qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_jyyDoSmSkT5ID6mmoFwBPg0J9XKKoSf6.jpg
2
W ileven stypa, pięknie się ogląda te rozczarowane ryje
0
Myślicie że będzie szybko łatwo i przyjemnie? Dzisiaj trzeba czegoś extra żeby wygrać, jak na razie tego nie widać
4
Zamiast odmówić komentarza na temat karnego na kaszmiro, albo obrócić to w żart, albo nie wiem, powiedzieć ze to już historia to ten z uporem maniaka usiłuje wmówić światu że tam druku nie było. Madrycka retoryka weszła za mocno, nawet Marca i As "nasrali w swoje gniazdo".
40
Asikowa propaganda "wątpliwy VAR".
To nie VAR jest wątpliwy tylko ludzie go obsługujący - chcieli zobaczyć karnego to go zobaczyli. Można się śmiać z macek Pereza ale w tym meczy ewidentnie bylo cos na rzeczy
64
Podobno aż zatrzęsła się ziemia, a ochraniacz kasemiro rozpadł się na milion kawałków o średnicy rzędu nanometrów, niewidocznych dla oka ludzkiego, za to widocznych dla kibiców Realu
39
W godzinach porannych zmarzł leonidas_29
5
Jak widzę twarz drvalverde w "azjatyckim" grymasie to mnie bierze na wymioty
0
Nie kłam, nie upadł
0
Odbiła się od sęka
0
3 okazje do strzału to so bramki ku**a chcą wejść z piłką
0
Większe posiadanie to jedno, ale mieliśmy 25 strzałów na bramkę Lyonu a to o czymś świadczy. Był pressing i szybkie przejście do ataku. W kwestii zmian Valdek jest był i będzie betonem i nic tego nie zmieni, więc trzeba się pogodzić. Co do drugiej części twojego komentarza, w dupie mam zielone herby na tym portalu, wyrażam jedynie swoją opinię
44
Jestem jednym z przeciwników Valverde, ale na chłodno patrząc to wczoraj dobrze ustawił drużynę, bo zdominował Lyon poza kilkoma wyjątkami, szkoda że Suarez akurat w tym momencie sezonu potyka się o własne nogi, bo Luis w normalnej dyspozycji wykorzystał by któreś z podań. Miejmy nadzieję, że Urus szybko sie przebudzi bo jak tlenu potrzebujemy jego goli
4
Przykre jest to, że Barcelona Pepa czy nawet Lucho takiemu Lyonowi zostawiającemu hektary wolnej przestrzeni wbiła by już 3 gole do przerwy, a obecna Barcelona drvalverde ma problem z celnym strzałem na bramkę
2
Powiedzieć, ze jest w fatalnej formie to nie powiedzieć nic
0
Co? Przecież Messi jako jedyny coś próbuje ale nie ma kompletnie z kim
39
Dzisiaj ostatnia szansa Valverde na przekonanie kibiców, że Barca ostatnio gra słabo bo gra na pół gwizdka. Jak mawiają obrońcy Ernesta "w LM Barcelona pokaże swoją najlepszą wersję", a więc dzisiaj zobaczymy jak wygląda ta najlepsza wersja. Jak kolejny raz oczy będą boleć od oglądania to jasne będzie, że trenejro zajechał drużynę a dodatkowo nie ma pomysłu. Nie chcę być złym prorokiem na ale wszystko na to jednak wskazuje
29
Serio chcielibyście żeby Ramos nie zagrał w klasyku? Przecież on byl jednym z głównych architektów wszystkich tych kompromitacji - 2:6, 5:0, 3:4, 4:0, 2:3, 0:3, 5:1 - zawsze coś ciekawego od**bal
4
Zero emocji przy karnym dla Girony dzbana z ileven, chyba ostro zapiekło
3
A Rakitić tydzień temu: https://www.fcbarca.com/87774-ivan-rakitic-teraz-mamy-spokojny-tydzien-i-bedziemy-w-najlepszej-formie-w-nastepnych-meczach.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news&p=2
XD no to niezła ta "najlepsza" forma
8
Drvalverde i jego styl... krew się leje strumieniami
2
0 strzałów z Valladolid u siebie do 30 minuty. Pora pozbyć się złudzeń o LM, z drwalem na ławie to niemożliwe
7
Ciężko sie ogląda dalszy upadek stylu Barcelony kontynuowany przez naszego trenejro
0
Miał mnóstwo szans których nie wykorzystał, niech grzeje ławę
2
Przewiduje że jak zwykle przekombinuje ze składem i będziemy drżeć o wynik do ostatnich minut
0
Hbo go masz za darmo 1 miesiąc...
2
Efektownie przy tym trenerze xD
Ja liczę na to żeby nie było wtopy jak z Romą i bramkowy remis wystarczy
3
polecam
0
Jeśli to w USA to biere i zaczynam oglądać soccer
1
Napisałem ironicznie o 14 decimie mając na myśli komentarze kibiców Realu po zdobyciu 10 LM że to "dziesiąta ladesima"