przemolon
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
londyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
by mod: ban!
0
Popieram tutaj wiekszosc kolegow, ktorzy ta porazke okreslaja jako 'nic takiego' bo istotnie mnostwo warunkow trzeba bylo spelnic zeby te 2:1 padlo. Oprocz Puyola nikt w obronie odpowiedni nie gral a nawet on mi sie wydaje bez kolegow, ktorzy stoja z nim solidnie jest jakies 35% slabszy i bardziej zmulony. Przez to moze ten blad z pulapka ofsajdowa. Najgorsze chyba jest to ze my bez szybkich ofensywnych bocznych obroncow nie potrafimy byc wystarczajaco grozni z przodu. Sergio jest chlopak perspektywiczny, ale bardzo powoli zdobywa doswiadczenie i tez jak machina nie ciagnie to on bedzie cieniem siebie tylko.
Jednak lawka rezerwowych to jest wciaz nie to czego bysmy potrzebowali. Fajnie byloby miec na takie atletico Mascherano za busquetsa fabregasa i jakiegos obronce. nawet czygrynski ale on tez czegos tam sie nabawil.
Lipa wyszla bo ja nie lubie jak madryt pluje mi w twarz ze juz tylko 2pkt itp:/
0
bylem na ostatnich derbach na camp nou i tych buraczkow niebieskawych nikt nie wpuscil oficjalnie na stadion. stali i krzyczeli cos tam pod stadionem a pozniej przesuneli sie pod swoj stadionik kolo montjuic. a swoja droga to espanyol mocno zawodzi w tym sezonie. miala byc walka o puchary, sporo pilkarzy przybylo nowych i nowiutki stadion a wynikow jak nie bylo tak nie ma..........
0
no i super bo od poczatku obstawialem ze chlopaki pojada sobie 1:3 tyle ze opcja hat tricka ibry... dobrze jest jak jest:)
0
no i super bo od poczatku obstawialem ze chlopaki pojada sobie 1:3 tyle ze opcja hat tricka ibry... dobrze jest jak jest:)
0
obywatele nawoluje was do spokoju....
popatrzcie tylko na real... xabi alonso kaka benzema ronaldo ledwie co wygrywaja z przecietniakami a bez tego ostatniego to juz calkiem piach graja. padaka jakiej malo. ja sie ciesze ze barca przedewszystkim wzmocnila obrone. w zimowym okienku potrzebny jest tylko jeden zawodnik i powinien to byc defensywny pomocnik. Fabregas lub ktos jego pokroju.... i tyle. zadnych riberych robinhow itp
0
ten magazyn jest naprawde spoko jesli mam wystawic wlasna opinie.. kupa tam naprawde ciekawych pilkarskich watkow i sporo info o czysto amatorskim footballu w angli.... w tym kraju to naprawde swietnie funkcjonuje... niestety w polsce pod tym wzgledem jest non stop kaszan....
np. w Angli ikazdego roku do FA CUP startuje na szczeblu wewnetrznym okolo 6000 roznych druzyn. rozgrywaja rundy wstepne w swoich ligach i z kazdej ligi wychodzi bezposredni reprezentant do 1/64 finalu.... mam wlasnie okazje grac w jednej z takiej lig. Barnet Sundays League i zrzesza ona okolo 65 druzyn w kilku dywizjach od poziomu czysto amatorskiego do pol profesjonalnego. naprawde git zabawa:)
gratki MESSI:)))
0
glupie gdybanie durnego starca ktoremu nic w zyciu nie wyszlo !!!!
oto wizytowka laporty!!!
pilkarze: henry ronnie etoo messi alves i zastepy wychowankow + deco giuly... ibra... nietuzinkowi swiadczacy o sile. Gaurdiola dostal szanse wlasnie od laporty... Rijkard to tez dobre posuniecie.
teraz tak:
3 razy mistrz, 2 razy LM, 1 puchar krola, 2 superpucharu hiszp, 1 superpuchar europy...... skarcenie realu na ich terenie 0:3 i 2:6 oto laporta i jego Barca.
