qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
kocham takie statystyki i komentarze typu HEHE awizisie Barca Valverde to TUZ!!111oneone
Statystycznie to ja i mój pies mamy po 3 nogi
15
jak ktoś cierpi na bezsenność to polecam końcówkę meczu Barcy, na pewno pomoże
8
"strata za stratą" to zobacz sobie jego staty i liczbę udanych dryblingów. Taki Coutinho był od niego o dwa poziomy gorszy
22
wiele oczekujemy od tego trenejro, że w końcu ogłosi swoje odejście po sezonie
2
no i co to niby za reakcja? kolejny clickbait
3
Kula daje fula
1
Za głupawe wierszyki są bany - starsi użytkownicy z pewnością pamiętają pewnego delikwenta który mimo "sławy" na stronie wyłapał perma
11
Oddawaj minutę mojego cennego czasu
2
Dokumentów? Tiny scaner
16
nie dla Turków w Barcelonie
18
Najgorsze: COUTINHO! Gość gra taką mizerię od początku sezonu że aż żal patrzeć, poza kilkoma przebłyskami gramy w 10 kiedy on jest na murawie, ciężko w to uwierzyć ale to fakt - gość na obecną chwilę jest tragiczny
3
jak można przegrać z Rayo będąc Barceloną...
1
Rafinha wcale nie jest najgorszy tylko bożyszcze rambli Coutinho
7
Coutinho najgorszy na boisku, KOLEJNY raz znika
48
No kto by się spodziewał
0
120i albo 130i jak najbardziej. Fajny gokart, świetnie się go prowadzi, trochę ciasny, ale koniec końców to hatchbak z rwd
1
Typowe w erze Valverde, jest prowadzenie do przerwy, to piłkarze "zostaja w szatni"
9
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44908329_2296133647289596_1553415063086301184_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=79d0fe908c3e4c3b7e69ec35ba94ac73&oe=5C8579D1
5
Tego wyniku mało kto się spodziewał, ale że Ramos skończy mecz bez kartki to chyba nikt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z dziewiątą
2
Czuję niedosyt bo można było im wsadzić jeszcze gola lub dwa
5
Coutinho po raz kolejny znika na 3/4 meczu, ocena powinna być adekwatna co do oczekiwań jakie mają do niego kibice czyli 1-2 stopnie niżej
3
Hejt na Dembele jest w modzie, a jak ich pupil Coutinho zagra dobre 10 minut w ostatnich 4 meczach to mało ważne
1
Że mokro i ślisko to jedno, ale co trzeba odpie**alać za kółkiem, żeby stłuc nową Audicę z napędem na 4 buty i pierdyliardem zabezpieczeń coby nie wpaść w poślizg to ja nie wiem, rządowi kierowcy to chyba prawko w chipsach poznajdywali
2
12 minuta, Rakitić ocena 0
9
Trenerski impotent a do tego beton
2
"każdy" znaczy odsetek kibiców na stronie. Pamięć mam dobrą i doskonale sobie przypominam, że lwia część użytkowników była jak najbardziej ZA transferem Brazylijczyka do Barcelony i po nim nie cisnęła
2
Gdyby Suarez wykorzystał dwie świetne piły od Dembele to w ogóle nie byłoby tematu krytyki Francuza
4
Nosem odpychasz rywali albo asekurujesz upadki?