0

mi sie najbardziej podobalo jak mou w 2012 zbojkotowal ta gale

0

co mowili?

1

Ogladaliscie przed chwila wiadomosci na polsacie? Smiali sie z garniakow Leo jakie ten ubiera co roku na gale ZP.

1

Perez ma znajomości i władze nie to co Bartomeu.

0

to ty mi go ukradles

0

Podobno Undiano Mallenco odebrał wczoraj nagrode złotego gwizdka.

0

nie ładnie z jego strony

0

co za zboczeniec

0

23

0

Według mnie wczoraj najlepsza na gali była prowadząca.

0

dlaczego?

0

18:30

0

eurosport

0

ZP jest przyznawana zawsze na koncu gali okolo 19:55.

0

(p) to skrót od profesor

0

co to za garnitur podrobiony

0

eurosport 18:30

0

co to za avatar?

1

kurs na messiego az kusi zeby za dyszke obstawic

0

i wlasnie dlatego neuer nie wygra ZP

0

To żaden argument.Toni Kroos wygral to samo so Neuer do tego z Realem SPE i KMŚ i został wybrany najlepszym piłkarzem niemiec w 2014.

1

pytam serio bo nie wiem

2

za co neuer?

0

wywiad z 2012 dla CNN

0

dlaczego?

0

Śniło mi się dzisiaj, że Leo odbierze dzisiaj 5 ZP.

0

Dokładnie zero szacunku. Ostatnio jeden z redaktorów tamtej strony napisał, że Mourinho jest kur**. Zdjecie jest na twiterze.

0

Dzisiaj poznamy najlepszego piłkarza na tej planecie.

0

messi

0

dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?