0

za co czerwo dla celty?

0

moge sie zalozyc o mojego fiata punto

0

nie w tym sezonie

0

gol levante

2

Podolski już w Mediolanie.

0

Neymar ma ciągle ta swiateczna brode.

1

Dla twojej wiadomosci nie jestem kibicem Realu.

1

ja tylko cie pouczam

2

Kolego artykuł o meczu Barcy z Sosiedad w ty wyjeżdżasz o meczu Realu z Valencia. Zastanów się następnym razem zanim coś napiszesz.

1

nie tego ktorego dotyczy ten artykuł

0

4-5k chyba

3

Co sadzicie o moim nowym avatarze?

0

o tym samym pomyslalem po przeczytaniu tego newsa

0

Dałeś jak już.

42

słabe a nawet żałosne jak wszystkie twoje komentarze

0

tylko nie w najwazniejszych meczach

0

nie zawsze

1

kto za kogutami?

0

Courtois? To chyba zart. Taka sytuacja zeby bramkarz byl w top3 ZP zdarza sie raz na 10 lat i tylko po wygraniu MŚ.

0

Hazard zawsze powtarza ze od dziecka marzy o grze dla los blancos.

0

wygrana jedna bramka to wedlug ciebie nokaut?

0

goal 2:2

0

nie

0

nie obrazaj mnie

2

ja juz mam faze

0

to bylo w lutym 2013

0

Dla mnie też jedynym kandydatem do zdobycia ZP jest Leonard Messi przeciez on jest Bogiem futbolu na pewno wygra.

0

Wszystko przez tą samobójczą bramke.

0

Francja vs Honduras

0

mozesz za rok wpasc do mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?