qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sid666 "gratka" to by była jakby sprzedawała opaske Iniesty z tego meczu a nie kartony i flagi które może kupić każdy
0
As chyba grafika zmienił bo te ich ostatnie okładki są super
0
@BarcaInfo
7
@BarcaInfo Skończ już człowieku z tą propagandą Neymarowską
0
Z tych 68 moze 3 mu wyszły, kawał piłkarza nie ma co
6
@krystus48 Dembele był kontuzjowany pół sezonu i tak zrobił o wiele więcej niż Coutinho, otwórz oczy typie
0
@zadafcb brawa za coming out
0
@AdrianGajewski2005 Easy choices - hard lifeHard choices - easy life
6
Pół sezonu był kontuzjowany a i tak dał zdecydowanie więcej niż Coutinho
6
A pamiętam zachwyty nad "żelaznym pragmatyzmem" drvalverde po wygranej 3:0 z Realem, nikt nawet nie chciał słyszeć, że może jednak to nie był pragmatyzm tylko fura szczęścia i impotencja strzelecka Benzemy i winicjusza. Chyba jednak to drugie, ale z drugiej strony Real z tego sezonu kopał się po czole więc to marny wyznacznik formy.
Fuera panie Ernest
2
Zawsze czytam takie pierdolamento po przegranych z kretesem meczach, tutaj nie chodzi o "rozpieszczenie" tylko o maksymalnie frajerską postawę zawodników i trenera. Przewalić 3 bramkową zaliczkę raz to kryminał, a dwa razy w niemal tym samym składzie, to coś niewybaczalnego, kibice chcą głów i słusznie bo jeśli drużyna nie potrafi wyciągnąć wniosków to za rok czeka nas kolejne frajerstwo
6
Tak niewiele trzeba żeby strzelić, ładnie dzisiaj gramy, zupełnie jak nie za Valdiego. Vidal pieprzony szef, a Coutinho to kompletna pomyłka transferowa, znowu najgorszy
4
To niemal grzech wrzucać ten filmik w 10 klatkach na sekunde i ruskim komentarzem
Tutaj prawilna wersja:
1
Piękny hymn Celty, po hymnie Sevilli najładniejszy w Hiszpanii
0
Ziomek nie zdał matmy, może być problem z wykręceniem numeru
0
Nie dostał
9
You'll never win again
0
No i co teraz powiesz?
Elo
1
Najlepszy zawodnik Liverpoolu jak do tej pory - Bjorn Kuipers
1
Coutinho ty niemoto ile jeszcze spartolisz
8
Typowe brytole http://i.imgur.com/pTR7f6D.jpg
1
Sytuacja bohaterów z przeszłości ma tutaj małe znaczenie, scenarzyści postanowili zepsuć 10 lat budowania postaci i dostarczyli czystą hollywodzka jatke z happy endem
2
spoiler z GoT
Z zajebistego serialu pełnego intryg w hollywódzki kicz, niesamowity zjazd jakościowy. Setki trupów stoi wokół night kinga a tu nagle z czapy wyskakuje Arya i go zabija no szanujmy się XD Albo sam pomysł na wysłanie jeźdźców w mrok, superowy. Jak zatrzymać setki trupów? Zapalmy palisadę, co może pójść nie tak? Mam nadzieję, że GRRM to naprostuje w książkach, oby tylko je skończył. No ale smoki walczo wow tego jeszcze nie było
Czekam na hejty misie
0
https://i.imgflip.com/2znbkl.jpg
Tak to widzę
1
jedenasta decima
3
I jak co roku - to nie Barcelona wygrała mistrzostwo, tylko Real je przegrał.
XD
0
XDDDDDD no chyba nie.
Zakladam że kibucjesz maks. od Lucho bo jakbyś oglądał Barce Guardioli w akcji to byś takich głupot nie pisał, wiec nie ma co dyskutować
12
Sorry, ale porównanie Ernesta z Pepem to obraza dla Guardioli
0
Madrid cabron saluda al campeon
1
Suarez zacięcie walczy o ocenę 1, jak na razie cel osiągnięty