psita
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za co czerwo dla celty?
0
moge sie zalozyc o mojego fiata punto
0
nie w tym sezonie
0
gol levante
2
Podolski już w Mediolanie.
0
Neymar ma ciągle ta swiateczna brode.
1
Dla twojej wiadomosci nie jestem kibicem Realu.
1
ja tylko cie pouczam
2
Kolego artykuł o meczu Barcy z Sosiedad w ty wyjeżdżasz o meczu Realu z Valencia. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz.
1
nie tego ktorego dotyczy ten artykuł
0
4-5k chyba
3
Co sadzicie o moim nowym avatarze?
0
o tym samym pomyslalem po przeczytaniu tego newsa
0
Dałeś jak już.
42
słabe a nawet żałosne jak wszystkie twoje komentarze
0
tylko nie w najwazniejszych meczach
0
nie zawsze
1
kto za kogutami?
0
Courtois? To chyba zart. Taka sytuacja zeby bramkarz byl w top3 ZP zdarza sie raz na 10 lat i tylko po wygraniu MŚ.
0
Hazard zawsze powtarza ze od dziecka marzy o grze dla los blancos.
0
wygrana jedna bramka to wedlug ciebie nokaut?
0
goal 2:2
0
nie
0
nie obrazaj mnie
2
ja juz mam faze
0
to bylo w lutym 2013
0
Dla mnie też jedynym kandydatem do zdobycia ZP jest Leonard Messi przeciez on jest Bogiem futbolu na pewno wygra.
0
Wszystko przez tą samobójczą bramke.
0
Francja vs Honduras
0
mozesz za rok wpasc do mnie