32

kocham takie statystyki i komentarze typu HEHE awizisie Barca Valverde to TUZ!!111oneone

Statystycznie to ja i mój pies mamy po 3 nogi

15

jak ktoś cierpi na bezsenność to polecam końcówkę meczu Barcy, na pewno pomoże

8

"strata za stratą" to zobacz sobie jego staty i liczbę udanych dryblingów. Taki Coutinho był od niego o dwa poziomy gorszy

22

wiele oczekujemy od tego trenejro, że w końcu ogłosi swoje odejście po sezonie

2

no i co to niby za reakcja? kolejny clickbait

3

Kula daje fula

1

Za głupawe wierszyki są bany - starsi użytkownicy z pewnością pamiętają pewnego delikwenta który mimo "sławy" na stronie wyłapał perma

11

Oddawaj minutę mojego cennego czasu

2

Dokumentów? Tiny scaner

16

nie dla Turków w Barcelonie

18

Najgorsze: COUTINHO! Gość gra taką mizerię od początku sezonu że aż żal patrzeć, poza kilkoma przebłyskami gramy w 10 kiedy on jest na murawie, ciężko w to uwierzyć ale to fakt - gość na obecną chwilę jest tragiczny

3

jak można przegrać z Rayo będąc Barceloną...

1

Rafinha wcale nie jest najgorszy tylko bożyszcze rambli Coutinho

7

Coutinho najgorszy na boisku, KOLEJNY raz znika

48

No kto by się spodziewał

0

120i albo 130i jak najbardziej. Fajny gokart, świetnie się go prowadzi, trochę ciasny, ale koniec końców to hatchbak z rwd

1

Typowe w erze Valverde, jest prowadzenie do przerwy, to piłkarze "zostaja w szatni"

5

Tego wyniku mało kto się spodziewał, ale że Ramos skończy mecz bez kartki to chyba nikt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Z dziewiątą

2

Czuję niedosyt bo można było im wsadzić jeszcze gola lub dwa

5

Coutinho po raz kolejny znika na 3/4 meczu, ocena powinna być adekwatna co do oczekiwań jakie mają do niego kibice czyli 1-2 stopnie niżej

3

Hejt na Dembele jest w modzie, a jak ich pupil Coutinho zagra dobre 10 minut w ostatnich 4 meczach to mało ważne

1

Że mokro i ślisko to jedno, ale co trzeba odpie**alać za kółkiem, żeby stłuc nową Audicę z napędem na 4 buty i pierdyliardem zabezpieczeń coby nie wpaść w poślizg to ja nie wiem, rządowi kierowcy to chyba prawko w chipsach poznajdywali

2

12 minuta, Rakitić ocena 0

9

Trenerski impotent a do tego beton

2

"każdy" znaczy odsetek kibiców na stronie. Pamięć mam dobrą i doskonale sobie przypominam, że lwia część użytkowników była jak najbardziej ZA transferem Brazylijczyka do Barcelony i po nim nie cisnęła

2

Gdyby Suarez wykorzystał dwie świetne piły od Dembele to w ogóle nie byłoby tematu krytyki Francuza

4

Nosem odpychasz rywali albo asekurujesz upadki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?