0

mi sie wydaje, ze lepiej bedzie dla niego jesli tam zostanie, po pierwsze dobrze tam sie czuje, po drugie gra w pierwszym skladzie i jest wazny, Tello tam ma szanse rozwoju, Barca moze na nim zarobic, uwazam, ja oczywiscie uwazam, ze on lepiej gra niz Pedro w tym sezonie i bardziej by sie przydal niż cygan, ale nawet jesli pedro odejdzie barca kupi kogos lub sprowadzi w zypozyczenia Dulofeu, w barcy b tez są dobrzy napastnicy tj. Adama, Sandro, Munir. Czekam tez na powrot do barcy denisa suareza

8

ale i Suareza i Mathieu wiec 4 na 5 udanych transferow, nie zebym go usprawiedliwial

0

mamy dużo szczęścia ale nie da sie tak caly mecz jechac na samym szczęsciu, trzeba w drugiej polowie coś strzelić

33

Xavi obecnie lepszy od Iniesty

0

zapowiada się dobry mecz

0

10 mln to kpina, ten gosc jest wart o wiele wiecej mysle,ze barca moze utargowac 30 mln, Pedro jest porzadnym dobrym zmiennikiem i jesli odejdzie to zapamietam go dobrze, wprawdzie 2,5 roku juz nie gra na tym samym poziomie co kiedys, ale to pilkarz zasluzony, a zwlaszcza gdy barca zdobywala lige mistrzow i ta trojka Messi, Villa, Pedro ktorzy zdobywali gole w finale

1

9-1 :OOOOOO ronaldo 5 goli

0

przecież Thiago Motta jest Włochem...

1

Bardzo podobaja mi sie takie artykuly :)

0

Ok, w sumie na te chwile innej opcji nie ma

0

No dobrze, ale powiedz mi czy teraz jest taki zawodnik

3

Komentarz usunięty

0

Ja gram w noge z kolegami :)

0

XD oby to byl proroczy sen

0

chcesz wygrac lige mistrzow to musisz sie liczyc z tym, ze trzeba pokonac kazdego, ktos zawsze musi trafic tych najtrudniejszych. VEB

0

podoba mi się losowanie, wprawdzie mamy trudnego rywala, ale bedzie ciekawie. Poza tym to uwazam, ze Real moze odpasc z Atletico chcialbym by Juventus doszedl do polfinalu, no i Bayern oczywiscie przejdzie

1

ej hopaki co jak co ale Alves calkiem niezle gra w tym roku i mam nadzieje ze w cwiercfinale wylosujemy kogos slabszego, jak Monaco czy Porto bo Montoya na PO to troszke lipa

0

wydaje mi sie, ze to bedzie przepiekny mecz, i Barca nie moze nawet pomyslec o cwiercfinale przed meczem, musimy grac do konca

0

To kto z Eibarem na DP , Samper ?

0

W obecnej formie jakiej jest Ronaldo nie ma co nawet ich porownywac, Messi go zjada. Ronaldo tak naprawde od poczatku sezonu gral przecietnie , strxelal gole z karnych albo dostawal na patelni, nic wielkiego Messi imponuje on gra dla druzyny , a Ronaldo jest obecnie po prostu slaby, jak caly Real i barca to musi wykorzystac w derbach

0

Koleś jest dobry, jesli faktyczniePedro odejdzie to moglby przyjsc

0

Czemu Mestre powiedzial, ze mamy 4 punkty straty do Realu skoro po tym meczu byl 1 punkt straty, moze uwazal, ze Real tak latwo rozprawi sie z Villarealem i dopisal im przed meczem 3 pkt

0

Zbytnio nie ogladam Barcy B i Juvenilu, ale wydaje mi sie, ze zaczyna to kulejeć, Barca B broni sie przed spadkiem, Juvenil przeciez rok temu wygral UEFA Youth League, a teraz lipa... Barca nie ma za bardzo nawet kogo brac do pierwszej druzyny, moze tylko kilku grajkow jak Halilovic, Adama, Samper czy Sandro

2

Dobrze, ze teraz a nie przed el clasico

0

Ciekawe co by bylo gdyby Real kupil Pogde, a nam sprzedal Isco

0

Też mi karta przetargowa

0

mysle, ze Enrique powinien dac im zagrac, ale tylko wtedy gdy mecz bedzie nam sie ukladal

0

Valdes już zadebiutowal

1

jest duzo takich artykułów, co chwile dochodzą arykuły o swietnym ataku MSN, porównują naszą ofensywe do słabego OBECNIE Realu. Szczycą się tym, ze Barca wszystko wygrywa, a Real gra słabo, ale moze byc tak, ze Real wystrzeli w kluczowym momencie sezonu, a my opadniemy i co wtedy nadal bedziemy porowynywac naszą gre z grą Realu, cos mi sie wydaje, ze wtedy bedą siedziec cicho, a nie zapominajmy, ze to Real ciagle jest liderem tabeli :) Ja oczywiscie wierze, ze Barce stac w tym sezonie na wszystkie trofea, ale nie mozna krytykowac Realu, bo to moze sie zemścić, a wszyscy wiedzą jak groznym jest zespołem

0

koleś ma ból dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?