psita
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
GOL KOSTARIKA
0
GOL vamos costarica
0
Dokladnie.
1
i przegrasz
0
Ja za Kostaryka a wy?
0
Mam nadzieje ze Balotelli bedzie blyszczal dzisiaj w nocy.
0
poniedzialek
0
Chile-Brazylia
0
Jak myślicie Shakira oglądała mecz?
0
Kolego ja wyznaje Buddyzm i zapewne nie masz nawet bladego pojęcia o moich ideologiach.
0
Człowiek nie może nawet na stronie stronie wyrazić swoich poglądów na temat życia po śmierci bo od razu zostanie zjechany.
0
0
Dokładnie. Mam taki sam pogląd na te sytuacje jak ty.
0
A niby kogo?
0
O co wam chodzi?
0
Ale tego 0:7 z Bayernem mu nie wybacze.
0
R.I.P TITO
Na twitterze all spamuja, ze Tito umarł.
0
Wczoraj przy pierwszym golu Sevilli byl metrowy spalony.
0
Mecz Benifca-Juventus sedziuje moj ulubiony arbiter Cuneyt Cakir. Jeden z najlepszych na swiecie.
0
Wczoraj większość tutaj pisało 1-3 dla Bayernu a wiadomo jak się skończyło.
0
Benzema teraz jest na ustach całego świata.
0
Real to nie Barca i nie przegraja 0:7.
3
Nie moge juz sie doczekac dzisiejszego meczu a wy?
0
On napisał Eva a nie Evra.
0
zmarnowane 2 godziny zycia mam nadzieje ze drugi polfinal bedzie lepszy
0
Miesiąc temu pisałeś, że Barca będzie w półfinale.
0
Tak samo jak dwa lata temu?
0
Bale ma grupe i nie trenowal dzisiaj z druzyna. Jego wystep w srodek stoi pod duzym znakiem zapytania.
0
Spokojnie panwie. Wciaz mamy matematyczne szanse na wygranie ligi.
0
jak moglismy to przegrac. posiadanie pilki 68-32 na nasza korzysc ...