0

w tych naszych cudownych sukcesach w tym sezonie widze reke czlowieka, ktory tak naprawde stoi z boku i czasem tylko cos szepnie do prasy, a tak w rzeczy samej jest prawdziwa mentalnoscia zespolu. Jestem pewny ze ten czlowiek rozwiazuje wszystkie problemy jakie nas spowalniaja a z jakimi trudnosci ma nasz drogi PEP. Wiem ze Pep ma mloda skuteczna mysl szkoleniowa i nie mozna odebrac mu chwaly natomiast wedlug mnie Barca jest w duzej mierze kierowana przez Cruyffa i jego niespelnione marzenia!

0

i kto nam teraz podskoczy no kto pytam sieeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Bracia, powiem wam jedno !!! zdecydowanie TAK dla tego chlopaka. i wcale sie nie zgodze z kolega zeby ten chlopak poszedl do mniejszego klubu. Technicznie jest gotowy na gre przez 30 min kazdego meczu w blaugrana. pamietajmy ze messi nie jest wieczny a do tego jest tylko czlowiekiem i moze miec nagla znizke formy... kontuzje lub jeszcze Bog wie co. Pamietacie co sie stalo z nami jak etoo zlapal kontuzje z werderem a r10 dawal ciala?? nie istnielismy bo nie bylo komu zastapic tych chlopakow. a taki hazard z bojanem w przypadku niemocy np. xaviego i messiego roznosili by przynajmniej te driuzyny z ktorymi walczymy w la liga. pozatym, hazard jesli pojdzie do arsenalu gdzie jak widac na filmiku swietnie by pasowal do ich mlodej mentalnosci bedzie nie do wyrwania za rozsadne pieniadze... beda rzadac za 20 latka z 50 baniek czyli tyle co zyd za matke:p wiec starajmy sie i kupmy chlopaka dajac mu szanse gry taka jaka ma bojan. obaj przy sobie dorastaliby pilkarsko!!! a za 3 lata to bylaby prawdziwa torpeda i kolejne korony. to mogloby byc zapewnienie nam tlustych lat!!! w d... z riberym.... kolejnej gwiazdki nam nie brak, nie robmy z siebie realu sprzed kilku lat. jako ciekawostka to dzis czytalem w daily mail ze Barca ma ogromna chrapke na ashley cola. ponoc 20 mln fun dajemy juz teraz za chlopaka. nie slyszalem o tym nigdzie indziej ale pomysl fajny co nie?? wzmocnilby obrone jak nic:) dobrze mysla chlopaki z zarzadu:)

0

nie oszukujmy sie... etoo jest osoba pokroju ronaldinho ktory w sposob cykliczny zaczal sie zacinac... taka sytuacja przy niekorzystnym elemencie jakim jest wiek henriego i brak jakiegokolwiek klasycznego snajpera pwooduje ze potrzebujemy absolutnie klasowego napastnika na przyszly sezon!!! mam nadzieje ze ktos przyjdzie kto swietnie radzi sobie na poziomie ligi greckiej badz tez rosyjskiej a kto wpasowalby sie do barcy w przeciagu kilku miesiecy wchodzac na ostatnie 20 lub 30 minut spotkania... osobiscie polecalbym ibrahimovicia ale za niego chca smiesznie wysoka cene... torres nie przyjdzie a villaaa... hmmm moze i tak ale trzeba byloby go kusic ogromna pensja!!! niestety napastnika i obroncow potrzebujmy i kase musimy wylozyc!!! to napewno zaprocentuje w niedlugim czasie.

0

pieknie panowie poprostu pieknie... to jest moj naprawde dobry sezon:)))))) w sumie to faktycznie chlopaki zrobili juz dla mnie wystarczajaco czyli mistrz i puchar... jesli wygraja LM to bedzie pieknie:)

ehh zeby tak Legia zdobyla mistrzostwo to bylbym w niebie:p

0

alez to bylo i fuksiarskie i piekne i wzruszajace... widac bylo ze cala polska stoi za nasz ukochana Barca!!! frajerskie chelsea zaplacilo cene za swoj antyfutbol i tyle:) tylko tyle nic wiecej. osobiscie to alves oprocz biegania nic nie zagral... keita to juz wogole.... tylko geniusz iniesty i messiego:)))))) visca el barca w rzymie

0

real to jest jednak straszna kompromitacja .... a tak z innej manki... wie ktos moze czy jest jakies spotkanie cules na gran derbi w gdansku??

0

ja bym nie pogardzil spokojnym 2:1...

0

no daje glowe ze derby wisla cracovia albo legia polonia z 90 tysiacami na stadionie to bylby ewenement na skale swiatowa!!! oprawa, doping bylyby nie do opisania...

0

a wlasnie z ta obecnoscia to bywa bardzo roznie... akurat mialem ten przywilej goscic na camp nou podczas meczu z atletico (6:1) i na derbach (1:2) Roznica w obecnosci kibicow niewielka ale glosnosc, doping i atmosfera jak z dwoch roznych bajek.... jednak co derby to derby, nawet mimo glupiej porazki.

0

no wszystko ok troszke nerwowki znakomita taktyczka:))) no i nie wykorzystany karny i nieudana kartoniada to najwieksze bolaczki wieczoru:/ visca el barca

0

ej ale ja tez bylem z moim ojcem i jeszcze 3 polakow ktorych poznalismy w metrze wiec razem 75 polakow minimum a flage polskiej peni widzielismy z daleka:)))) milo bylo i super meczyk!!! visca el barca

0

no faktycznie opinie zebranych tu bordowo granatowych serc sa zgodne i prawdziwe.... nasza niunia czyt. Barca zawodzi ale lepiej zle zaczac niz zle konczyc i naprawde mam nadzieje na podkrecenie tepa od nastepnego meczu. chocbysmy mieli spasc do segunda division to i tak nasza milosc zostanie przy tym klubie i nie ma co panikowac. mes que un club!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?