2

W ileven stypa, pięknie się ogląda te rozczarowane ryje

0

Myślicie że będzie szybko łatwo i przyjemnie? Dzisiaj trzeba czegoś extra żeby wygrać, jak na razie tego nie widać

4

Zamiast odmówić komentarza na temat karnego na kaszmiro, albo obrócić to w żart, albo nie wiem, powiedzieć ze to już historia to ten z uporem maniaka usiłuje wmówić światu że tam druku nie było. Madrycka retoryka weszła za mocno, nawet Marca i As "nasrali w swoje gniazdo".

40

Asikowa propaganda "wątpliwy VAR".

To nie VAR jest wątpliwy tylko ludzie go obsługujący - chcieli zobaczyć karnego to go zobaczyli. Można się śmiać z macek Pereza ale w tym meczy ewidentnie bylo cos na rzeczy

64

Podobno aż zatrzęsła się ziemia, a ochraniacz kasemiro rozpadł się na milion kawałków o średnicy rzędu nanometrów, niewidocznych dla oka ludzkiego, za to widocznych dla kibiców Realu

39

W godzinach porannych zmarzł leonidas_29

5

Jak widzę twarz drvalverde w "azjatyckim" grymasie to mnie bierze na wymioty

0

Nie kłam, nie upadł

0

Odbiła się od sęka

0

3 okazje do strzału to so bramki ku**a chcą wejść z piłką

0

Większe posiadanie to jedno, ale mieliśmy 25 strzałów na bramkę Lyonu a to o czymś świadczy. Był pressing i szybkie przejście do ataku. W kwestii zmian Valdek jest był i będzie betonem i nic tego nie zmieni, więc trzeba się pogodzić. Co do drugiej części twojego komentarza, w dupie mam zielone herby na tym portalu, wyrażam jedynie swoją opinię

44

Jestem jednym z przeciwników Valverde, ale na chłodno patrząc to wczoraj dobrze ustawił drużynę, bo zdominował Lyon poza kilkoma wyjątkami, szkoda że Suarez akurat w tym momencie sezonu potyka się o własne nogi, bo Luis w normalnej dyspozycji wykorzystał by któreś z podań. Miejmy nadzieję, że Urus szybko sie przebudzi bo jak tlenu potrzebujemy jego goli

4

Przykre jest to, że Barcelona Pepa czy nawet Lucho takiemu Lyonowi zostawiającemu hektary wolnej przestrzeni wbiła by już 3 gole do przerwy, a obecna Barcelona drvalverde ma problem z celnym strzałem na bramkę

2

Powiedzieć, ze jest w fatalnej formie to nie powiedzieć nic

0

Co? Przecież Messi jako jedyny coś próbuje ale nie ma kompletnie z kim

39

Dzisiaj ostatnia szansa Valverde na przekonanie kibiców, że Barca ostatnio gra słabo bo gra na pół gwizdka. Jak mawiają obrońcy Ernesta "w LM Barcelona pokaże swoją najlepszą wersję", a więc dzisiaj zobaczymy jak wygląda ta najlepsza wersja. Jak kolejny raz oczy będą boleć od oglądania to jasne będzie, że trenejro zajechał drużynę a dodatkowo nie ma pomysłu. Nie chcę być złym prorokiem na ale wszystko na to jednak wskazuje

29

Serio chcielibyście żeby Ramos nie zagrał w klasyku? Przecież on byl jednym z głównych architektów wszystkich tych kompromitacji - 2:6, 5:0, 3:4, 4:0, 2:3, 0:3, 5:1 - zawsze coś ciekawego od**bal

4

Zero emocji przy karnym dla Girony dzbana z ileven, chyba ostro zapiekło

8

Drvalverde i jego styl... krew się leje strumieniami

2

0 strzałów z Valladolid u siebie do 30 minuty. Pora pozbyć się złudzeń o LM, z drwalem na ławie to niemożliwe

7

Ciężko sie ogląda dalszy upadek stylu Barcelony kontynuowany przez naszego trenejro

0

Miał mnóstwo szans których nie wykorzystał, niech grzeje ławę

2

Przewiduje że jak zwykle przekombinuje ze składem i będziemy drżeć o wynik do ostatnich minut

0

Hbo go masz za darmo 1 miesiąc...

2

Efektownie przy tym trenerze xD
Ja liczę na to żeby nie było wtopy jak z Romą i bramkowy remis wystarczy

3

polecam

0

Jeśli to w USA to biere i zaczynam oglądać soccer

1

Napisałem ironicznie o 14 decimie mając na myśli komentarze kibiców Realu po zdobyciu 10 LM że to "dziesiąta ladesima"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?