qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Takimi meczami spieprza się święta
3
@FC1899Barca "patrząc na grę Francuza i analogicznie rok temu Brazylijczyka to chyba, mimo wszystko... nie...
"
właśnie patrząc w ten sposób jak najbardziej było warto
0
@SeeleyBooth https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_EdR691CXTNRTznAkMsBloYo12R1l8hZF.jpg
2
Griezmanna należy pochwalić za to, że nie psuje sytuacji, jak ma świetną okazję do zdobycia bramki to ją wykorzystuje, zupełne przeciwieństwo Suareza, który psuje sety na potęgę, ale potrafi strzelić z niemożliwych niekiedy pozycji. I taka równowaga jest w porządku, pod warunkiem, że Antek bardziej zgra się z Leo i Luisem i będzie miał więcej klarownych okazji podczas meczu
1
@Mario96w valley******
2
@Pustelnik tak zwane "dobre błędy"
0
@itmustbejoke albo Busquets
6
Najbardziej zaskoczy jak się poda do dymisji
19
@Danny Gaucho jak Juventus taki stylowy herb zamienił na tą szkarade co ma teraz to do tej pory nie mogę zrozumieć
1
Jak Ramos kilka meczów temu 4 razy faulował w polu karnym i przeciwnicy Realu otrzymali tylko jedną 11 to nikt z otoczenia Realu się o sędziach nie wypowiadał, gardzę tymi hypokrytami
Widać jak na dłoni, że Real ma kompleks Barcelony po latach upokorzeń zwycięstwo 0:1 byłoby pamiętane prawie tak jak nasza manita xD
0
@deszczyk89 A4 z Niemiec? Jak tak to współczuję
5
Kibice Realu teraz
https://imgflip.com/i/3jz3cl
1
@Katalonbar Nie ligi a superkubka Hiszpanii
17
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cHn5t4gDJrRF7Do7SeEbA0eIG0rLtQnV.jpg
2
FC Kikselona
0
@webber 15 zł Ci szkoda sknerusie?
1
@Elosek w czym lepszy? W pudłowaniu? Ja widzę wynik 0:0 a w niewykorzystanych setkach to prowadzi jednak Barcelona
2
11 strzałów mierdy, ale ile z tych strzałów było groźnych? 1 (słownie jedne) więc bym się nie sugerował zbytnio tą statystyką
0
@webber kup eleven
0
na elevennon stop spusty nad Realem
3
Znowu musimy dostać bramkę żeby zacząć grać?
0
@Fantastyczny Chłopiec Roberto przecież jest jedynym z szybszych naszych zawodników. Co do Rakiticia pełna zgoda, typ jest tragiczny i każdy kontakt z piłką ciśnie na usta soczyste przekleństwa
4
Co by nie mówić o Erneście ma chłop pojęcie jak rozgrywać klasyki a jego bilans to 3 wygrane i remis w ligowych starciach. Dzisiaj liczę że jeszcze go poprawi, musi być ogień od 1 minuty meczu!
1
@Danny Gaucho w Barcelonie jedyny słuszny wybór to wybór z bogiem futbolu czyli 2010
1
Busquets, De Jong i?
Bramka nr 1:
Walczak Vidal który jak wchodzi z ławki jest bestią a jak zaczyna w podstawie zawodzi
Bramka nr 2:
Drewniany Rakitić, który jednak potrafi w klasykach błysnąć ale obecnie nie umie nawet podać do najbliższego
Bramka nr 3:
Alena, nieopierzony i niedoświadczony ale też najbardziej nieprzewidywalny z całej trójki mogący coś ciekawego wykreować
A może bramka Special czyli Roberto a na prawej obronie Nelsinho?
28
"Kiedyś Kovacić bardzo dobrze pokrył Messiego" no super pokrył, Leo skończył mecz z bramką i asystą
19
Ah ten pamiętny mecz z Betisem i robo dekady, a wcześniej w meczu z Valencią spalony widmo odgwizdany po prawidlowo strzelonej bramce Barcy i cyk Real skończył z tytułem a poważni panowie z gwizdkami z grubszym portfelem
29
Neymaroza straszna choroba, zaatakowała i naszego Artka :/
11
4 minuty doliczył w 95 strzelili
0
Jak na razie Valencia nie istnieje