qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trenera nie wolno skrytykować bo zostajesz zjedzony
1
No Messi no party, typowy Ernesto
0
Tak 24/7 XD nie śpię bo uczę młodzież XD miłego banana
0
Reddit soccersociety
2
Nie wiem czy to nietypowe ale interesuję się iluzją sceniczną a w szczególności magią karcianą. Oczywiście amatorsko i "występuje" tylko dla znajomych i rodziny
2
Do pisu mi daleko misiu. Nie zrozumiałeś chyba mojego komentarza - nie interesuje mnie data zawieszenia strajku vide dzisiaj, tylko data jego ponownego rozpoczęcia czyli wrzesień 2019. Mimo tego, że podważasz moją znajomość oświaty to jestem niemal pewny że wakacje kończą się ostatniego dnia sierpnia a rok szkolny rozpoczyna we wrześniu właśnie. Rząd załatwił ich ustawą i zmiękła rurka, a kto by narażał swój własny płatny dwumiesięczny urlop na strajk? Oczywiście wszystko dla dobra uczniów. Żeby nie było wątpliwości
4
Ja nie mówię, że im się te podwyżki nie należą, jeśli już, to na pewno nie tysiąc i coś za coś - zwiększenie czasu pracy na co ZNP nie wyraża zgody. Czyli wiadomo - bimbać sobie całe życie w pracy jest fajnie, bimbać za tysiąc złotych więcej jeszcze fajniej ale już dołożyć coś więcej od siebie i za to właśnie otrzymać nagrodę (a tak właśnie działa ten świat) już nie. Bo my som wykształcone profesury i nam się należy, o! Ja też mam wyższe wykształcenie i żeby być tutaj gdzie jestem teraz i zarabiać ile zarabiam musiałem przelać siódme poty, pracować po kilkanaście godzin dziennie nawet w weekendy i uważam, że jak nauczycielom nie podobają się zarobki w swojej branży i nadal zdecydowali, że nimi zostaną mimo znajomości ile kasy taki pedagog zarabia no to sorry winnetou - widziały gały co brały. No ale kilka godzin dziennie, wolne soboty, ferie, wakacje, wycieczki, prezenciki, a prawda jest taka, żeby do czegoś dojść trzeba zapi***alac. Amen
1
Komentarz usunięty
40
PiS 1 - Nauczyciele 0
Jara ich rozegrał jak chciał - nie dość, że nic nie ugrali to społeczeństwo ich znienawidziło, a swoją drogą, ciekawe czemu zawieszają strajk do września a nie np. do lipca? Ano tak, muszą odpocząć na wakacjach bo napracowali się w tym roku XD
0
http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UZs5IREWYwEPH0IpdnDVD2XCqE23dEoh.jpg
Stawiajcie domy na Sandora
1
No idealnie w porę to ogłosili, po informacji, że srarabia wspierała terrorystów ze Sri Lanki
0
patrząc na ekspozycje w hollywódzkim stylu z tego gównianego drugiego odcinka to: Berric, Brienne i może Jorah
5
pora na strajk uczniów
0
To przeczytaj książki a później się wypowiadaj. Sezon 7 w ogóle nie był w stylu Martina, ale OOOO SMOKI I WALKA WOW ALE ZUPER
0
Komentarz usunięty
0
Spoiler z GoT
Dopiero co obejrzałem i w sumie to nie wiem czego się spodziewałem, że po słabiutkim 7 sezonie coś się w 8 zmieni. Ten 1 odcinek to powinien trwać 5 minut bo tyle w nim było konkretów, reszta to fillery. Niestety scenarzyści to nie George i poziom fabularny serialu spadł drastycznie, raczej nie liczę na poprawę
27
Dwóch Polaków w top 5 a my się z Łotwą meczymy, wizjoner Brzęczek
0
W książce Stannis wysyła Davosa żeby popłynął znaleźć sprzymierzeńców. Stannis zajmuje Deepwood Motte, zdobywa poparcie górskich klanów a decyzja o odbiciu Winterfell sprowokowała wieść o ślubie Ramsaya z Aryą (nie z Sansą tak jak jest w serialu, tylko z dziewczyną udającą Aryę Stark z polecenia Cercei - wiem, trochę to zagmatwane). Potem rzeczywiście śnieżyca przerzedza trochę wojsko Stannisa i Ramsay nie dopuszcza do oblężenia Winterfell atakując Stannisa w otwartej bitwie. Bitwa trwa długo, bodaj kilka dni, a Stannis widząc że przegrywa wysyła posłańca do Castle Black z jego ostatnią wolą m.in. chce, żeby Shireen usiadła na żelaznym tronie (nie, nie spalił jej jak w serialu, naprawdę od 5 sezonu te zmiany scenarzystów są czasami idiotyczne i ciężko je wytłumaczyć)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
Ale szanuję Luisito za tą cieszynke ze ściągnięciem koszulki, dwie pieczenie na jednym ogniu
0
O, sędzia z manity
4
Guti Guti maricon
0
Z jakiego filmu z tej listy pochodzi cytat i kto go wypowiada: "I do what I do best I take scores. You do what you do best - try to stop guys like me"
0
Pewnie będą, w cenach ok. 400 ojro
0
Nie wszyscy bo ja nie czekam na tą przehajpowaną telenowele ;)
2
Bo nie ma układu ogrzewania tak jak tylna?
0
Nom, o kulach zagra
5
Typowa Barcelona po przerwie reprezentacyjnej.
Na Coutinho nie da sie już patrzeć, Andre Gomes 2.0 za 140 baniek
2
I cyk w wyjściowym na Espanyol