0

da radę dzisiaj strzelić!!! gra dla Pepa.

0

Oscaro
wydaje mi się że Ibi wiele nie pogra. Pep testuje skład na Athletic... zresztą obecność Pinto to potwierdza :)

0

kimi17
a co mu jest? musiało mi umknąć że jest kontuzjowany....

0

kurcze o co chodzi z Pique??? dlaczego Pep przestał go wystawiać?

0

czy ktoś wie ile Messi ma asyst w tym sezonie???

0

pewnie zagra ale chyba powinien trochę odpocząć bo trochę za dużo tych urazów.....

0

mam nadzieję że zostanie ale zrozumiem jego decyzje. To co osiągnął kosztowało dużo wysiłku i poświęcenia. Może odpocznie i wróci?

Nawet nie patrząc na te bzdurne spekulacje i ploty wydaje mi się że odejdzie po tym sezonie. W poprzednich sezonach podejmował decyzję już w lutym a teraz robi to po najważniejszych meczach w sezonie, które niestety przegraliśmy. Mam wrażenie że on uważa że jego czas dobiegł końca w tej drużynie. I nie chce odświeżać szatni tylko woli by przyszedł nowy trener.

0

Madritistka
bejbe a czy Ty chociaż rozumiesz co to jest spalony???

0

trochę z innej beczki....piszę tutaj bo nie można komentować komunikatu o spotkaniach na GD... czy w Bydgoszczy jest taka straszna stypa że w tym mieście nie ma takiego zlotu?

0

nika94
gazety też jutro będą pisać że Drogba większość meczu leżał na murawie :)

0

nie Cuenca i nie Pedro....na tych obrońców tylko Tello ze swoją szybkością. Szkoda że dzisiaj siedział na ławie.

0

Amano
chętnie. po prostu wkurzają mnie buce czepiający się rzeczy nieistotnych

0

0

Zinedine ZIdane
chyba powinieneś dostać z bani

0

szkoda że chociaż jedna bramka nie padła dla Barcy bo okazji było kilka. Zabrakło trochę skuteczności i odrobinę szczęścia. Jak widać nie będzie tak łatwo jakby się mogło wydawać. Teraz trzeba wygrać dwoma bramkami aby awansować. Ale wierzę w geniusz Guardioli i zwycięstwo na CN.

slimshady
spierd*****j na swoją stronę sreal madryt . pl na naszej już wszyscy wiedzą że jesteś upośledzony

0

s2h3k
przypadkiem tak napisałem ale przecież nie będę pisał 5 pieprzonych postów bo gdzieś się pomyliłem. jak napiszę "sie" zamiast "się" też będziesz mnie poprawiał???
na końcu swojej wypowiedzi powinieneś postawić znak zapytania
Jak Wy napiszecie test kompetencji!????????????????????????????

0

kurde.... brama mascherano... mam nadzieje ze messi bez kontuzji... szkoda nie wykorzystanych sytuacji :(

0

przez tą słabą czelsi to będzie najnudniejszy mecz ligi mistrzów.....
ciekawe czy siedzi na stadionie ten cały Abramowicz.... chętnie bym go spytał co czuje wydając tyle kasy na takich piłkarzy którzy w starciu z kimś silniejszym zamienia się w drużynę z 9 obrońcami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

blaise7
ok :) mam szacunek...tylko strasznie mi się podobają przeróbki nazw akurat tych dwóch drużyn:)

0

no mnie generalnie sreal nic nie obchodzi :) mam tylko ubaw jak oni teraz pieprzą te mecze pod presja albo z lepszymi drużynami.
ale za to piwko się chłodzi, pizza zamówiona na 20:45 i czekam aż nasi skopią Cwelsi :D

0

joeBlack
nie wiem czy widziałeś powtórki ale niestety ewidentnie zawodnik Bayernu odsunął się po to by piłka mogła wpaść do bramki bez kontaktu z nim. więc musiał ją zasłaniać. i wydaje mi się że sędzia mógł by to tak zinterpretować. no ale w sumie nie wiadomo jak postąpić w tej sytuacji.

