przemi01
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.as.com/futbol/video/barcelona-0-0-r-madrid/dasftb/20101229dasdasftb_13/Ves
0
http://www.cadenaser.com/deportes/articulo/petit-barca-lleva-torneo-real-madrid-merecio/serpro/20101229csrcsrdep_12/Tes
0
Czy na tej koszulce JUŻ nie ma loga z KMŚ czy JESZCZE go tam nie ma?
0
lukasoon15
W imieniu Sandro Rosella dziękuję za okazaną łaskę i poparcie, niech Bóg Ci to w dzieciach sowicie wynagrodzi, wraz z całym zarządem na ostatnim w roku posiedzeniem zadecydowaliśmy aby życzyć Ci wesołych świąt oraz wszystkiego najlepszego nadchodzącym roku.
0
rumilas, lukasoon15
Panowie, chyba macie nieaktualne dane, przecież Iniesta już zadebiutował w drużynie Katalonii, wikipedia prawdę ci powie ;)
0
http://www.rojadirecta.org/goto/www.tenchistv.com/channel1.htm
0
a gdzie uciekinier Eto'o?!
0
nie no, to z ozilem i iniestą to sobie mogli darować, to się do publikacji nie nadaje...
0
I jak tu go nie kochać... ;)
0
co się z Xavim dzieje?
0
KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN! KAISERSLAUTERN!
0
a jak myślisz, Pep, przez co (a raczej przez kogo) brakuje płynności w grze? Odpowiedź nasuwa się sama...
0
błagam, zróbcie dzisiaj drugi Everton!!!
0
komuś tutaj tak bardzo podobał się pomysł testowania nowych graczy na 'słabym' przeciwniku. GRATULUJĘ!!!
0
KU*WA!!! A pytałem się na początku co to za cholerny skład???
0
co jest z tą Barceloną? Czy oni nigdy nie mogą zagrać optymalnym składem???
0
czy mógłby ktoś, chociaż w przybliżeniu napisać co powiedział potem Leo, bo tak średnio ogarniam hiszpański, a jestem bardzo ciekaw jego spostrzeżeń
0
czy mógłby ktoś, chociaż w przybliżeniu napisać co powiedział potem Leo, bo tak średnio ogarniam hiszpański, a jestem bardzo ciekaw jego spostrzeżeń
0
Tryliona bramek Leo! Abyś zakończył spór między Maradoną a Pele o miano najlepszego piłkarza świata ;D
0
Ale to jest prawdziwa europejska drużyna, a nie to co Francuzi, co drugi zawodnik to jakiś murzyn naturalizowany
0
Ale to jest niesamowite, Barcelona przegrała w tym sezonie tylko 3 mecze i wszyscy którzy z nią wygrywali, zdobywali potem trofea. Atletico - Ligę Europy, Sevilla - CDR no i Inter - LM
0
HD HD HD!!!!
0
patryk, lepiej ująć tego nie mogłeś
0
Nie no jakaś kpina, chyba chodzi o Keitę a nie o Toure?!
0
a kiedy będą w HD?
0
Cieszyli??? Stary! Ja myślałem że tu umrę normalnie, w wieku 18 lat będę musiał pobierać rentę starczą i każdą inną i odwiedzać kardiologa co tydzień! Normalnie jak oni potrafią zestresować człowieka, to matura przy tym to pikuś!
0
nie no znowu jakieś żałosne spekulacje. Już normalnie uszy odpadają
0
Bawią i śmieszą mnie takie truizmy. Zawsze po meczu jest to samo: kupa wypowiedzi i ZERO nowości, patrz: chociażby pierwsza wypowiedź Pique
0
To prawda, od razu widać było do której minuty na boisku był Xavi...
0
Guardiola nam pokazał jak zmarnować świetnie dysponowanego Messiego