0

@karci0 oby ten kloc usiadł na stałe na ławie albo najlepiej na trybunach po powrocie Arthura i Frenkiego

0

Każdy tylko nie Rakitić

0

@Atmarh5 jeździec bez głowy

10

Wrócił typowy siermiężny Real Zizu. Tak, ten co wygrywa wszystko grając non stop to samo

3

Czyli jednak da się dobrze obsługiwać VAR jeśli chodzi o anulowanie straconego gola przez Real albo strzelonego przez Barcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

76

Dla mnie bardziej kontrowersyjne było pokazanie, jak Valverde coś do piłkarzy tłumaczy odnośnie taktyki a oni praktycznie zero uwagi temu poświęcają i nie patrzą na tablicę, jeden popija wode i gapi się w sufit, drugi masuje sobie udo, trzeci wyciera sobie włosy, czwarty bawi się drzwiami od szafki, a piąty z szóstym wymieniają uwagi między sobą. Nie wspominając już o płaczącym Jordim "are you ok" Albie

3

@BarcaInfo było z 5 razy...

3

@Avada Kedavra Heroes 4 na ostatnim? Panie toż to całkiem dobra gra była, nie wiem czemu ludzie tak jej nie lubią. Możliwość atakowania bohaterem była świetna no i klimatyczna muzyka to największe plusy czwórki

1

@FCB24 Bilderberg

1

@MesQueUnClub_87 dlatego za bezmyślne przeklejki z twittera byle zebrać zielonych powinny lecieć bany, każdy by się 3 razy zastanowił i sprawdził czy znalezienie info to nie fejk

64

Miło ze strony Marki że umieściła fotkę ze zlotu rm.pl na swojej okładce

0

@sewciu50 No wygrałeś Panie, daj nr konta na priv to poleci hajsik na browca

1

@baczmus Ale gość ma zajebistą kreskę, najlepsze karykatury jakie tutaj wrzucacie

48

Szacunek do niego mam ale płakać po nim nie będę. Dzięki za puchary ale kamień z serca, że wreszcie koniec udręki związanej z drewnianym stylem gry

4

Jeszcze tylko sprzedać Rakiticia i bailando

3

Nie piję od dwóch lat ale dzisiaj to wygrzebię szampana z barku

Hasta luego Enresto

0

@A_Gomesinho_21 haebmus papam

4

@BarcaInfo jak ty wysrywasz 15 fake newsów na godzine to jest ok

1

Serio skasowaliście komentarz w którym napisałem, że o 21:37 wywalą Valverde? XD Niby na jakiej podstawie?

0

@DaPi tylko się droczę mistrzu

20

Serwery fcbarca.com
http://i.imgur.com/dWireFP.png

4

@DaPi 5zł nie dam ale w mordę mogę za socjalistyczne myślenie

4

24

Pokrzyczeli? Pojęczeli? No to Valverde jednak zostaje xD

0

@Hushovt powstanie podlaskie anno domini 2020

2

@Suzu Specjalnie powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

W końcu Griezmann zagra na swojej pozycji. No chyba, że nasz dyzma wymyśli Vidala na fałszywej 9 xD

0

Z drugiej strony gdybym mial wybrać wtope z Atleti w gównopucharze lub w lidze wybrałbym bez zawahania to pierwsze

9

@sebo939 naprawdę uważasz, że zapytany o Valverde Messi miał powiedzieć: "ten trener to pomyłka, muszą go w końcu zwolnić" ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?