1

Witam wszystkich bardzo serdecznie wraca po półrocznym banie. Poniosło mnie troche podczas ogladania mundialu :)

2

Haha jednak bramka samobójcza :)

1

0

Benzema strzela?

0

Dokładnie on chyba meczy Realu nie oglada.

1

oby jak najwiecej takich fightow na tym mundialu

0

benzema to najlepszy napadzior na swiecie

0

evra kontuzja

0

Me too.

0

Podobno Schweinsteiger nie zagra jutro z Portugalia. Ktos wie co sie dzieje?

0

link

0

GOL SZWAJCARIA

1

1:2 Honduras

0

Jaka jest nagroda za 1miejsce w mundialowej lidze typerow?

0

GOL piekna bramka

0

jaszczurka

0

jak to mozliwe ze w ekwadorze graja dwie valencie?

0

Według mnie taniec Sturridge był gorszy.

0

2:3 dla Bośni

0

0:1

1

0

wszystko da sie zrobic

0

MARIO BALOTELLI

0

Ktoś zemdlał czy umarł?

0

kur jaki fart

0

GOL FORZA ITALIA

0

0:0 bedzie tak jak dwa lata temu

0

Przy jakiej temp. oni graja teraz?

0

gol sterling

0

czerwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?