0

GDZIE JEST HD?!?!?!!??

0

to pokazuje jak ułomną jedenastkę wystawia w lidze Pep, skoro przeciwko ligowym średniakom na ich boiskach wbił w tym sezonie bodaj jedną bramkę, a w LM już ma ich siedem

0

ciekawe gdzie Lucio i Maicon z Interu

0

a gdzie Pastore???

0

kuźwa! czemu na Messim na 2:0 jest bramka Castro?! Czy to tak trudno sprawdzić linki przed wrzuceniem?!?!?!?!

0

gdzie są bramki w HD?!!?!?

0

wiedzą, że najwięcej kibiców przyjedzie z Polski ;]]

0

BŁAGAM! DAWAJCIE BRAMKI W HD ODDZIELNIE!!! POTRZEBUJĘ JEDYNIE BRAMEK MESSIEGO! ! !

0

aaaaaaaaaa, co to za gówno jest, oddawać prawdziwą fcbarca.com.

I don't wanna live on this planet anymore!

0

BAN

0

mamy 4 bramkarzy na liście A? ? ?

0

BŁAGAM KEITA, ZRÓB WSZYSTKO CO W TWOJEJ MOCY ABY SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ!!!

0

pomyłka, masche na prawej obronie (aż samo nie chce z klawiatury wyjść)

0

czy ja dobrze rozumiem ustawienie?

--------------valdes--------------

masche----busquets-----abi

thiago---keita---iniesta---cesc

pedro----messi----alexis-------

4 pomocników i masche na prawej pomocy?

dzisiaj mamy prima aprilis ten hiszpański? ? ? ? ?

0

HAHAHAH, to sobie Porto pojeździ po Europie! ;)

0

szkoda, że nie na jakimś przeklej, żeby skrótów nie trzeba było ściągać, ale cóż...

0

AHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH

Od ostatniego MVP dla Keity się tak nie uśmiałem, zaraz, zaraz, czyli od.....nigdy! ! ! ! ! ! ! ! !

0

PODPIĆ to raczej po meczu ;)

0

on jest precież MŁODSZYM bratem ! ! !

0

polcza

JEDYNYM meczem w którym coś pokazał był ten półfinał z Realem, reszta meczów była tylko "na przetrwanie".

Poza tym zagrał bodajże najwięcej meczów ze wszystkich zawodników barcy w tym sezonie (statystycznie) co powoduje iż mniej tych meczów do ogrywania dostają wychowankowie, którzy jak mniemam prezentują poziom nie gorszy a może i lepszy od Keity.

0

Najbardziej mnie śmieszą opinie typu: "kiedy wchodzi na boisko wnosi spokój w grze dzięki czemu można się skupić na kontrolowaniu wyniku"

Ludzie! To jest Barca! Zespół który zawsze powinien być przy piłce i gdy tylko jest to możliwe atakować i nie zwalniać tempa. Keita zupełnie się do tego nie nadaje, myśli 2 razy dłużej niż przeciętny zawodnik pierwszego składu, gdy wchodzi na boisko moje serce zaczyna bić mocniej, bynajmniej nie z powodu jego boiskowych umiejętności, a raczej ich braku. 3 lata próbuję zrozumieć co on tutaj robi i dalej nie wiem...

0

jedyna rysa jaką widzę na trenerskim życiorysie Guardioli.

czarno to widzę...

0

Keita, Jeffren, Milito out, Masche do defensywy, a w drugiej linii Xavi (Cesc), Iniesta (Thiago), Busquets (ew. Masche, kiedy obrona kompletna) i gitara jak dla mnie. Z przodu MVP - Messi (Bojan), Villa (ew. Iniesta, kiedy w pomocy komplet), Pedro (Sanchez) i jest git!

0

Człowieku, ty więcej nie myśl, idź stąd i nie wracaj!

0

kuźwa, a my się śmiejemy z "Mody na sukces"...

0

nazwisko sędziego najbardziej wymowne...

0

HAHAHAAHAHAHAHAHAH, CO TO ZA POMOC JEST????

Ani Kaki, ani Ronaldinho, ani Andersona, jakieś gwiazdki lokalne...

Nie ma Hulka, nie ma Marcelo. kolejny debil na stołku Brazylii, kolejne świetne pokolenie piłkarzy zmarnowane...

PS. NIE jestem kibiciem ani MU ani Realu

0

DAWAĆ GO DO REALU, ALE BĘDZIE TEATR! ! ! ! ! ! ! !

0

MAXI RODRIGUEZ, WALTER SAMUEL, GABRIEL HEINZE, MARTIN DEMICHELIS, DIEGO MILITO - JA SIĘ PYTAM GDZIE ONI SĄ?!?!?!

Bo przecież muszą grać Marcos Rojo (?), Diego Valeri (wtf???) i Enzo Perez (whaaat?!)...

0

HAHAH, Alonso i Krystyna zamiast Sneidera i Robbena?! Śmiech na sali!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?