1

GOL KOSTARIKA

0

GOL vamos costarica

0

Dokladnie.

1

i przegrasz

0

Ja za Kostaryka a wy?

0

Mam nadzieje ze Balotelli bedzie blyszczal dzisiaj w nocy.

0

poniedzialek

0

Chile-Brazylia

0

Jak myślicie Shakira oglądała mecz?

0

Kolego ja wyznaje Buddyzm i zapewne nie masz nawet bladego pojęcia o moich ideologiach.

0

Człowiek nie może nawet na stronie stronie wyrazić swoich poglądów na temat życia po śmierci bo od razu zostanie zjechany.

0

0

Dokładnie. Mam taki sam pogląd na te sytuacje jak ty.

0

A niby kogo?

0

O co wam chodzi?

0

Ale tego 0:7 z Bayernem mu nie wybacze.

0

R.I.P TITO

Na twitterze all spamuja, ze Tito umarł.

0

Wczoraj przy pierwszym golu Sevilli byl metrowy spalony.

0

Mecz Benifca-Juventus sedziuje moj ulubiony arbiter Cuneyt Cakir. Jeden z najlepszych na swiecie.

0

Wczoraj większość tutaj pisało 1-3 dla Bayernu a wiadomo jak się skończyło.

0

Benzema teraz jest na ustach całego świata.

0

Real to nie Barca i nie przegraja 0:7.

3

Nie moge juz sie doczekac dzisiejszego meczu a wy?

0

On napisał Eva a nie Evra.

0

zmarnowane 2 godziny zycia mam nadzieje ze drugi polfinal bedzie lepszy

0

Miesiąc temu pisałeś, że Barca będzie w półfinale.

0

Tak samo jak dwa lata temu?

0

Bale ma grupe i nie trenowal dzisiaj z druzyna. Jego wystep w srodek stoi pod duzym znakiem zapytania.

0

Spokojnie panwie. Wciaz mamy matematyczne szanse na wygranie ligi.

0

jak moglismy to przegrac. posiadanie pilki 68-32 na nasza korzysc ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?