0

@sid666 "gratka" to by była jakby sprzedawała opaske Iniesty z tego meczu a nie kartony i flagi które może kupić każdy

0

As chyba grafika zmienił bo te ich ostatnie okładki są super

0

7

@BarcaInfo Skończ już człowieku z tą propagandą Neymarowską

0

Z tych 68 moze 3 mu wyszły, kawał piłkarza nie ma co

6

@krystus48 Dembele był kontuzjowany pół sezonu i tak zrobił o wiele więcej niż Coutinho, otwórz oczy typie

0

@zadafcb brawa za coming out

0

@AdrianGajewski2005 Easy choices - hard lifeHard choices - easy life

6

Pół sezonu był kontuzjowany a i tak dał zdecydowanie więcej niż Coutinho

6

A pamiętam zachwyty nad "żelaznym pragmatyzmem" drvalverde po wygranej 3:0 z Realem, nikt nawet nie chciał słyszeć, że może jednak to nie był pragmatyzm tylko fura szczęścia i impotencja strzelecka Benzemy i winicjusza. Chyba jednak to drugie, ale z drugiej strony Real z tego sezonu kopał się po czole więc to marny wyznacznik formy.

Fuera panie Ernest

2

Zawsze czytam takie pierdolamento po przegranych z kretesem meczach, tutaj nie chodzi o "rozpieszczenie" tylko o maksymalnie frajerską postawę zawodników i trenera. Przewalić 3 bramkową zaliczkę raz to kryminał, a dwa razy w niemal tym samym składzie, to coś niewybaczalnego, kibice chcą głów i słusznie bo jeśli drużyna nie potrafi wyciągnąć wniosków to za rok czeka nas kolejne frajerstwo

6

Tak niewiele trzeba żeby strzelić, ładnie dzisiaj gramy, zupełnie jak nie za Valdiego. Vidal pieprzony szef, a Coutinho to kompletna pomyłka transferowa, znowu najgorszy

4

To niemal grzech wrzucać ten filmik w 10 klatkach na sekunde i ruskim komentarzem

Tutaj prawilna wersja:

1

Piękny hymn Celty, po hymnie Sevilli najładniejszy w Hiszpanii

0

Ziomek nie zdał matmy, może być problem z wykręceniem numeru

0

Nie dostał

9

You'll never win again

0

No i co teraz powiesz?

Elo

1

Najlepszy zawodnik Liverpoolu jak do tej pory - Bjorn Kuipers

1

Coutinho ty niemoto ile jeszcze spartolisz

8

1

Sytuacja bohaterów z przeszłości ma tutaj małe znaczenie, scenarzyści postanowili zepsuć 10 lat budowania postaci i dostarczyli czystą hollywodzka jatke z happy endem

2

spoiler z GoT





Z zajebistego serialu pełnego intryg w hollywódzki kicz, niesamowity zjazd jakościowy. Setki trupów stoi wokół night kinga a tu nagle z czapy wyskakuje Arya i go zabija no szanujmy się XD Albo sam pomysł na wysłanie jeźdźców w mrok, superowy. Jak zatrzymać setki trupów? Zapalmy palisadę, co może pójść nie tak? Mam nadzieję, że GRRM to naprostuje w książkach, oby tylko je skończył. No ale smoki walczo wow tego jeszcze nie było

Czekam na hejty misie

0

1

jedenasta decima

3

I jak co roku - to nie Barcelona wygrała mistrzostwo, tylko Real je przegrał.

XD

0

XDDDDDD no chyba nie.

Zakladam że kibucjesz maks. od Lucho bo jakbyś oglądał Barce Guardioli w akcji to byś takich głupot nie pisał, wiec nie ma co dyskutować

12

Sorry, ale porównanie Ernesta z Pepem to obraza dla Guardioli

0

Madrid cabron saluda al campeon

1

Suarez zacięcie walczy o ocenę 1, jak na razie cel osiągnięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?