0

to jest zasrany biznesmen, kręci interesy...nie powinien być prezydentem Barcelony bo w tym klubie nie chodzi o trzepanie kasy.

0

co za głupia plota puszczona przez jakiś szmatławiec :D to Guardiola uczył się filozofii Barcelony, a nie na odwrót. To po pierwsze.
A po drugie... niech zdobędą tyle tytułów co Barca w ciągu trzech sezonów to sam powiem to co napisał ten brukowiec którym pewnie połowa niemców podciera sobie ....

0

Olivier ( po obejrzeniu filmiku ) wygląda na takiego "Xaviego górnej piłki" :) Xavi to bardzo charakterystyczny piłkarz ale jest kilku rozgrywających którzy potrafią zagrać tak niesamowite piłki jak on.
Natomiast takiego piłkarza, poruszającego się w taki sposób z piłką jak Iniesta uważam że już długo nie zobaczymy. Czasami przypominał go Thiago ale to też nie było to samo.
Ale powodzenia dla zarządu. Współczuję im bo to nie będzie łatwe zadanie.

0

to Twoje pisanie dla pisania... słabe to jest.

0

cóż... ja to zawsze myślałem że mecze towarzyskie służą do ogrywania się, sprawdzania różnych wariantów taktycznych i nabierania pewności siebie (np. w przypadku Sancheza)... trochę ironii dla tych co się mega podniecają i tych co się napinają że to tylko mecz z ogórkami.

Jest szybki i wykorzystuje okazje. Oby ta forma Sancheza potwierdziła się w meczach o stawkę.

0

z tego co widać... jak nie wyłożymy 40 baniek to pewnie nie zobaczymy żadnego porządnego obrońcy w nowym sezonie

0

nie jestem kibicem bayernu ale to nie zmienia faktu że interesuje mnie co robi jeden z byłych trenerów. Tak samo jak kilku piłkarzy. NIe znaczy to że mam zmieniać klub a Ty ewidentnie szukasz problemu.
Bo pewnie żeby w żadnym artykule nie padła nawet nazwa innego klubu.
Trochę żałosne jest takie czepianie się....jak 70 letni stary spierdziały dziad.

0

gościu nie czytaj skoro nie chcesz

0

mnie to akurat interesuje jak idzie drużynie która w tym sezonie i w kilku nastepnych latach będzie największym naszym rywalem.

A jak Cię nie obchodzi to nie czytaj....

0

mam nadzieję że odpali w tym sezonie

0

a zarząd gówno robi

0

wolałbym w niego zainwestować niż w Silvę. On ma przynajmniej jakąś przyszłość przed sobą a Silva 3-4 lata pogra na najwyższym poziomie i znowu trzeba będzie szukać..

0

ciekawe jak mu pójdzie nauka niemieckiego :D

0

w przypadku wpłacenia klauzuli opłaca się podatek który wynosi 54% i płaci się go federacji hiszpańskiej. Wtedy kwota transferu prawdopodobnie by się podwoiła więc lepiej było Bayernowi dołożyć parę milionów i kupić go jako normalny transfer.

0

zdolny to on jest ale to tracenia piłek w srodku pola. Mam nadzieję że zobaczę go na wypożyczeniu w lidze rosyskiej :D

0

hmmm ciekawe też jak to jest... w sumie to nie mała kasa jak za takiego zawodnika, Interesuje mnie to czy on jest faktycznie tyle wart? czy może po prostu Bayern zatrudniając Pepa musi realizować jego zachcianki :)

0

zanim oni się nauczą grać w środku pola jak Xavi Fabs czy Iniesta to w La Masii wychowamy nowego piłkarza....
Zauważ że w środku pola grają tylko wychowankowie bo tylko oni potrafią zaczaić o co chodzi. Trzeba inwestować w Sergi Roberto

0

Moim zdaniem i Barca popełniła błąd i Thiago.
Barca traci zawodnika który może jeszcze nie teraz ale za parę lat byłby głównym rozgrywającym drużyny. W zasadzie przez to cały plan drużyny na parę lat się rozlatuje. I Pep też to doskonale wie. Bo Xavi nie będzie w stanie grać całego sezonu. A Fabs moim zdaniem tego jednak nie ogarnie.

