qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@_Specjalista Sensacja w sensie Real wygra? Hmm wątpię
9
"wiedzieliśmy że będziemy cierpieć"
2
5 podań Leo do Luisa - gówno
1 podanie Leo do Antułana - groźna sytuacja bramkowa
0
@swiergol2
Prosz, pierwszy z brzegu przykład z ostatniego meczu, kolesiostwo na 1 miejscu a Griezmann ma dla Leo i Suareza pelerynę niewidkę
5
Lautaro nie spełnia najważniejszego z wymogów do grania w 1 składzie Barcy - nie jest fumflem Messiego
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_wugVhKd19ZnuaYg7mkZdMxnTPM05NdFt,w400.jpg
0
@donleoJR yy nie wiem w sumie ale chyba 249
0
Można już zasysać RDR 2 z Rockstar Game Launchera
2
@TheNekro94 przecież do Europarlamentu też są wybory, a ostatnie odbyły się w maju
3
Emery odpalił swój słynny gen przegrywa
0
@Hen @AduŚ07 https://yfl.forstreams.com/player/html/OmxRozvDNu?popup=yes&autoplay=1
1
@Kompletny Messi by się obraził, pogroził paluszkiem i Urus wróciłby do składu. Niestety przy obecnej trwającej już od ponad dyspozycji Suareza kolesiostwo tej dwójki nie wpływa zbyt pozytywnie na drużynę.
1
3 rok z rzędu katuszy które zapewnia nasz wspaniały trenejro, słodkie pierdzenie o wyciąganiu wniosków, a totalnie nic się nie nadal nie zmieniło. Męczarnia z drużyną, której stadion, pełny parking wokół stadionu i kibice są mniej warci niż roczna wypłata Messiego. Zasranym obowiązkiem było wczoraj wbić kilka goli i podbić statystyki to nie, tryb Ernesto i obrona Częstochowy do samego końca. Ze Slavia urwa Pragą!
Ford Mustang z 1.6 Ecoboostem oto czym jest Barcelona tfuValverde
0
@BarcaInfo kogo to tweet?
0
@Evrile a jakie widelki cenowe?
4
@fcbfan1993 dwie zupełnie inaczej przedstawione postacie Jokera, obie genialne na swój sposób
0
@kamilos1214 116i oferuje zbyt słabe osiągi przy niekorzystnym spalaniu w długich trasach. Co ciekawie spalanie w 116i jest niemal identyczne jak w 118i, gdzie ten drugi motor jest mniej awaryjny i mniej mulący (wersja poliftowa 136km, w przedlifcie 129km często padają cewki oraz są problemy z vanosem). Na Twoim miejscu szukałbym poliftowej jedynki właśnie z dwulitrową benzynką 118i o kodzie silnika n46b20
1
@kamilos1214 O tym konkretnym z ogłoszenia słabo. Bardzo podejrzany przebieg, zwłaszcza, że autko z Niemiec. Raczej celuj w auta z polskich salonów. A co do samej Serii 1 E87 to całkiem fajny model, taki gokart z fajnym zawieszeniem i układem kierowniczym - w końcu BMW. Takie 116i na miasto będzie jak znalazł, ale jak chcesz trochę pohulać na dłuższych dystansach i szerokich drogach to może się okazać zbyt zamulony w tej wersji silnikowej
0
@Fantastyczny Chłopiec trochę brakuje mu ogrania bo miał problemy z wyproadzaniem piłki ale w obronie bardzo dobrze i efektownie
0
@Fohin Tylko zwróć uwagę na to, że Eibar broni na trzydziestym metrze od swojej bramki zostawiając hektary miejsca za plecami
0
Widać, że Lio bardzo chce strzelić tą bramkę
13
As w tym sezonie umie w okładki
0
@replikant 3.MAtS 2.Alba 1.Suarez
0
"Tu mam na myśli Saviolę, Zlatana oraz Fàbregasa"
Z tej trójki mimo mojej sympatii do Ibry mógł go ten niewątpliwy zaszczyt kopnąć i mógł znaleźć się pod koniec listy. Z drugiej strony za gola w GD wieczny szacun
0
@karlu105 brave
0
@LeoFan10 A gdzie ja to zasugerowałem?
2
@Avada Kedavra XD
Masz inne poglądy polityczne niż ja? Do gułagu! KON STY TUC JA
11
3 największe tajemnice ludzkości:
1. Czy istnieje życie pozagrobowe
2. Co było pierwsze jajo czy kura
3. Jak PSL znowu dostaje 10%
10
@Damian11 Piszczek zamiast Lahma? Iks de
96
MAtS wybronił dwie setki de Jonga w pierwszych 15 minutach meczu nie dopuszczając tym samym do nerwówki piłkarzy i bluzgania kibiców, jak dla mnie na 8 zasłużył, 6 zdecydowanie za nisko