qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no zajebiscie, Roma po prostu jest na tym boisku i nie gra nic a my nie potrafimy strzelić gola z akcji tylko znowu mamy szczęście z samobójem, jest się z czego cieszyć
16
Ależ my jesteśmy zajechani, Suarez to ledwo żyje a jest 43 minuta
0
Own goal
1
No i gdzie ta mityczna forma w najważniejszym momencie sezonu?
1
Zważywszy na fakt iż Valverde jest minimalistą w dwumeczach, nie zdziwię się jeśli zakończy się 1:0 lub 2:0 dla Barcelony i tryb eko czyli klepu klepu. Oby jednak nasi podrażnieni wczorajszym zwycięstwem Realu wyszli na Romę niczym wściekłe psy i zjedli ich wbijając manitę. Mimo wszystko to raczej mało prawdopodobny scenariusz
7
Krystyna zmienną jest, najbardziej mnie wczoraj zdziwiło, że po golasso nie napiął się jak gacie w szpagacie, jak to zawsze robił po jakimś karnym z kapelusza w meczu z Levante. Chyba sam nie wierzył, że mu to weszło
0
Yhy to samo było z PSG i Juve
0
Mierda leci po 3 z rzędu LM
2
XD
3
Messi wyremontował, ale nasza dyspozycja nie napawa optymizmem. Roberto od kilku spotkań gra fatalnie, wczoraj mnie krew zalewała jak dwa razy miał hektary miejsca żeby precyzyjnie dośrodkować, a on trafia w jedynego obrońcę który do niego podbiegał. Nie mówiąc już kryminale w obronie. Umtiti wyglądał jak nieopierzony młodziak przepuszczając piłki zupełnie jak nie on. Rakieta nie miał już nawet siły żeby mocniej kopnąć piłkę, nawet Alba przegrywał pojedynki biegowe. Drużyna jest zajechana i nie da się tego ukryć. Z drugiej strony przed sezonem pomyślałem, że Liga i Puchar Króla to byłby świetny wynik jak na pierwszy sezon Ernesta. Dlatego na LM się nie nastawiam, oby tylko nie zdobył jej Real
8
Mimo (prawie) remontu to nie wygląda to zbyt różowo. Nie nastawiam się na LM w tym sezonie gdyż once de gala jest mocno zajechana
4
Żarło, żarło i żre dalej
4
Ej ale pierwszy kwietnia jest jutro, czemu ci przebierańcy grają w koszulkach Barcelony
0
Jak trwoga to do Leo. Remontuj mistrzu
0
Oby dzisiaj Messi, Suarez, Rakitić i Pique odpoczywali, nie ma co ich forsować w meczu z Sevillą z którą nawet remis będzie ok
2
Patrząc na popularność tego sportu na świecie poza Polską nie wróżę sukcesu
0
Rakitić 2x90minut w USA
Suarez 90 i 79 minut w Chinach
Mam nadzieję, że z Sevillą zagrają najwyżej ostatnie pół godziny, przewaga w lidze po to została wypracowana żeby właśnie w takich przypadkach dawać odpocząć kluczowym zawodnikom. No ale znając Valverde wyjdzie once de gala i tp samo w środę
2
Ehh trzeba przyznać że złapał formę strzelecką pan ładny... Mimo wszystko mam nadzieję że Barca trafi na Real w półfinale i z hukiem ich wywali
0
Oby tylko ci włoscy drwale nie pokopali dzisiaj za mocno Leosia
0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
129
Jutro kolega kibicujący Realowi ma urodziny. Wraz z kumplem postanowiliśmy nieco "podrasować" jego prezent. Myślicie że się nadaje?
https://image.ibb.co/mh4aqH/IMG_20180322_222242.jpg
https://image.ibb.co/jjYeHx/received_1664398836974395.jpg
A zapakowany będzie w taki oto papier: https://sendvid.com/r23mew76
6
Zobaczymy czy potwierdzi się stare piłkarskie porzekadło, że atakiem wygrywa się mecze a obroną tytuły
Ps. 51 XD
1
Czy fillcc, alltube, ekino i reszta nielegalnego syfu z mnóstwem reklam posiada filmy i seriale w fullHD, 4k, z wyborem napisów lub lektora?
0
Onet: Pogba przechodzi do Arki Gdynia! Francuz na cześć swojego transferu zafarbował włosy w barwy klubu z Gdyni
14
Dla jednych ważne jest mistrzostwo, dla innych Pichichi, ot takie różnice w celach
13
Próba z przewrotki odcinek 246857952
5
Wydaje się, że łapiemy optymalną dyspozycję na najważniejszą część sezonu. Najlepsze jest to, mamy dość spory margines błędu w lidze, a w LM trafiliśmy na bardzo przystępnego rywala. Zbliża się uczta dla kibiców, gdyż cały kwiecień gramy co 3-4 dni, oby na końcu tego maratonu Barca miała już 2 puchary, a jest to wielce prawdopodobne
7
Przed krytyką proponuję sprawdzić nasz terminarz, w razie ewentualnego awansu do półfinałów w LM będzie przed nami morderczy marataon od 31 marca do połowy maja mecze co 3-4 dni! Przyzwyczajcie się więc, że jeśli Barca będzie pewnie prowadzić to tryb eko będzie włączany i to bardzo rozsądne posunięcie
8
Niech trochę pogra, bo w Barcelonie o to ciężko. Mam nadzieję, że wygramy ligę kilka kolejek przed jej końcem, a wtedy Yerry dostanie szansę
32
a ja ten: https://media2.giphy.com/media/yBXjjBgsixJWE/giphy.gif