psita
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyton gra?
0
ja tez nie
0
opowiedz o tym materiale
0
To prawda , że Enrique był nauczycielem w-f w jednej ze szkół średnich w Pampelunie?
0
COPE: Bartomeu zbojkotuje gale ZP. Ma to związek z sankcjami nałożonymi przez FIFA.
0
dokladnie
0
polac mu
3
tylko w twoim wyimaginowanym świecie
0
Według mnie jak byśmy go sprzedali go za 250 baniek to po roku jakby sie nie odnalazal w Anglii wrocil by do nas na kolanach.
1
a powinienes bo bedzie lanie
1
ty sie lepiej martw o dzisiejszy derby madrytu a nie o nasze bany
0
nie obrazaj
6
Halo dopiero wstalem. Enrique juz zwolniony?
0
juz ma
0
Dokladnie tak samo mysle. Pewnie chlopaczyna nigdy nawet nie powacha TOP3.
0
Jak myslicie czy ten caly martin odegaard zostanie kiedys laureatem plebiscytu ZP?
5
Rumor: Rijkaard to take over for Luis Enrique [Cadena Cope]
1
R.I.P
0
Ty jesteś jakiś upośledzony. Dyskusja dotyczy faulu na Moracie a nie Ronaldo.
0
obejrzyj powtorke i nie oczerniaj mnie
0
byl faul
0
Dlaczego niby? W tym roku tylko jedna bramka z karnego.
0
link
0
adios zubi
0
był niegrzeczny
0
za co?
1
Według mnie Messiemu należy się mały klaps.
0
Przecież Suarez 20 z tych 30 goli zdobyl jeszcze w 2013.
11
dokladnie wedlug mnie bramka Alby byla ladniejsza
0
ma grac przeciwko realowi w srode