qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 oby ten kloc usiadł na stałe na ławie albo najlepiej na trybunach po powrocie Arthura i Frenkiego
0
Każdy tylko nie Rakitić
0
@Atmarh5 jeździec bez głowy
10
Wrócił typowy siermiężny Real Zizu. Tak, ten co wygrywa wszystko grając non stop to samo
3
Czyli jednak da się dobrze obsługiwać VAR jeśli chodzi o anulowanie straconego gola przez Real albo strzelonego przez Barcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
76
Dla mnie bardziej kontrowersyjne było pokazanie, jak Valverde coś do piłkarzy tłumaczy odnośnie taktyki a oni praktycznie zero uwagi temu poświęcają i nie patrzą na tablicę, jeden popija wode i gapi się w sufit, drugi masuje sobie udo, trzeci wyciera sobie włosy, czwarty bawi się drzwiami od szafki, a piąty z szóstym wymieniają uwagi między sobą. Nie wspominając już o płaczącym Jordim "are you ok" Albie
3
@BarcaInfo było z 5 razy...
3
@Avada Kedavra Heroes 4 na ostatnim? Panie toż to całkiem dobra gra była, nie wiem czemu ludzie tak jej nie lubią. Możliwość atakowania bohaterem była świetna no i klimatyczna muzyka to największe plusy czwórki
1
@FCB24 Bilderberg
1
@MesQueUnClub_87 dlatego za bezmyślne przeklejki z twittera byle zebrać zielonych powinny lecieć bany, każdy by się 3 razy zastanowił i sprawdził czy znalezienie info to nie fejk
64
Miło ze strony Marki że umieściła fotkę ze zlotu rm.pl na swojej okładce
0
@sewciu50 No wygrałeś Panie, daj nr konta na priv to poleci hajsik na browca
1
@baczmus Ale gość ma zajebistą kreskę, najlepsze karykatury jakie tutaj wrzucacie
48
Szacunek do niego mam ale płakać po nim nie będę. Dzięki za puchary ale kamień z serca, że wreszcie koniec udręki związanej z drewnianym stylem gry
4
Jeszcze tylko sprzedać Rakiticia i bailando
14
https://x.com/LeooMessi10i/status/1216846636091150343
3
Nie piję od dwóch lat ale dzisiaj to wygrzebię szampana z barku
Hasta luego Enresto
0
@A_Gomesinho_21 haebmus papam
4
@BarcaInfo jak ty wysrywasz 15 fake newsów na godzine to jest ok
1
Serio skasowaliście komentarz w którym napisałem, że o 21:37 wywalą Valverde? XD Niby na jakiej podstawie?
0
@DaPi tylko się droczę mistrzu
20
Serwery fcbarca.com
http://i.imgur.com/dWireFP.png
4
@DaPi 5zł nie dam ale w mordę mogę za socjalistyczne myślenie
4
https://i.imgur.com/pyFY72V.gif
24
Pokrzyczeli? Pojęczeli? No to Valverde jednak zostaje xD
0
@Hushovt powstanie podlaskie anno domini 2020
2
@Suzu Specjalnie powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
W końcu Griezmann zagra na swojej pozycji. No chyba, że nasz dyzma wymyśli Vidala na fałszywej 9 xD
0
Z drugiej strony gdybym mial wybrać wtope z Atleti w gównopucharze lub w lidze wybrałbym bez zawahania to pierwsze
9
@sebo939 naprawdę uważasz, że zapytany o Valverde Messi miał powiedzieć: "ten trener to pomyłka, muszą go w końcu zwolnić" ?