0

No fajnie tylko koszty leczenia nowotworów w Polsce W CAŁOŚCI pokrywa służba zdrowia. A "metody naturalne" to nic innego jak zwykłe znachorstwo i nie ma żadnych dowodów że jest ono skuteczne, raczej naciąganie chorych ludzi i obiecywanie cudów.

3

Właśnie niech gra cały mecz i łapie minuty

0

United gra typowego the special fifth

8

Jeśli sytuacja się nie zmieni i do następnej fazy awansuje Barcelona i Tottenham to w ćwierćfinale nie będzie drużyny z kategorii autobus wagi ciężkiej (Atletico, Chelsea, Juve out) a co za tym idzie moim zdaniem zwiększą się nasze szanse na końcowy tryumf. Te trzy drużyny zawsze sprawiają nam wiele problemów murując bramkę, a reszta gigantów - Real, Bayern, City raczej pójdą na wymianę ciosów

3

Dwa razy w słupek ale po co gościa kryć xD

0

Myślisz, że przez kolejne 45 nagle znajdą się pomysły na grę? Ja bardziej wierzę w geniusz Leo

0

Ta połowa odpowiada na pytanie czy mamy kryzys czy nie

0

O symulka Mosesa trzeba zapamiętać na 10 lat

0

Ciekawe ile razy jeszcze przypomną o meczu sprzed 9 lat i Ovrebo

0

Tylko chwalisz się niewiedzą

0

"Witam przy....wieczornym Tyskim !" Współczuję...

2

Można stawiać w ciemno żółtko dla Neymara przy okazji ich kolejnej konfrontacji, jego bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi szczególnie używając takich błahostek

24

Heh ja z ciekawości zobaczyłem co piszą kibice na stronie Chelsea i włos mi się zjeżył na głowie. Paskudne wyzwiska w stronę Iniesty, życzenia ciężkich kontuzji i pobicia. Czytając to od razu przypomniałem sobie dlaczego ten klub i jego kibice budzą we mnie niechęć.

0

kojarzę ten twój awatar gdyż pod innym artykułem palnąłeś totalną głupotę bez przeczytania, teraz widzę, że chcesz tamto przebić i znowu piszesz jakieś dyrdymały bez ówczesnego sprawdzenia, weź sobie odpocznij od internetu i poczytaj jakąś książkę, dobrze ci zrobi

0

To może najpierw przeczytaj co tam jest napisane?

0

Na Netflixie

5

Komentarz usunięty

149

Trzeba mieć tupet żeby przeprowadzić taki tendencjny wywiad kilka dni po meczu Realu z PSG gdzie to sędzia lekko mówiąc faworyzował gospodarzy. A pytanie o Aytekina mając na uwadze co wyczyniał Kassai w meczu Realu z Bayernem to już w ogóle czysta bezczelność

8

Widać że Madryt ma kompleks najlepszej drużyny w historii piłki nożnej czyli Barcelony Pepa, czekam na wywiady z Kassaim, Vilanuevą i tym z ich meczu z PSG, na pewno będą ciekawe.

0

John Wick

1

Więcej drużyn jak Eibar w La Liga, kompletne przeciwieństwo kołków z Getafe

1

Sądzę że już dawno należy ci się ban marny prowokatorku i nie rozumiem dlaczego moderacja cię oszczędza

51

Czyżby Marco Reus w Adamskim69?

0

XD

0

Wczoraj spłynęło to po mnie jak po kaczce, a dzisiaj im więcej o tym myślę tym bardziej jestem wku***ony. Już kij w taktykę tysiąca i jednej wrzutki, farfocle przy obu golach w drugiej połowie i bardzo wątpliwej postawie sędziów. Najbardziej denerwuje Pan Emery vel ciepła klucha i jego decyzje. Żeby ściągnąć jednego z najlepszych strzelców w drużynie a wprowadzić typa wyłącznie do zadań defensywnych przy niepewnym wyniku to kryminał. Mentalność przegrywa totalna, mógł stłamsić Real po dominacji PSG w pierwszej części drugiej połowy to nie, kazał drużynie się cofnąć i skończyło się jak się skończyło. Pewnie miał w głowie weekendowy mecz z FC Le Zaduppie i nie chciał przeciążać swoich piłkarzy. Dwumecz jest niestety rozstrzygnięty

17

Mam przeczucie, że jeśli my nie wykopiemy mierdy z LM to wjadą po 13 tytuł właśnie po takich meczach rodem z cyrku

0

Mbappe złote dziecko piłki nożnej iks de

1

Mają czelność porównywać Mbappe do Messiego xD

0

Wrzutawrzutawrzutawrzuta

1

Bo wtedy jest za duży wysyp i nie można liczyć na pewnie zielone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?