qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej, wiem że sporo was podróżowało do Barcelony więc proszę o radę. We wrześniu wybieram się do stolicy Katalonii na tydzień i po przeszukaniu masy hoteli na bookingu mam mętlik w głowie i nie wiem który wybrać. Czy ktoś z was może polecić jakiś hotel najlepiej blisko plaży i z dobrym jedzeniem?
0
@Pawlusek wtedy Lahoz nie uznał prawidłowo zdobytej bramki bo sie dopatrzył spalonego którego nie było
6
@escarabajo Nazwisko co brzmi jak nazwa leku na zatwardzenie
0
Taktyka na typowego Valverde
1
Piękne to były czasy nie zapomnę ich nigdy. Najlepszy sezon Rakiticia w Barcelonie i pewnie też w karierze, każdy kolejny to coraz większy zjazd
0
@capoN https://d1dcnte8mfzkpv.cloudfront.net/uploads/2016/03/e0e17667-056c-4939-977e-f2cb7a53c92d.jpg
0
Jakiś dobry thriller i/lub wyciskacz łez?
1
@Puig PSG rozumiem ale ku*wa jakis Gnabry?
7
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_15820450392BPfvx0mQntbe3BHPhxBkE.jpg
20
O madytowirus zaatakował mózg kurtuły
0
ale to był meczyk
1
@barcafan9512
1. Soma
2. Cafe Belga
3. Szprycer
0
O której jutro bedzie dostępny 4 sezon casa de papel?
1
Bądźmy poważni, ten sezon już jest zakończony a następny stoi pod wielkim znakiem zapytania. Epidemia nie skończy się w 2 miesiące, a nawet jak trochę wygaśnie to pojawią się nowe ogniska i nowe restrykcje. Jedyną nadzieją jest opracowanie leku szybciej niż pojawi się szczepionka, a jak na razie to jest niepewne, ewentualnie super szybkie testy dostępne dla każdego które pomogłyby z opanowaniem epidemii ale jak na razie to tylko spekulacje, że takowe w ogóle będą możliwe. Barcelona ma majstra pewnego, ale jakie to ma teraz znaczenie skoro powrót do świata którego znamy potrwa latami i ucierpi ogrom ludzi, nie tylko pod względami zdrowotnymi ale również ekonomicznymi
2
https://sport.onet.pl/ofsajd/cristiano-ronaldo-przeksztalci-swoje-hotele-w-szpitale-to-prawdopodobnie-fake-news/6r673pb
Ups, jednak nie XD
0
@macio_944 podaj nick dodam do znajomych
0
@Mihcim @badej60 podajcie mi swoje nicki w grze
1
@Piotr89Sand podbijam, x1500 100 900
0
@badej60 @Mihcim @Cochise @macio_944 no spoko, o ile mi wiadomo to bandy są do 8 osób więc dla wszystkich będzie miejsce ;)
@Danger204 chyba pójdzie bo sam gralem chwile na 1050ti i to zaraz po premierze kiedy optymalizacja kulała. No ale po przesiadce na 2070 różnica kolosalna
0
Jak ktoś chętny na założenie bandy w rdr online na PC to zapraszam
0
Epidemia korony byłaby niczym w porównaniu z masowymi pęknięciami dup kibiców Realu
1
@codemat f1 jazda o życie
0
@FC1899Barca To było wiadomo, że wirus może przetrwać w wysokich temperaturach. Pytanie, czy równie szybko będzie się rozprzestrzeniał, a jeśli tak to mamy przesrane
1
I bardzo dobrze. Żarty się skończyły, 2019-nCov jest o wiele bardziej groźniejszy od zwykłej grypy i cała Europa musi się zjednoczyć i wspólnie zatrzymać epidemię
1
@daniel32778 taa strajk nierobów równoważny globalnej epidemii groźnego wirusa i upadającej gospodarce świata
1
@reloaded Zimówkę NASA i ze skóry ekologicznej taką jesienno-zimową. Niestety nie mam bomberki tej firmy
1
@reloaded Mam 2 kurtki tej firmy i śmiało mogę polecić. Fakt, nie są zbyt tanie, ale jakościowo są świetne i nosząc je, nigdy nie żałowałem ani grosza na nie wydanego
0
@TheNekro94 przy łatwości z jaką przenosi się korona 3,5% to bardzo wysoka śmiertelność
4
@hardmind spoko, polskie stacje i tak nie obniżą cen bo będzie gatka, że zakupiono już zapas na najbliższe miesiące. A po tych kilku miesiącach cena ropy wróci do normy i powiedzą, że jak mają obniżyć ceny skoro baryłki już nie są po promocji xD
6
Na tej "ostatniej prostej" Real wy*ebał się już na starcie