qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zawsze_barca przecież to amerykański generał Kuf Drahrepus
Edit: ehh już bylo
17
Real wykorzystał co miał wykorzystać, a Barca zepsuła co miała wykorzystać, taka była zasadnicza różnica. Winicjusz podawał i tylko fura szczęścia sprawiła, że padła po tym bramka
6
Winicjusz z tą kozią mordą irytuje bardziej niż kasemiro
12
Najlepsze: koniec wysrywów barcainfo jaka to Barcelona jest idealna i nieskazitelna
17
Niech ctrl+c-ctrl+vInfo wrzuca więcej ciekawostek jaka to Barcelona jest zajebista
0
Uspokoić tą grę....
0
@Triv44 Jeden jeździec bez głowy jakich wiele, drugi największy futbolowy magik
0
De Jong za długo z Rakiticiem przebywał
18
Przypomniał mu się Ronaldinho po rajdzie Winicjusza XDDDDDDDDDDD
0
@neymarjr_143 ja bym powiedział że tak samo ch*jowo
0
No i bardzo dobrze dwa koguciki utemperowane na początku meczu
2
11 Rakiticiów biega po boisku
2
Lio albo zmotywowany albo przestraszony
0
@itmustbejoke Eleven bo nie mam innego wyboru, ale już mnie wku*wiają w studiu przedmeczowym spusty nad Realem tradycyjnie jak przed Klasykiem
5
@beznicku1000 iks de
1
@Damian11 jak 200+ to trzylitrowa rzędowa szóstka w dizlu (218 kucy). Napęd na tył bo xdrive z tego roku w dobrej kondycji niemal niemożliwe jest znaleźć
37
Podziwiam optymizm panujący tutaj w kwestii Klasyku. Przypominam, że gramy bez skrzydłowych, dziewiątki, która co roku strzela białym gole, jokera w postaci Roberto - zawsze świetna dyspozycja w Klasyku. Do tego niepewny występ Alby po kontuzji, grający w kratkę Busi i liczenie, że niezgrany z zespołem Braithwaite będzie naszym kocurem w ataku. Ja tutaj widzę najsłabszą Barcę od lat kontra nijaki ale jednak kadrowo lepszy Real i coś czuję, że jeśli Leo nie błyśnie swoim geniuszem to piekielnie ciężko będzie wywieźć korzystny rezultat
0
@BarcaInfo Piki taki cwany po fakcie, a po pierwszej połowie tego ów meczu był obsrany na miętowo jak Winicjusz go woził jak gnój po polu. Jak ja nie lubię takiego braku pokory, zwłaszcza po tym słynnym 0-3 rok temu kiedy to wynik ani troszkę nie oddawał przebiegu spotkania
16
@ja8215 Izi, bomba Alvesa w okienko
1
@Hiacynk tym kompozytorom to się w głowach poprzewracało, pisać teksty by chcieli
37
@avanes na idiotach zarabia się najlepiej
2
@IronSanHybrid
4
@IronSanHybrid Dobrze, że podkreślone bo bym nie wiedział co przeczytać
39
Madryt to naprawdę stan umysłu. Winicjusz, Ramos, Kasemiro, Kurtuła i Emilio-zasłużyliśmy na zwycięstwo-Butrageno jak jeden mąż uważają, że to oni kontrolowali mecz przez 75 minut XD. Mistrzowie w zakłamywaniu rzeczywistości
0
A ja mam niedosyt bo zamiast zamknąć dwumecz i wbić mierdzie manitę - bo były na to okazje, to rewanż jeszcze nie jest przesądzony
26
Spieprzyliście nam środę popielcową
1
@Jarema2000 Akurat wczoraj te 100km wynikało raczej z taktyki Napoli i braku skrzydłowych w Barcelonie a co za tym idzie nieporadności przy rozprowadzaniu akcji
0
Strejlau to jest gość
5
@Walker W Madrycie aż 11
3
City zaczyna cisnąć, czyli wygląda na to, że wygra Real po farfoclu