puyol19
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No wlasnie, wiec niepotrzebny nam obronca
11
polska liga nie jest czołowa, poza tym w Bayern tez trzyma formę
6
Ajajaj, szkoda mi go nie moze sie odnalezc poza barceloną
0
Moim skromnym zdaniem i tak bylby niepotrzebny nam, mamy w skladzie Pique, Bartre, Mathieu, Verme i Masche. Jak juz Enrique chce ŚO koniecznie to niech to bedzie ktos mlody obiecujacy na przyszlosc
0
wysoki poziom sędziowania.
0
Komentarz usunięty
0
Brawo Rafa,,,,,,
0
Tak sobie to czytam teraz xD i duma mnie rozpiera
0
Nie dziwie sie, ze odrzucili. 18 milionow to dobra cena za niego, adekwatna.
1
Moj typ: Barcelona, Manchester United, Lyon, Dinamo Zagrzeb
0
Jak napisalem wyzej trzeba dac im szanse, nie twierdze, ze nie jest on lepszy ale uwazam ze Sanro i Munir rowniez sa dobrzy
1
Ja jestem zdecydowanie na nie, nawet jesli jest tak dobry jak mowicie to i tak wole Munira i Sandro, trzeba dac im szanse
1
I dobrze Sandro i Munir to zdolni pilkarze warto postawic na nich
0
Co jest kurwaaa co to kurr.. jest
0
Smutny widok :/
0
na cyfrowym polsacie nie ma ? prosze o odpowiedz
0
Mysle ze to moze byc Arda Turan
0
Ja szanuje Casillasa chocby za jego gre w reprezentacji Hiszpanii kiedy goraco jej kibicowalem na euro 2008/2012 czy mistrzostwach w RPA 2010
1
nie ma żadnego tajemniczego transferu, Bartomeu sam temu zaprzeczył, to wymysł mediów.
1
xD xD xD mistrz
0
szkoda,że mecze tak pózno
0
Bartomeu jako prezydent zostawia po sobie ogólnie dobre wrażenie :)
0
czytanie trudna rzecz
1
ciekawe gdzie odejdzie Jonathas
0
jesli Pogba naprawde chce grac w barcy to zgodzi sie na mniejszą pensje
0
kasa, kasa wszędzie kasa... ah
0
to czasem nie ten sedzia co dal czerwoną kartke naniemu w meczu z realem gdy manchester mogl ich wyeliminowac
0
zgadzam się z Tobą w 100 % ;)
14
nie ma co porownywac 50 pierwszych goli neya i la pulgi, messi gdy zaczynal w barcelonie wchodzil z druzyny rezerw i stopniowo walczyl o skład, neymar przeszedl jako brazylijska gwiazda, która juz wczesniej strzelala wiele goli, a tak wogole to gdyby nie messi teraz neymar nie mialby az tylu bramek
0
fajna ta fryzura na griezmanna