0

Tyton gra?

0

ja tez nie

0

opowiedz o tym materiale

0

To prawda , że Enrique był nauczycielem w-f w jednej ze szkół średnich w Pampelunie?

0

COPE: Bartomeu zbojkotuje gale ZP. Ma to związek z sankcjami nałożonymi przez FIFA.

0

dokladnie

0

polac mu

3

tylko w twoim wyimaginowanym świecie

0

Według mnie jak byśmy go sprzedali go za 250 baniek to po roku jakby sie nie odnalazal w Anglii wrocil by do nas na kolanach.

1

a powinienes bo bedzie lanie

1

ty sie lepiej martw o dzisiejszy derby madrytu a nie o nasze bany

0

nie obrazaj

6

Halo dopiero wstalem. Enrique juz zwolniony?

0

juz ma

0

Dokladnie tak samo mysle. Pewnie chlopaczyna nigdy nawet nie powacha TOP3.

0

Jak myslicie czy ten caly martin odegaard zostanie kiedys laureatem plebiscytu ZP?

5

Rumor: Rijkaard to take over for Luis Enrique [Cadena Cope]

1

R.I.P

0

Ty jesteś jakiś upośledzony. Dyskusja dotyczy faulu na Moracie a nie Ronaldo.

0

obejrzyj powtorke i nie oczerniaj mnie

0

byl faul

0

Dlaczego niby? W tym roku tylko jedna bramka z karnego.

0

link

0

adios zubi

0

był niegrzeczny

0

za co?

1

Według mnie Messiemu należy się mały klaps.

0

Przecież Suarez 20 z tych 30 goli zdobyl jeszcze w 2013.

11

dokladnie wedlug mnie bramka Alby byla ladniejsza

0

ma grac przeciwko realowi w srode

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?