nie uznaje zadnych dyskusji. przywrocil nam blask i tyle:)
0
moje pragnienie jet jedno... zachowac wladze na swoim podworku................ czyli znowu mitrz + puchar, reszte mam gleboko w dupie. oczywiscie zdaje sobie sprawe ze tylko sprowadzenie klasowego pomocnika do srodka lub na skrzydlo umozliwiloby osiagniecie wogole czegokolwiek. tak wiec ciagle wierze ze moze fabregas lub chocby ktos pokroju mascherano dolaczy w styczniu.... bo stracimy toure i keite na kawalek czasu i to strasznie pokomplikuje sprawe... nie daj boze gdyby xavi lub busquets zalapali kontuzje lub cos i lezymy i kwiczymy.
przewidywalne rezultaty gran derbi:
Barca-real 1:0 po nudnych smetnych szachach
Real- Barca 1:1 po tepej zachowawczej grze i skorumpowanej taktyce.
0
tak optymalnie podsumowujac ten meczyk warto zauwazyc ze barca to chyba jedyna druzyna grajaca naprawde do przodu...... tylko bardziej skomponowac srodek obrony bo tak jakos niejednolicie jest narazie i bedzie dobrze:)
to prawdziwy cud grac pile do przodu non stop przez odleglosci 15 - 20 metrow majac wolnych obroncow ustawionych strefa w linii badz lekko z tylu za osoba rozgrywajaca w danym momencie.... poprostu geniusz tylko potwierdzajacy ze Barcelona gra pilke z innej dekady.........
0
wszyscy tu widze zachowujecie sie jak zgraja nieumiejetnych bachorow. przeciez jasnym faktem jest ze jak sie czlowiek bierze za dyskoteki i picie to laduje na marginesie formy.... podejrzewam ze jego osobowosc skonczyla sie po osiagnieciu wszystkiego indywidualnie i druzynowo. koniec czlowieka w elemencie sportowym i nie ma co zalowac... dal nam swoiste szczescie i odszedl jak inni ....... Ronaldo, rivaldo stoichkov............. za jakis czas messi i jego ziomki. tyleeee tak trudno pojac???
0
najzwyczajnie w swiecie zamawiasz na jakis brytyjski adres chyba i placisz karta VISA MASTER MAESTRO SOLO
0
herubq
poszukaj tej bluzy na sportsdirect.com
0
obywatele apeluje do was!!!!!!!!!!!!
KOCHAJMY KLUB a nie jego pracownikow:)
0
i niech idzie precz... wiem ze sporo strzelil dla nas waznych goli ale mnie sie kojarzy tylko z kontuzja kolana po meczu z werderem... noszeniem futer jak debil.... marnowaniem setek na umur w ostatnich kolejkach(przez nie pobilismy rekordu stzrelonych bramek) i z ciaglym kloceniem sie o pieniadze i wygody.... ja rozumiem ze ten czy tamten sporo robi zeby byly sukcesy. tak jak ronaldinho ale to sa ludzie ktorym po pewnym czasie odwala i nalezy z nimi jak najszybciej uciekac. uwazam ze zarzad wyciagnal prawidlowe wnioski po sezonie 05/06 i nie da sie wciagnac w przepychanki i nie da sie narazic na oslabienia przez wyjazdy na puchar czarnych i rozne kontuzje:)
narazie wyglada to swietnie:
Henry Ibrachimovic Messi
Xavi Keita(Busquets) Iniesta
Maxwell Toure Puyol Alves
Musimy tylko kupic tego fabregasa za wszelka cene i mascherano. I dobrac z rezerw tego pedro, szlifowac cacerasa a i jeszcze henrique powinien walczyc o miejsce w 11.... vbedzie super.
ja sie ni emoge juz doczekac sezonu. osobiscie to chcialbym tylko 2 trofeow. jesli da rade mistrza i puchar + superpuchar jeszcze za ten sezon:)
0
nie no ja widze ze w kolko to samo................... real sie z nas smieje i ma powod:/ oni wydaja kase ale nie dyskutuja czy dali za duzo czy za malo... liczy sie proba osiagniecia sukcesu za wszelka cene:/....