0

http://www.fifa.com/mm/document/worldfootball/
clubfootball/01/37/04/27/interpretation_law11_en.pdf

jeszcze raz wrzucam link bo widzę że źle się skopiował. trzeba tylko spację usunąć.

0

JoeBlack
różnie można by interpretować sytuacje. spalony jest też w sytuacji kiedy piłka nie dotknie zawodnika na spalonym ale swoją pozycję przeszkadza w grze. zobacz obrazek 6 w linku.... http://www.fifa.com/mm/document/worldfootball/clubfootball/01/37/04/27/interpretation_law11_en.pdf

można było odgwizdać spalony i jednocześnie nie bo i tak był tłok w polu karnym a liniowy nie był w stanie określić czy zawodnik zasłaniał bramkarzowi bo nie stoi za bramkarzem tylko patrzy z linii bocznej. a że nie było kontaktu z piłką nie pokazał pozycji spalonej.

0

slimszejdy
pierdolony prowokator srealu kurweskiego

0

3-1 dla Barcy :)

0

fan2010
ale Barcelonie zdarzają się takie zagrania góra dwa, trzy w sezonie. Fakt zdarza się że i Barcelonie puszczają nerwy. Ale real gra tak prawie z każdym kto tylko stawia jaki kolwiek opór. Busi też odpowiada za rozbijanie akcji.... spójrz ile on ma kartek.

0

fan2010
nie chodzi tylko o Pepe....ale o Ramosa, Alonso i Marcelo. Ozil tez czasami pozwala. I nic nie usprawiedliwia takiego zachowania...tym bardziej fanatyzm Pepe. Nie ma też tego co porównywać z tym co przytoczyłeś. Ok...Messi nie postąpił ok ani z piłką, ani z tym wejściem w Coentrao. Nie zmienia to faktu że real gra naprawdę brutalnie i takich zagrań nie znajdziesz w Barcelonie. Co do sytuacji Alvesa to niestety ciężko dojśc które z krążących wideo jest prawdziwe a które fabrykowane więc nie chce tego oceniać czy udawał. Nie zmienia to faktu że wejście Pepe nie było bezpieczne i nie wymagało takiej dynamiki.
nie ma co się licytować o te sytuacje. ale nie unika wątpliwości że real jak przegrywa nie gra czysto...a szkoda bo wolałbym żeby po prostu ruszyli do ataku jak normalna drużyna.
dzisiaj to niestety wyszło więc nie czepiaj się bez sensu takich zawodników jak np Mascherano który w porównaniu do Pepe czy Ramosa gra po prostu przeraźliwie czysto. sprawdź chociażby statystyki żółtych i czerwonych kartek obu drużyn.

0

fan2010
no ok. miło że się zgadzamy. to skoro jesteś takim w sumie rozgarniętym kibicem realu i potrafisz dostrzec przyczyny porażki to dlaczego bulwersujesz się jak ktoś pisze że macie w składzie brutali. chyba też widzisz że ich wejścia nie są normalne... to nie są ataki na piłkę... i o co chodzi z tym deptaniem po nogach i rękach. skoro potrafisz spojrzeć z dystansem na to co się dzieje to powiedz mi dlaczego tego nie dostrzegasz o od razu jedziesz po naszych zadownikach. bo w zasadzie tym mnie wyprowadziłeś z równowagi i dlatego nie bardzo wiem jak mam ocenić Twój poziom.

0

Tom30
słuszna uwaga... choć może tak naprawdę od tego roku umie sylabizować :)

0

fan2010
mów co chcesz. pierwszy poważny przeciwnik w sezonie ( poza Barca ) i dostajecie baty. przegraliście więc byliście gorsi a nie dlatego że real się cofnął. gdyby się dobrze bronił to by dociągnął remis do końca.
w CdR wygraliście to sędzia oszczędził kilku brutali na boisku. podobnie jak dzisiaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?