37

Lepsza niż meczowa

2



Mnie kupił, szykuje się sztos

0

Luzik, nie napisałem tego z czepialstwa

0

Meksyk raczej nie w Europie

0

To ja też szukam tego filmu

0

ale wylew XD

1

Jak bym miał wybierać pomiędzy godnym życiem w DE a polskimi kobietami bez chwil namysłu biorę to pierwsze. Na szczęście nie muszę

0

City jest prowadzone przez jednego z największych wyznawców Cruyffizmu panie dzbanie

0

Ajax, Barcelona, City - oby te drużyny nie grały ze sobą w następnej fazie, niech tryimfuje Cruyffizm ponad antyfutbolową murarką

1

Tylko Ritter Sport

23

Camp Nou ma dzisiaj płonąć zarówno na trybunach jak i na boisku. To są rozgrywki na które piłkarze oszczędzają się grając "bez jaja" w lidze, więc oczekuje dziś pełnej wersji Barcelony. Musimy zagrać na pełnej, wynik 1:0 i bronienie do ostatniego gwizdka nie powinien zadowolić niego, kto czyta zapewnienia zawodników i trenera o tegorocznej LM. No i fajnie by było żeby Leo coś strzelił bo po wczorajszym występie ciepłego co niektórym poprzepalało styki i znowu porównują go do La Pulgi

2

Najlepsze jest to, że porównując tego wczorajszego karnego do tego na Suarezie z PSG to ten drugi był bardziej klarowny, a jaka była retoryka kibiców?

Po karnym na Suarezie w meczu z PSG: Uefalona!!!! Wydrukowali karnego!!!111 złodzieje 111!!!

Po karnym na Bernadeschim wczoraj: był kontakt ewidentny!! Co z tego że go dotknął, przecież upadł!!11

4

W czepku urodzony wraca, no to stara "dobra" taktyka 1000 i jednej wrzutki również. Jest tylko mały problem - nie ma już pewnego narcystycznego gościa który mimo wszystko potrafił te wrzutki wykańczać. No ale nic dwa razy się nie zdarzy, Yazid jest co najwyżej średnim trenerem i stawiam dolary przeciwko orzechom, że poprawa wyników Realu będzie niewielka

2

Ogólnie Banan bardzo fajnie pisze, lubię czytać jego artykuły, mimo że dotyczą groszej części Madrytu

2

Ale zgniłem po przeczytaniu zapowiedzi meczu na fioletowej xD

9

"Szkoda" i "smutek" to może czuć ojciec ciężko chorego dziecka, a nie piłkarz który zarabia nieprzyzwoite pieniądze za kilkanaście godzin "pracy" w tygodniu. Zero zaangażowania, zero gry do przodu, zero w obronie, boiskowy statysta.

0

Coutinho do zmiany na trybuny a najlepiej do PSG. Piłkarski impotent

2

Czy my z każdym meczu muismy się męczyć? To jest Rayo na Camp Nou do wuja..

0

Ale ty jesteś alternatywny

163

De Jong juz się spłacił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Spieprzyliście nam środę popielcową

0

Strata miłośnika męskiej urody regujlona

1

"Reguilon" brzmi jak nazwa leku na sraczke

161

Dycha dla Clementa za wysprzęglenie Ramosowi w ryj

0

W drugiej wchodzi Vidal na pełnej z buta w dupe ramosa

0

Hehe a na ileven faulu nie widzieli xD

2

Jeszcze karny z kapelusza i cyk emeryturka dla Mierdienco

1

Tfu, ale rm.tv na ileven, o Barcelonie w ogóle nie wspominają

0

Przeciek z żopy dla zielonych

0

Ponoć Bejl od początku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?