qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No fajnie tylko koszty leczenia nowotworów w Polsce W CAŁOŚCI pokrywa służba zdrowia. A "metody naturalne" to nic innego jak zwykłe znachorstwo i nie ma żadnych dowodów że jest ono skuteczne, raczej naciąganie chorych ludzi i obiecywanie cudów.
3
Właśnie niech gra cały mecz i łapie minuty
0
United gra typowego the special fifth
8
Jeśli sytuacja się nie zmieni i do następnej fazy awansuje Barcelona i Tottenham to w ćwierćfinale nie będzie drużyny z kategorii autobus wagi ciężkiej (Atletico, Chelsea, Juve out) a co za tym idzie moim zdaniem zwiększą się nasze szanse na końcowy tryumf. Te trzy drużyny zawsze sprawiają nam wiele problemów murując bramkę, a reszta gigantów - Real, Bayern, City raczej pójdą na wymianę ciosów
3
Dwa razy w słupek ale po co gościa kryć xD
0
Myślisz, że przez kolejne 45 nagle znajdą się pomysły na grę? Ja bardziej wierzę w geniusz Leo
0
Ta połowa odpowiada na pytanie czy mamy kryzys czy nie
0
O symulka Mosesa trzeba zapamiętać na 10 lat
0
Ciekawe ile razy jeszcze przypomną o meczu sprzed 9 lat i Ovrebo
0
Tylko chwalisz się niewiedzą
0
"Witam przy....wieczornym Tyskim !" Współczuję...
2
Można stawiać w ciemno żółtko dla Neymara przy okazji ich kolejnej konfrontacji, jego bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi szczególnie używając takich błahostek
24
Heh ja z ciekawości zobaczyłem co piszą kibice na stronie Chelsea i włos mi się zjeżył na głowie. Paskudne wyzwiska w stronę Iniesty, życzenia ciężkich kontuzji i pobicia. Czytając to od razu przypomniałem sobie dlaczego ten klub i jego kibice budzą we mnie niechęć.
0
kojarzę ten twój awatar gdyż pod innym artykułem palnąłeś totalną głupotę bez przeczytania, teraz widzę, że chcesz tamto przebić i znowu piszesz jakieś dyrdymały bez ówczesnego sprawdzenia, weź sobie odpocznij od internetu i poczytaj jakąś książkę, dobrze ci zrobi
0
To może najpierw przeczytaj co tam jest napisane?
0
Na Netflixie
5
Komentarz usunięty
149
Trzeba mieć tupet żeby przeprowadzić taki tendencjny wywiad kilka dni po meczu Realu z PSG gdzie to sędzia lekko mówiąc faworyzował gospodarzy. A pytanie o Aytekina mając na uwadze co wyczyniał Kassai w meczu Realu z Bayernem to już w ogóle czysta bezczelność
8
Widać że Madryt ma kompleks najlepszej drużyny w historii piłki nożnej czyli Barcelony Pepa, czekam na wywiady z Kassaim, Vilanuevą i tym z ich meczu z PSG, na pewno będą ciekawe.
0
John Wick
1
Więcej drużyn jak Eibar w La Liga, kompletne przeciwieństwo kołków z Getafe
1
Sądzę że już dawno należy ci się ban marny prowokatorku i nie rozumiem dlaczego moderacja cię oszczędza
51
Czyżby Marco Reus w Adamskim69?
0
XD
0
Wczoraj spłynęło to po mnie jak po kaczce, a dzisiaj im więcej o tym myślę tym bardziej jestem wku***ony. Już kij w taktykę tysiąca i jednej wrzutki, farfocle przy obu golach w drugiej połowie i bardzo wątpliwej postawie sędziów. Najbardziej denerwuje Pan Emery vel ciepła klucha i jego decyzje. Żeby ściągnąć jednego z najlepszych strzelców w drużynie a wprowadzić typa wyłącznie do zadań defensywnych przy niepewnym wyniku to kryminał. Mentalność przegrywa totalna, mógł stłamsić Real po dominacji PSG w pierwszej części drugiej połowy to nie, kazał drużynie się cofnąć i skończyło się jak się skończyło. Pewnie miał w głowie weekendowy mecz z FC Le Zaduppie i nie chciał przeciążać swoich piłkarzy. Dwumecz jest niestety rozstrzygnięty
17
Mam przeczucie, że jeśli my nie wykopiemy mierdy z LM to wjadą po 13 tytuł właśnie po takich meczach rodem z cyrku
0
Mbappe złote dziecko piłki nożnej iks de
1
Mają czelność porównywać Mbappe do Messiego xD
0
Wrzutawrzutawrzutawrzuta
1
Bo wtedy jest za duży wysyp i nie można liczyć na pewnie zielone