qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Lepsza niż meczowa
2
Mnie kupił, szykuje się sztos
0
Luzik, nie napisałem tego z czepialstwa
0
Meksyk raczej nie w Europie
0
To ja też szukam tego filmu
0
ale wylew XD
1
Jak bym miał wybierać pomiędzy godnym życiem w DE a polskimi kobietami bez chwil namysłu biorę to pierwsze. Na szczęście nie muszę
0
City jest prowadzone przez jednego z największych wyznawców Cruyffizmu panie dzbanie
0
Ajax, Barcelona, City - oby te drużyny nie grały ze sobą w następnej fazie, niech tryimfuje Cruyffizm ponad antyfutbolową murarką
1
Tylko Ritter Sport
23
Camp Nou ma dzisiaj płonąć zarówno na trybunach jak i na boisku. To są rozgrywki na które piłkarze oszczędzają się grając "bez jaja" w lidze, więc oczekuje dziś pełnej wersji Barcelony. Musimy zagrać na pełnej, wynik 1:0 i bronienie do ostatniego gwizdka nie powinien zadowolić niego, kto czyta zapewnienia zawodników i trenera o tegorocznej LM. No i fajnie by było żeby Leo coś strzelił bo po wczorajszym występie ciepłego co niektórym poprzepalało styki i znowu porównują go do La Pulgi
2
Najlepsze jest to, że porównując tego wczorajszego karnego do tego na Suarezie z PSG to ten drugi był bardziej klarowny, a jaka była retoryka kibiców?
Po karnym na Suarezie w meczu z PSG: Uefalona!!!! Wydrukowali karnego!!!111 złodzieje 111!!!
Po karnym na Bernadeschim wczoraj: był kontakt ewidentny!! Co z tego że go dotknął, przecież upadł!!11
4
W czepku urodzony wraca, no to stara "dobra" taktyka 1000 i jednej wrzutki również. Jest tylko mały problem - nie ma już pewnego narcystycznego gościa który mimo wszystko potrafił te wrzutki wykańczać. No ale nic dwa razy się nie zdarzy, Yazid jest co najwyżej średnim trenerem i stawiam dolary przeciwko orzechom, że poprawa wyników Realu będzie niewielka
2
Ogólnie Banan bardzo fajnie pisze, lubię czytać jego artykuły, mimo że dotyczą groszej części Madrytu
2
Ale zgniłem po przeczytaniu zapowiedzi meczu na fioletowej xD
9
"Szkoda" i "smutek" to może czuć ojciec ciężko chorego dziecka, a nie piłkarz który zarabia nieprzyzwoite pieniądze za kilkanaście godzin "pracy" w tygodniu. Zero zaangażowania, zero gry do przodu, zero w obronie, boiskowy statysta.
0
Coutinho do zmiany na trybuny a najlepiej do PSG. Piłkarski impotent
2
Czy my z każdym meczu muismy się męczyć? To jest Rayo na Camp Nou do wuja..
0
Ale ty jesteś alternatywny
163
De Jong juz się spłacił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Spieprzyliście nam środę popielcową
0
Strata miłośnika męskiej urody regujlona
1
"Reguilon" brzmi jak nazwa leku na sraczke
161
Dycha dla Clementa za wysprzęglenie Ramosowi w ryj
0
W drugiej wchodzi Vidal na pełnej z buta w dupe ramosa
0
Hehe a na ileven faulu nie widzieli xD
2
Jeszcze karny z kapelusza i cyk emeryturka dla Mierdienco
1
Tfu, ale rm.tv na ileven, o Barcelonie w ogóle nie wspominają
0
Przeciek z żopy dla zielonych
0
Ponoć Bejl od początku