0
nie no wybaczcie ale nie moge juz czytac tych waszych wyliczanek bzdur i glupich prowincjonalnym tekstow wy irytujace tepe chamy!!! czy to tak trudno zrozumiec ze perez nakrecil rynek tak ze nie mozna nikogo tanio sobie wyrwac... a juz napewno nie snajpera klasy swiatowej. ibra byl moim faworytem do gry u nas od zawsze. jest przedewszystkim silny, szybki i swietny techniczny. na chwile obecna 5 razy lepszy od etoo. wiadomo ze laporcie nie jest latwo negocjowac teraz bo czas plynie nieublagalnie a ten idiota z kamerunu nie chce slyszec o przedluzeniu kontraktu za podobne pieniadze. na dodatek jest nieskuteczny i slaby fizycznie. typowy zawodnik typu valdesa... niby dobry ale jednak cienki:/ a juz wasze przeliczenia typu 70 mln = villa i mata czy silva to idiotyzm w stylu tych kretynskich srealowcow. trzeba sie zorientowac troche ze oni nie pojda. poprostu nie pojda!!!!!!!!!!! valencia ich nie pusci bo tez ma jakies plany na przyszly sezon i napewno nie jest to segunda division:/
mowie tu pewnie po raz ostatni na jakis czas bo zaraz bana dostane:
SEZONOWCOM WON Z TEJ STRONY !!!!!!!!
pozdrawiam wszystkich logicznie myslacych Cules:)
0
rozmawialem z Joanem wczorja i mowil ze Villa we wtorek stawia sie po odbior sprzetu aaaaa fabregas ma doleciec w piatek... podobno ma problem z mieszkaniem. jeszcze nie wiadomo co z filipe ale podobno deportoivo nie ma wyjscia jak go schandlowac nam. zreszta sam chlopak mowil ze przyjdzie chocby mial tupac nogami przez tydzien na tym skromniutkim el riazor. inna sprawa z riberym. pytalem ziomka joana co i jak ale on stwierdzil ze to lipa bedzie bo francuz do naszej blaugrany nie pasuje ze wzgledu na wstretny ryj a jak wszystkim wiadomo u nas w cataloni wszyscy piekni i mlodzi:) no i popieram koleszke w 100%. wie co robi:P
a na tak nawiasem to joan mi jeszcze powiedzial zeeee na onecie juz sie smieja z CR..... cala wiara sie pyta z zaciekawieniem czy chlopak juz plakal jak sie okazalo ze nosi numer 9 po swoim brazylijskim imienniku i ze niby kasy tyle na koszulkach nie zarobia... ehh ten madryt to jest naprawde skandal na kolkach. kiedy to w koncu upadnie?? spalo by sie szczesliwiej:)
0
ktos sie moze ze mna nie zgodzic, ale ja mieszkam w Londynie 5 lat i swoje wiem... wieczne problemy sa z....... no wlasnie, z czarnymi:/
0
villa bylby fajnym prezentem dla ciezko pracujacych polakow!!! a jaaa dzis dostalem od mojej kochanej narzeczonej wyjazdowa koszuleczke naszej blaugrany na nowy sezon.. ta pomaranczowa:) alez ona kochana jessst:*
0
a tak nawiasem to niech valencia tak sie nie napina... problemy maja powazne a majac w skladzie silve, ville, mate i innych i tak gowno osiagali...
0
przeminho
a zapomniales urwipolciu ze yaya pochodzi z ukhamanatuta i musi popierdzielac na mistrzostwa czarnej wolgi w lutym....??
