1

@_Specjalista Sensacja w sensie Real wygra? Hmm wątpię

9

"wiedzieliśmy że będziemy cierpieć"

2

5 podań Leo do Luisa - gówno
1 podanie Leo do Antułana - groźna sytuacja bramkowa

0

target="_blank" rel="nofollow">

Prosz, pierwszy z brzegu przykład z ostatniego meczu, kolesiostwo na 1 miejscu a Griezmann ma dla Leo i Suareza pelerynę niewidkę

5

Lautaro nie spełnia najważniejszego z wymogów do grania w 1 składzie Barcy - nie jest fumflem Messiego

0

@donleoJR yy nie wiem w sumie ale chyba 249

0

Można już zasysać RDR 2 z Rockstar Game Launchera

2

@TheNekro94 przecież do Europarlamentu też są wybory, a ostatnie odbyły się w maju

3

Emery odpalił swój słynny gen przegrywa

1

@Kompletny Messi by się obraził, pogroził paluszkiem i Urus wróciłby do składu. Niestety przy obecnej trwającej już od ponad dyspozycji Suareza kolesiostwo tej dwójki nie wpływa zbyt pozytywnie na drużynę.

1

3 rok z rzędu katuszy które zapewnia nasz wspaniały trenejro, słodkie pierdzenie o wyciąganiu wniosków, a totalnie nic się nie nadal nie zmieniło. Męczarnia z drużyną, której stadion, pełny parking wokół stadionu i kibice są mniej warci niż roczna wypłata Messiego. Zasranym obowiązkiem było wczoraj wbić kilka goli i podbić statystyki to nie, tryb Ernesto i obrona Częstochowy do samego końca. Ze Slavia urwa Pragą!

Ford Mustang z 1.6 Ecoboostem oto czym jest Barcelona tfuValverde

0

@BarcaInfo kogo to tweet?

0

@Evrile a jakie widelki cenowe?

4

@fcbfan1993 dwie zupełnie inaczej przedstawione postacie Jokera, obie genialne na swój sposób

0

@kamilos1214 116i oferuje zbyt słabe osiągi przy niekorzystnym spalaniu w długich trasach. Co ciekawie spalanie w 116i jest niemal identyczne jak w 118i, gdzie ten drugi motor jest mniej awaryjny i mniej mulący (wersja poliftowa 136km, w przedlifcie 129km często padają cewki oraz są problemy z vanosem). Na Twoim miejscu szukałbym poliftowej jedynki właśnie z dwulitrową benzynką 118i o kodzie silnika n46b20

1

@kamilos1214 O tym konkretnym z ogłoszenia słabo. Bardzo podejrzany przebieg, zwłaszcza, że autko z Niemiec. Raczej celuj w auta z polskich salonów. A co do samej Serii 1 E87 to całkiem fajny model, taki gokart z fajnym zawieszeniem i układem kierowniczym - w końcu BMW. Takie 116i na miasto będzie jak znalazł, ale jak chcesz trochę pohulać na dłuższych dystansach i szerokich drogach to może się okazać zbyt zamulony w tej wersji silnikowej

0

@Fantastyczny Chłopiec trochę brakuje mu ogrania bo miał problemy z wyproadzaniem piłki ale w obronie bardzo dobrze i efektownie

0

@Fohin Tylko zwróć uwagę na to, że Eibar broni na trzydziestym metrze od swojej bramki zostawiając hektary miejsca za plecami

0

Widać, że Lio bardzo chce strzelić tą bramkę

13

As w tym sezonie umie w okładki

0

@replikant 3.MAtS 2.Alba 1.Suarez

0

"Tu mam na myśli Saviolę, Zlatana oraz Fàbregasa"

Z tej trójki mimo mojej sympatii do Ibry mógł go ten niewątpliwy zaszczyt kopnąć i mógł znaleźć się pod koniec listy. Z drugiej strony za gola w GD wieczny szacun

0

@karlu105 brave

0

@LeoFan10 A gdzie ja to zasugerowałem?

2

@Avada Kedavra XD
Masz inne poglądy polityczne niż ja? Do gułagu! KON STY TUC JA

11

3 największe tajemnice ludzkości:
1. Czy istnieje życie pozagrobowe
2. Co było pierwsze jajo czy kura
3. Jak PSL znowu dostaje 10%

10

@Damian11 Piszczek zamiast Lahma? Iks de

96

MAtS wybronił dwie setki de Jonga w pierwszych 15 minutach meczu nie dopuszczając tym samym do nerwówki piłkarzy i bluzgania kibiców, jak dla mnie na 8 zasłużył, 6 zdecydowanie za nisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?