0

Czy na tej koszulce JUŻ nie ma loga z KMŚ czy JESZCZE go tam nie ma?

0

lukasoon15

W imieniu Sandro Rosella dziękuję za okazaną łaskę i poparcie, niech Bóg Ci to w dzieciach sowicie wynagrodzi, wraz z całym zarządem na ostatnim w roku posiedzeniem zadecydowaliśmy aby życzyć Ci wesołych świąt oraz wszystkiego najlepszego nadchodzącym roku.

0

rumilas, lukasoon15

Panowie, chyba macie nieaktualne dane, przecież Iniesta już zadebiutował w drużynie Katalonii, wikipedia prawdę ci powie ;)

0

a gdzie uciekinier Eto'o?!

0

nie no, to z ozilem i iniestą to sobie mogli darować, to się do publikacji nie nadaje...

0

I jak tu go nie kochać... ;)

0

co się z Xavim dzieje?

0

KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN!

0

a jak myślisz, Pep, przez co (a raczej przez kogo) brakuje płynności w grze? Odpowiedź nasuwa się sama...

0

błagam, zróbcie dzisiaj drugi Everton!!!

0

komuś tutaj tak bardzo podobał się pomysł testowania nowych graczy na 'słabym' przeciwniku. GRATULUJĘ!!!

0

KU*WA!!! A pytałem się na początku co to za cholerny skład???

0

co jest z tą Barceloną? Czy oni nigdy nie mogą zagrać optymalnym składem???

0

czy mógłby ktoś, chociaż w przybliżeniu napisać co powiedział potem Leo, bo tak średnio ogarniam hiszpański, a jestem bardzo ciekaw jego spostrzeżeń

0

czy mógłby ktoś, chociaż w przybliżeniu napisać co powiedział potem Leo, bo tak średnio ogarniam hiszpański, a jestem bardzo ciekaw jego spostrzeżeń

0

Tryliona bramek Leo! Abyś zakończył spór między Maradoną a Pele o miano najlepszego piłkarza świata ;D

0

Ale to jest prawdziwa europejska drużyna, a nie to co Francuzi, co drugi zawodnik to jakiś murzyn naturalizowany

0

Ale to jest niesamowite, Barcelona przegrała w tym sezonie tylko 3 mecze i wszyscy którzy z nią wygrywali, zdobywali potem trofea. Atletico - Ligę Europy, Sevilla - CDR no i Inter - LM

0

HD HD HD!!!!

0

patryk, lepiej ująć tego nie mogłeś

0

Nie no jakaś kpina, chyba chodzi o Keitę a nie o Toure?!

0

a kiedy będą w HD?

0

Cieszyli??? Stary! Ja myślałem że tu umrę normalnie, w wieku 18 lat będę musiał pobierać rentę starczą i każdą inną i odwiedzać kardiologa co tydzień! Normalnie jak oni potrafią zestresować człowieka, to matura przy tym to pikuś!

0

nie no znowu jakieś żałosne spekulacje. Już normalnie uszy odpadają

0

Bawią i śmieszą mnie takie truizmy. Zawsze po meczu jest to samo: kupa wypowiedzi i ZERO nowości, patrz: chociażby pierwsza wypowiedź Pique

0

To prawda, od razu widać było do której minuty na boisku był Xavi...

0

Guardiola nam pokazał jak zmarnować świetnie dysponowanego Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?