o tej reprezentacji...ja się cieszę że padł remis ale nie dam sobie wmówić przez media, że to była piękna gra i nagle mamy wielką reprezntację... prawda jest taka że właśnie tacy ludzie ja Ty którzy ślepo wierzą w to co pojawi się na pasku TVN24 są powodem tego, że nie potrafimy nic zmienić w tym chorym systemie szkolenia.
Jestem kibicem i potrafię się cieszyć z tego że nie przegraliśmy i pokazaliśmy się z trochę innej strony.... no ale nie mówmy że gówno pachnie!!!!!!!!!!

0

nowy19pl

ok wiadomo że nie stać ich na wygranie mistrzostw. myślę że nikt nie liczy na to, że będą wygrywać 5-0. Skoro szkolenie jest kiepskie, to trzeba je skrytykować i coś z tym w końcu zrobić!!! Ale do jasnej k.... cholery niech mi nikt nie każe się cieszyć z tego, że im się udało nie zmęczyć przez 90 minut!!!

0

argumenty nie minusy!!! :)

0

Geble
ja nie mówię że była to całkowicie identyczna taktyka taka jak Chelsea...ale w dużym stopniu tak... wszyscy na własnej połowie i zero pressingu do ok. 30 metra...nawet przy stanie 0-1 !!! długie piłki do Lewego od razu po odbiorze...
tu widzę podobieństwo

0

Piotr777
mnie najbardziej denerwowało to, że w drugiej połowie tak naprawdę Rosjanie przechodzili przez naszą pomoc bez żadnego wysiłku... tak jakby liczyli na to że i tak akcja stanie na obronie...

wiem że wszyscy się cieszą że padłą ładna bramka itd...ale co zostaje gdyby tak tą bramkę wyciąć??

0

Wiele pozytywów w tym meczu. Nasi się nie poddali, szukali okazji i realizowali świetnie założenia taktyczne. Mimo wszystko Rosjanie byli wczoraj jak najbardziej do ogrania...statystyki mówią same za siebie...nie wiem dlaczego wszyscy AŻ TAK podniecają się grą Polaków...były przecież momenty, w których mimo straty bramki staliśmy na własnej połowie i czekaliśmy, aż czerwoni sami przyjdą i oddadzą piłkę. A niektóre strzały to .... brak słów... po jednym chyba nawet piła wyszła w AUT...
Nie wiem też, czy ICEMAN oglądał mecz bo Wasilewski to był najgorszy zawodnik meczu obok Dudki... po jego bezsensownym faulu (piłkę i tak byśmy przejęli) padła bramka. A jak już dostawał piłkę pod nogi to panika i wybicie.
Generalnie taktyka a'la Czelsi i Mou wypaliła. Przypomnę tylko niektórym, że na koniec sezonu większość tu obecnych kibiców krytykowała taką taktykę i zarzekała się, że gdyby ich drużyna tak grała to byłby wstyd... no i proszę.

Patrząc na to co w ostatnich latach reprezentowała Polska reprezentacja gra i wynik mogą cieszyć, bo nie ma wstydu. Ale...to tylko moja opinia... wydaje mi się że źle się dzieje że obniżamy standardy i pękamy z dumy bo nasi piłkarze byli w stanie biegać przez 90 minut...

Brawa dla kibiców!!!! "Polacy, jesteśmy z Wami" - było niesamowite!!!!

0

ja bym kupił tego kolesia co widniejącego w dolnym, lewym rogu zdjęcia Dede... tyle odpowiem na te bez sensu dyskusje w komentach... szczególnie te z Fifą w tle.....

0

dużo lepszy mecz niż Francji z Anglią...kibicowałem Ukrainie i świetnie że wygrali. Szwecja to już nie ta drużyna co za Larssona. Teraz Ibra sobie chodzi po środku boiska i czeka aż mu piłka pod nogi spadnie.

0

będzie ciężko ale jak się okazało da się wygrać...dlaczego nie miało by sie udać ponownie :)

0

z jednej strony super że tak zagrał ale też nie napalajmy się... to tylko mecz towarzyski. wątpię że drużyny w meczu o stawkę zagrałyby tak otwartą piłkę i dały Messiemu tyle miejsca.

0

teraz wszystko jasne!!! dlatego większość drużyn gra z Barceloną autobusem...jak tylko Leo dostanie trochę miejsca to właśnie tak to się kończy...albo wybiegnie za obronę albo przedrybluje pół boiska...
jak tego gościa zatrzymać??? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?