2

@zawsze_barca przecież to amerykański generał Kuf Drahrepus

Edit: ehh już bylo

17

Real wykorzystał co miał wykorzystać, a Barca zepsuła co miała wykorzystać, taka była zasadnicza różnica. Winicjusz podawał i tylko fura szczęścia sprawiła, że padła po tym bramka

6

Winicjusz z tą kozią mordą irytuje bardziej niż kasemiro

12

Najlepsze: koniec wysrywów barcainfo jaka to Barcelona jest idealna i nieskazitelna

17

Niech ctrl+c-ctrl+vInfo wrzuca więcej ciekawostek jaka to Barcelona jest zajebista

0

Uspokoić tą grę....

0

@Triv44 Jeden jeździec bez głowy jakich wiele, drugi największy futbolowy magik

0

De Jong za długo z Rakiticiem przebywał

18

Przypomniał mu się Ronaldinho po rajdzie Winicjusza XDDDDDDDDDDD

0

@neymarjr_143 ja bym powiedział że tak samo ch*jowo

0

No i bardzo dobrze dwa koguciki utemperowane na początku meczu

2

11 Rakiticiów biega po boisku

2

Lio albo zmotywowany albo przestraszony

0

@itmustbejoke Eleven bo nie mam innego wyboru, ale już mnie wku*wiają w studiu przedmeczowym spusty nad Realem tradycyjnie jak przed Klasykiem

5

@beznicku1000 iks de

1

@Damian11 jak 200+ to trzylitrowa rzędowa szóstka w dizlu (218 kucy). Napęd na tył bo xdrive z tego roku w dobrej kondycji niemal niemożliwe jest znaleźć

37

Podziwiam optymizm panujący tutaj w kwestii Klasyku. Przypominam, że gramy bez skrzydłowych, dziewiątki, która co roku strzela białym gole, jokera w postaci Roberto - zawsze świetna dyspozycja w Klasyku. Do tego niepewny występ Alby po kontuzji, grający w kratkę Busi i liczenie, że niezgrany z zespołem Braithwaite będzie naszym kocurem w ataku. Ja tutaj widzę najsłabszą Barcę od lat kontra nijaki ale jednak kadrowo lepszy Real i coś czuję, że jeśli Leo nie błyśnie swoim geniuszem to piekielnie ciężko będzie wywieźć korzystny rezultat

0

@BarcaInfo Piki taki cwany po fakcie, a po pierwszej połowie tego ów meczu był obsrany na miętowo jak Winicjusz go woził jak gnój po polu. Jak ja nie lubię takiego braku pokory, zwłaszcza po tym słynnym 0-3 rok temu kiedy to wynik ani troszkę nie oddawał przebiegu spotkania

16

@ja8215 Izi, bomba Alvesa w okienko

1

@Hiacynk tym kompozytorom to się w głowach poprzewracało, pisać teksty by chcieli

37

@avanes na idiotach zarabia się najlepiej

2

4

@IronSanHybrid Dobrze, że podkreślone bo bym nie wiedział co przeczytać

39

Madryt to naprawdę stan umysłu. Winicjusz, Ramos, Kasemiro, Kurtuła i Emilio-zasłużyliśmy na zwycięstwo-Butrageno jak jeden mąż uważają, że to oni kontrolowali mecz przez 75 minut XD. Mistrzowie w zakłamywaniu rzeczywistości

0

A ja mam niedosyt bo zamiast zamknąć dwumecz i wbić mierdzie manitę - bo były na to okazje, to rewanż jeszcze nie jest przesądzony

26

Spieprzyliście nam środę popielcową

1

@Jarema2000 Akurat wczoraj te 100km wynikało raczej z taktyki Napoli i braku skrzydłowych w Barcelonie a co za tym idzie nieporadności przy rozprowadzaniu akcji

0

Strejlau to jest gość

5

@Walker W Madrycie aż 11

3

City zaczyna cisnąć, czyli wygląda na to, że wygra Real po farfoclu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?