0
drogi panie laporta
my wszyscy wiemy ze sympatyczny prezes perez to najwiekszy producent i diler heroiny w europie... stad kasa na ronaldo itp.:P:P:P
a poki co chcemy fabregasa riberego ibrachimovicia i lahma lub oshea o mascerano nie wspomne wiec rusz dupe przestan marudzic i skapic te pare glupich milionow:/
0
w sumie to ja juz mam swietny koncept na sklad ukochanej blaugrany na sezon 2009/10 i mocno bede przy nim obstawal... oczywiscie do tego co tu przedstawie mozna dopisac kilka ciekawych alternatyw....
ibrachimovic
messi
ribery iniesta xavi fabregas
mascherano
puyol pique alves
vv
oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze mamy i keite i abidala i swienego yaya toure ale oni bede miec miedzy innymi puchar czarnych itp. to bedzie wtedy swietny niezniszczalny sklad. henry to tez bedzie znakomity as w ciezkich chwilach na jakies 30 lub 40 minut drugiej czesci.... obrone przemeblowalem i duzo zalezaloby od mascherano. od niego zaczynalby sie srodek i wyprowadzanie pilki do riberego czy fabregasa. mocno wierze ze juz niedlugo obaj zawiataj w nasze skromne mury. jesli chodzi o ibra to ja mowie ze chlopak jest dobry..... natomiast jesli go nie puszcza to trzeba walczyc koniecznie o kogos innego typu villa, benzema... luca toni bedzie za slaby:/ chcialem zeby kiedys przyszedl ale teraz to juz za pozno. pozdro wszyscy
0
fakt jestem osobiscie zwolennikiem ibry ale widze ze rzeczywiscie inter chce za duzo... chociarz etoo jest tak naprawde sporo slabszy to i tak nalezy nam sie za niego ok. 30 mln eur i spokojnie ta kase mozemy dostac. np. od manchesteru city. natomiast majac te 30 baniek i dokladajac 15 lub 20 zciagnelibysmy ville. jeszcze 40 za fabregasa, z 20 za mascherano i jakies 25 za vidica i mamy mocno wzmocniony sklad na nowy sezon. a jest o co walczyc i pieniadze da rade zawsze zarobic.... trzeba sprowadzic nowych mocnych zawodnikow zeby jeszcze podciagnac prestiz klubu i zeby wygrac rzeczywiscie wszystko co tylko sie nadarzy w tym juz w lato 2 superpuchary:DDD
0
nie podniecajcie sie tak bo pekniecie tu zaraz wszyscy... oni wiedza ze to cruyff jest ojcem sukcesu ukochanej blaugrany.
0
a mi sie dzis snilo ze zlatan i vidic graja w barcelonie:))))
0
niech odejdzie... e2 jest kaprysny i w przyszlym roku moze nic nie grac... poki ktos placi cokolwiek za niego. a man city bedzie ok dla niego. dadza mu szmal i w sam raz dogada sie z robinho. natomiast ja powtrzam ze nam potrzeba dwoch pilkarzy z bardzo silnymi nogami. ofensywne wzmocnienia na przyszly sezon to powinno byc vill i fabregas... lub ribery i zlatan ibra
0
no jak tu patrze na subtelne zyczenia niektorych cules to mnie przechodza ciarki. osobiscie powtorze jeszcze raz ze priorytetem bedzie napastnik, ofensywny pomocnik i jeden lub dwoch solidnych obroncow. bramkarz tez by sie przydal...
moje typy
Ibrachimovic lub Villa
Ribery + ewentualnie Hazard... ten mlodziutki z Llile chyba:)
Oshea lub Lahm na obrone
Takie glowne wzmocnienia przy naszym bogatym zapleczu z Barcy B powinno dac rade i 3 koronki nasze. Szczerze mowiac pozbylbym sie Etoo, hleba i gudjonhsena bo przecierz mamy bojana i mielibysmy ville i hazarda lub ibrachimovicia. Gralaby gitara !!!
0
homel
kupieniu biletu na real wcale nie graniczy z cudem. poprostu jest troszke gorzej. mialem okazje jechac na grand derby jesienia tyle ze bilety byly po jakies 170 fun