0

Musisz tam sie na player.pl zalogowac i wykupic playersport

0

Ja też polecam eleven sports na miesiąc, a jeśli masz naziemną to wejdz na player.pl i tam mozesz wykupic, transmisja jest w hd i nie ścina

0

Do tego Laporte zlapal ciezka kontuzje i nie wiadomo jak z nim bedzie gdy po niej wróci, czy bedzie nadal w formie( patrz przypadek Davida Villi)

0

A jeśli nam sie nie uda to w gazetach znowu beda nagłówki "Patałachy", "Wstyd". Ja wierze, ze mozemy sie dobrze zaprezentowac na mistrzostwach, bo gramy całkiem dobrze odkad Nawałka nas objął, nie gramy już na oślep, potrafimy dość płynnie grać piłką, mamy w koncu srodkowego obronce z prawdziwego zdarzenia. ale nie lubie tego zachwycania sie tym, ze wygraliśmy 5-0 z partactwem, albo ze pojedziemy na euro( tutaj akurat radosc jest wskazana, ale przykladowi Niemcy na euro kwalifikują sie za kazdym razem bez problemów). Boli mnie troche to, ze to siatkowka nie jest sportem narodowym, wygralismy mistrzostwa europy świata nasze kluby rywalizują z najlepszymi w lidze mistrzów, nasza liga jest jedną z najlepszych w Europie. A w futbolu polska liga to PORAŻKA, reprezentacja ostatni medal zdobyla podajże w 82, 3 miejsce na MŚ gdy jeszcze Zibi grał. To wszystko co chcialem napisać :)

1

Media pompują duuuuuży balon reprezentacji Polski Dawać już to Euro w PS, albo nawet w niemieckich gazetach piszą, że Polska może zlać Niemców hahahaha bez przesady, wygraliśmy 5-0 z jakimiś partaczami i wielkie BUM WOW

0

Nie wiecie moze gdzie dzis pokazuja mecz Rumunia Hiszpania ? Lub Portugalia Belgia

0

Niech porozmawia z Barcą i mam nadzieję, że się dogadają by wszystkim wszystko pasowało. Szkoda tylko, że Bravo może przez to ucierpieć

5

Dobry przykład samozaparcia, naprawdę mi ten zawodnik bardzo zaimponował:)

2

czemu na telewizjadzie jest czarny ekran

0

Co to ma do artykułu ? Takie rzeczy na La Rambla

5

Super mecze, najbardziej ciesze sie z Leicester

0

Pamiętam jak tamten mecz oglądałem z bratem, który jest fanem Realu i zaczął się śmiać, że Roberto w pierwszym i to na prawym skrzydle, a ja mu powiedziałem "jeszcze zobaczysz" haha xD

2

Ale chu*** losowanie

0

Byłoby pięknie

0

Juve nie wykorzystalo kilku okazji w regulaminowym czasie ktore mogly zabic mecz no i niestety żegnają się. Szkoda.

0

Kto ogląda Juventus ? XD Morata pokazał KLASĘ

0

To zdjęcie jest na głównym w moim telefonie

15

Serio masz 10 lat ?

0

Piłkarz inspirujący :)

5

co za kretyn, szkoda słów, zakompleksiony pachołek

2

A jakiego klubu On nie jest koszmarem.

1

Mi się wydaje, że mógł obserwować Arjena Robbena, taki PS by sie przydal w Barcy, Messi moglby sie poczuc zagrozony, a po odejsciu Ronaldinho gramy troche gorzej, albo mogl to byc Lahm, do rywalizacji dla Alvesa

0

Chcialbym byc tak dobry jak Iniesta

0

Bo Turan w Atletico gral na swojej ulubionej pozycji u nas musi grac na bramce wiec nie ma co sie dziwic

17

Chcialbym byc asystentem Luisa Enrique, mysle ze bym sie nadal, dobrze prowadze Barce w fifie

0

Kocham Messiego

0

To my stworzylismy taki świat, świat wojen, chorób odwracając się od Boga, nie mysl ze Bóg nagle zejdzie na chwile na Ziemie by to zazegnac; owszem Bóg zejdzie ale dopiero przy koncu swiata by zakończyć wszystko, zabierze tych ktorzy sie go posluchali i oddzieli od grzeszników, w Obj. Jana są ukazane znaki towarzyszace końcu świata czyli wojny, glod, epidemie, nieuleczalne choroby

1

Stary, ja wiem, że Bóg jest ciągle wśród nas, zesłał Ducha Świętego i tak mogą się dziać uzdrowienia, to nie jest żadna bajka wszystko jest w Piśmie Świętym ja tez kiedys zostalem uzdrowiony dzięki Bogu w jednej chwili natychmiastowo, błogosławię Cię, Ewangelia jest żywa

1

Tau jest mistrzem, śpiewa o tym co najważniejsze w życiu i za to go cenię i wspieram

0

A co jak Barca wygra wszystkie spotkania, bardzo możliwe, skoro Juve wygral 15 z rzedu to Barca moze 21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?