0

No wlasnie, wiec niepotrzebny nam obronca

11

polska liga nie jest czołowa, poza tym w Bayern tez trzyma formę

6

Ajajaj, szkoda mi go nie moze sie odnalezc poza barceloną

0

Moim skromnym zdaniem i tak bylby niepotrzebny nam, mamy w skladzie Pique, Bartre, Mathieu, Verme i Masche. Jak juz Enrique chce ŚO koniecznie to niech to bedzie ktos mlody obiecujacy na przyszlosc

0

wysoki poziom sędziowania.

0

Komentarz usunięty

0

Brawo Rafa,,,,,,

0

Tak sobie to czytam teraz xD i duma mnie rozpiera

0

Nie dziwie sie, ze odrzucili. 18 milionow to dobra cena za niego, adekwatna.

1

Moj typ: Barcelona, Manchester United, Lyon, Dinamo Zagrzeb

0

Jak napisalem wyzej trzeba dac im szanse, nie twierdze, ze nie jest on lepszy ale uwazam ze Sanro i Munir rowniez sa dobrzy

1

Ja jestem zdecydowanie na nie, nawet jesli jest tak dobry jak mowicie to i tak wole Munira i Sandro, trzeba dac im szanse

1

I dobrze Sandro i Munir to zdolni pilkarze warto postawic na nich

0

Co jest kurwaaa co to kurr.. jest

0

Smutny widok :/

0

na cyfrowym polsacie nie ma ? prosze o odpowiedz

0

Mysle ze to moze byc Arda Turan

0

Ja szanuje Casillasa chocby za jego gre w reprezentacji Hiszpanii kiedy goraco jej kibicowalem na euro 2008/2012 czy mistrzostwach w RPA 2010

1

nie ma żadnego tajemniczego transferu, Bartomeu sam temu zaprzeczył, to wymysł mediów.

1

xD xD xD mistrz

0

szkoda,że mecze tak pózno

0

Bartomeu jako prezydent zostawia po sobie ogólnie dobre wrażenie :)

0

czytanie trudna rzecz

1

ciekawe gdzie odejdzie Jonathas

0

jesli Pogba naprawde chce grac w barcy to zgodzi sie na mniejszą pensje

0

kasa, kasa wszędzie kasa... ah

0

to czasem nie ten sedzia co dal czerwoną kartke naniemu w meczu z realem gdy manchester mogl ich wyeliminowac

0

zgadzam się z Tobą w 100 % ;)

14

nie ma co porownywac 50 pierwszych goli neya i la pulgi, messi gdy zaczynal w barcelonie wchodzil z druzyny rezerw i stopniowo walczyl o skład, neymar przeszedl jako brazylijska gwiazda, która juz wczesniej strzelala wiele goli, a tak wogole to gdyby nie messi teraz neymar nie mialby az tylu bramek

0

fajna ta fryzura na griezmanna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?