A Thiago? Dla mnie jest frajerem bo trzeba być naprawdę idiotą żeby tyle walczyć o miejsce w pierwej drużynie, być wręcz namaszczonym przez Pepa i Xaviego jako naturalnego kontynuatora stylu Barcy w środku pola i w ostatnim momencie, tuż przed progiem wycofać się i pójść do innego klubu i ligi tylko z powodu tego że zagrał w 45 spotkaniach a nie 60.

Mam nadzieję że Barca jakoś to ogarnie a Thiago będzie grzał ławę. To tylko moja opinia i życzenie.

0

skład marzeń mógłby być z Messim :)

0

ja bym z nimi nie negocjował. Albo wykładają kasę albo do widzenia. Chociaż z drugiej strony nie chciałbym trzymać takiego zawodnika który jeśli tylko nadarza się okazja to odchodzi z klubu bo nie zagrał parę minut więcej.

Rozumiem że Thiago chce grać więcej ale uważam że to co grał w tym roku nie jest powodem od odejścia więc jak dla mnie słabo się zachowa jeśli odejdzie.

0

czy ktoś może wytłumaczyć na czym polega różnica w realizacji transferu poprzez klauzulę odejścia a takim zwykłym przejściem? Bo wygląda na to że chyba jest jakaś różnica w podatkach czy coś takiego.
Moim zdaniem Barca powinna wycisnąć ile się da z tego transferu i nic nie ułatwiać. A jak chcą to niech płacą klauzulę:)

0

czyli jednak poszedł jakiś dym między nim a zarządem... jeszcze trochę i okaże się że faktycznie to wina Rosella że Pep odszedł.

0

haha jutro napiszą że zostaje w Barcelonie, po jutrze że jednak idzie do MU, a za dwa dni znowu że jednak Guardiola obiecał mu grę na jakiej tylko pozycji będzie chciał .... niech ten Thiago w końcu powie co i jak. Bo to już naprawdę jest śmieszne. Zachowuje się jakby nigdy nie należał do tej drużyny. Albo niech pokaże że chce tu być albo niech .... (wiadomo)

0

nareszcie jest tu ktoś kto też to kuma :)

0

cóż... chyba nikt nie przewidział tego że Puyol będzie ciągle kontuzjowany a co by nie mówić do stycznia wszystko funkcjonowało jak należy. Wprawdzie traciliśmy trochę bramek ale przecież strzelaliśmy dość sporo i sam Tito jasno powiedział że trzeba bardziej się otworzyć żeby stworzyć przewagę grając z drużynami które się zamykają.
Dla mnie sytuacja jaka zaistniała w tym roku w obronie nie była zaskoczeniem wobec warunków jakie zaistniały. Pierwszy sezon Tito jako trenera, pierwszy sezon Bartry, kontuzja Puyola, kontuzje Mascherano i Alvesa oraz Busiego. Nie na darmo się mówi że w wyczynowym sporcie przeważnie na czele jest ten którego omijają kontuzje.
Oczywiście Barca powinna mieć jeszcze jednego klasowego obrońcę w zapasie ale chyba nikt nie spodziewał się że z tymi kontuzjami będzie aż tak gęsto. I ja bym się tu nie dopatrywał jakiejś filozofii tak jak autor artykułu.

VeB

0

to jest podejście które pozwoli mu grać kiedyś w pierwszej drużynie :) a nie taki Thiago który pewnie zmięknie pójdzie do MU....

0

dobry filmik :) i ładne brameczki....asysty Messiego też ładne :)

0

tu się zgadzam :) wycisną z nas 40 baniek jak nic :)

0

ja akurat wolę Luiza bo ma trochę ofensywnych predyspozycji. A Silva to taka trochę tyczka którą można ustawić tylko z tyłu :)

0

gdybyśmy wrócili to stylu atakowania i pressingu jak za czasó GIardioli myślę że ten skład byłby wystarczający...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?