przemi01
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy chodzi o tego Felipe Luisa?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Filipe_Lu%C3%ADs_Kasmirski
0
czy mogę się dowiedzieć jak dostać się na stronę fcbvideo.pl, bo próbuję już od kilku tygodni i mi wyskakuje error
0
co mam zrobić aby dostać się na stronę fcbvideo.pl, bo próbuję już od kilku tygodni i mi wyskakuje error
0
faule 10-3 :D
0
Parę meczów Iniesta odpoczął i już połowa ludzi nie widzi go w podstawowej jedenastce, a wystarczy sobie przypomnieć choćby mecz z Chelsea.
Poza tym, nie wiem czy niektórzy wiedzą, ale Messi jest LEWONOŻNY a jego firmowe akcje zaczynają się od zejścia do środka, więc jeden eksperyment Pepa nie musi świadczyć o wyższości tego ustawienia.
A propos Pedro, otóż jest on LEWOSKRZYDŁOWYM i raczej nie będzie grać w jednym składzie z Henrym, więc pewnie w środku zagra Bojan.
A podważanie ustawienia podstawowej obrony (Alves, Puyol, Pique, Maxwell) to jest dla mnie już w ogóle jakaś zbrodnia.
Dziękuję, dobranoc ;)
0
a mi się najbardziej podoba, że na realmadrid.pl w ocenach za mecz, moderatorzy oceniają również...SĘDZIEGO!!! ;P
0
ludzie, prosze was, zamiast 100 osob pisac gooooool, napiszcie raczej jak padl gol, bo ci ktorzy nie moga ogladac meczu wynik w telefonie sobie sprawdzic moga, a skrotu video raczej nie obejrza :/
0
jak tak patrzę teraz na te bramki Messiego, to wydaje mi się jakbym oglądał powtórki z jakiejś marnej FIF-y w której wogóle nie ma mowy o realizmie, a tu wszystko leci w realu (nie tym z madrytu ;p)
0
jak tak patrzę teraz na te bramki Messiego, to wydaje mi się jakbym oglądał powtórki z jakiejś marnej FIF-y w której wogóle nie ma mowy o realizmie, a tu wszystko leci w realu (nie tym z madrytu ;p)
0
ema15, dozgonna wdzięczność za tego linka!!!
0
ema15, dozgonna wdzięczność za tego linka!!!
0
W sumie w komie mam 800x480 więc cośtam bym pewnie zobaczył, a co do telewizora to próbowałem przez kino domowe z BD i niestety z pendrive'a nie czyta. Mógłbym ew, spróbować nagrać to na płytkę, ale to chyba jest bez różnicy, bo przecież tu chodzi o format płyty a nie pliku
0
No dobra, ale do oglądania .mkv musze np. instalować dodatkowe kodeki w komórce, a w na pendrive'a do telewizora/kina domowego już nawet nie mam co próbować bo tam to się nawet kodeków nie da dograć
0
Ale czemu, CZEMU, w .mkv, przecież tego formatu nikt nie używa!
0
Ale czemu, CZEMU, w .mkv, przecież tego formatu nikt nie używa!
0
zapodajcie tego linka do sopcasta do kuszotv czy jak to tam było
0
faulerzy cholerni, chyba z 20 razy faulowali, na tych czarnuchów co do afryki nie pojechali to żal było patrzeć, jak koszą naszych po tym boisku
0
Jak to sie stało że Carlos Alberto Parreira zagłosował na Kake???!!!
0
Tak mi się wydaje że puyol odkrył nowy sport lekkoatletyczny: podnoszenie pucharów. Mam nadzieję że nie naciągnie sobie mięśni ;p
0
Właściwie to teraz powinni pójść do Platiniego i powiedzieć żeby wymyślił jakiś nowy turniej bo teraz nie mogą już nic wygrać i czują się ograniczeni.
0
Jakby co to tutaj macie torrenta do meczu. Jakość bardzo dobra, hiszapński komentator, włącznie ze studiem przedmeczowym. Mi się ściągnęło przez noc. http://www.torrentreactor.net/torrents/3589361/FC-Barcelona-vs-Real-Madrid-29-11-09-Spanish-sergior10-creatuforo-com-By-SergioHD1080p
pozdrawiam