21

Takimi meczami spieprza się święta

3

@FC1899Barca "patrząc na grę Francuza i analogicznie rok temu Brazylijczyka to chyba, mimo wszystko... nie...
"

właśnie patrząc w ten sposób jak najbardziej było warto

2

Griezmanna należy pochwalić za to, że nie psuje sytuacji, jak ma świetną okazję do zdobycia bramki to ją wykorzystuje, zupełne przeciwieństwo Suareza, który psuje sety na potęgę, ale potrafi strzelić z niemożliwych niekiedy pozycji. I taka równowaga jest w porządku, pod warunkiem, że Antek bardziej zgra się z Leo i Luisem i będzie miał więcej klarownych okazji podczas meczu

1

@Mario96w valley******

2

@Pustelnik tak zwane "dobre błędy"

0

@itmustbejoke albo Busquets

6

Najbardziej zaskoczy jak się poda do dymisji

19

@Danny Gaucho jak Juventus taki stylowy herb zamienił na tą szkarade co ma teraz to do tej pory nie mogę zrozumieć

1

Jak Ramos kilka meczów temu 4 razy faulował w polu karnym i przeciwnicy Realu otrzymali tylko jedną 11 to nikt z otoczenia Realu się o sędziach nie wypowiadał, gardzę tymi hypokrytami

Widać jak na dłoni, że Real ma kompleks Barcelony po latach upokorzeń zwycięstwo 0:1 byłoby pamiętane prawie tak jak nasza manita xD

0

@deszczyk89 A4 z Niemiec? Jak tak to współczuję

5

Kibice Realu teraz
https://imgflip.com/i/3jz3cl

1

@Katalonbar Nie ligi a superkubka Hiszpanii

2

FC Kikselona

0

@webber 15 zł Ci szkoda sknerusie?

1

@Elosek w czym lepszy? W pudłowaniu? Ja widzę wynik 0:0 a w niewykorzystanych setkach to prowadzi jednak Barcelona

2

11 strzałów mierdy, ale ile z tych strzałów było groźnych? 1 (słownie jedne) więc bym się nie sugerował zbytnio tą statystyką

0

@webber kup eleven

0

na elevennon stop spusty nad Realem

3

Znowu musimy dostać bramkę żeby zacząć grać?

0

@Fantastyczny Chłopiec Roberto przecież jest jedynym z szybszych naszych zawodników. Co do Rakiticia pełna zgoda, typ jest tragiczny i każdy kontakt z piłką ciśnie na usta soczyste przekleństwa

4

Co by nie mówić o Erneście ma chłop pojęcie jak rozgrywać klasyki a jego bilans to 3 wygrane i remis w ligowych starciach. Dzisiaj liczę że jeszcze go poprawi, musi być ogień od 1 minuty meczu!

1

@Danny Gaucho w Barcelonie jedyny słuszny wybór to wybór z bogiem futbolu czyli 2010

1

Busquets, De Jong i?

Bramka nr 1:
Walczak Vidal który jak wchodzi z ławki jest bestią a jak zaczyna w podstawie zawodzi

Bramka nr 2:
Drewniany Rakitić, który jednak potrafi w klasykach błysnąć ale obecnie nie umie nawet podać do najbliższego

Bramka nr 3:
Alena, nieopierzony i niedoświadczony ale też najbardziej nieprzewidywalny z całej trójki mogący coś ciekawego wykreować

A może bramka Special czyli Roberto a na prawej obronie Nelsinho?

28

"Kiedyś Kovacić bardzo dobrze pokrył Messiego" no super pokrył, Leo skończył mecz z bramką i asystą

19

Ah ten pamiętny mecz z Betisem i robo dekady, a wcześniej w meczu z Valencią spalony widmo odgwizdany po prawidlowo strzelonej bramce Barcy i cyk Real skończył z tytułem a poważni panowie z gwizdkami z grubszym portfelem

29

Neymaroza straszna choroba, zaatakowała i naszego Artka :/

11

4 minuty doliczył w 95 strzelili

0

Jak na razie Valencia nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?