0

Zadna katastrofa Barca to wytrwa o ile tylko da szanse swoim zdolnym,wychowankom

0

Nie wiem jak wy ale ciesze sie ze Torres wraca do Primera Division fajnie bedzie go zobaczyc znowu jak gra przeciwko Barcy, chcialbym by wrocil do formy, bo potencjal ma olbrzymi ale gdzies go gleboko ukryl.

2

Nie wszyscy piją na wigilie :) sa to urodziny Jezusa i nie wypadaloby upijac sie na nich, nalezy je spedzac w rodzinnej atmosferze

1

Trzeba przyznać Ci racje transfery byly niezle przeciez Rakitic wymiatal w Sevilli Suarez wiadomo 2 swietnych bramkarzy jednak nadal brak porzadnego PO, i jakiejs alternatywy na atak, ale ogolnie te transfery wygladaly niezle, Mathieu wcale tak zle nie gra, a Vermaelen to juz nie moglismy nic zaradzic ze zlapala go taka kontuzja

0

Warunki fizyczne to on juz ma :)

0

Puyol na zawsze number 1

0

Dobry pomysl, wprawdzie swoje lata juz ma ale gra bardzo dobrze

0

Dobrze prawicie

1

Chcialbym by Neuer wygral zazwyczaj bramkarze nie doataja ZP ale on zasluzyl jak nikt inny, weslug mnie Messi jest najlepszy i nie tylko w tym roku ale i w historii ale cieszylbym sie gdyby uhonorowano Neuera. Messi i Ronaldo maja juz kilka zlotych pilek a jesli Neuer ja dostanie to historia to zapamieta, bo jest nieduzo bramkarzy ze zlotymi pilkami. VEB

0

a Douglas jest ?

0

Vermaelen to juz standard nie trzeba nawet wspominac ze jest poza skladem

0

Bez przesady z tym wyszydzaniem obrazaniem i wysmiewaniem, tak przez niektorych tutaj sa wyszydzani ale nie az tak ostro, a z twojej wypowiedzi wynika jakby kazdy nie wiadomo jak szydzil z kazdego z nich

0

Muller nie dorasta do piet Messiemu

0

Nie jest to az taka roznica

0

Spokojnie jak Pedro odejdzie to wroca z wypozyczenia Deulofeu i Denis Suarez, optocz tego nadal mamy na wypozyczeniu Tello(chociaz on chyba na 2 sezony)

0

Wedlug mnie zamiast Casillasa pownien byc De Gea

0

nie no nie wierzę

0

Co do pedro to mowili przed sezonem ze ma grac na prawej obronie, mowili...

0

Reus by u nas byl jak.znalazl, ja osobiscie chcialbym by rowniez barca w przyszlosci zainteresowala sie Sterlingiem :)

0

Niech nikt nie odchodzi bo poki co i tak nikogo nie sprowadzimy, a obecnie obrone mamy slaba, w barcy b jakis super talentow do defensywy nie ma a taki,pique to wedlug mnie jeszcze zaskoczy

0

Zapomniales o Mascherano :)

7

Mamy bezkonkurencyjny srodek pola hahahahaha

0

Nikt ci nie kaze wchodzic na ta strone, sami dobrze wiemy jaka jest sytuacja w barcy

1

Dokladnie tak, i jeszcze wiecej szans dla Bartry na ŚO

0

Strata bramki byla komiczna to nie do pomyslenia zeby zawodnicy ktorzy zarabiaja taki hajs graja w jednym z najlepszych klubow swiata a sie boja ostro zaatakowac pilke wybic cokolwiek busquets tylko stal i patrzyl, jesli chodzi o konstruowanie akcji to bylem zadowolony, ale takie setki trzeba wykonczyc

0

Jak dla finalowa trojka bedzi es Messi, Ronaldo i Neuer/Robben lub Ibrahimovic. Nie zmoge sie zdecydowac bo wszyscy sa swietni

0

Zamknij jadaczke koles naucz sie czytac ze zrozumieniem

0

Jak tutaj niektorych czytam to sie smiac chce, niektorzy z was juz by sprzedali caly sklad po jednym meczu

0

Jak dla mnie w pierwszym skladzis na Eibar powinien zagrac: Ter Stegen, Montoya, Pique, Vermaelen(jesli juz moze) Alba, Samper, Xavi, Rakitic, Messi, Pedro, Neymar

1

Kogo to obchodzi i tak dobrze wiemy ze Leo jsst najlepszy, ma tyle nagrod ze bez takiej sie i obedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?