0

Hej, wiem że sporo was podróżowało do Barcelony więc proszę o radę. We wrześniu wybieram się do stolicy Katalonii na tydzień i po przeszukaniu masy hoteli na bookingu mam mętlik w głowie i nie wiem który wybrać. Czy ktoś z was może polecić jakiś hotel najlepiej blisko plaży i z dobrym jedzeniem?

0

@Pawlusek wtedy Lahoz nie uznał prawidłowo zdobytej bramki bo sie dopatrzył spalonego którego nie było

6

@escarabajo Nazwisko co brzmi jak nazwa leku na zatwardzenie

0

Taktyka na typowego Valverde

1

Piękne to były czasy nie zapomnę ich nigdy. Najlepszy sezon Rakiticia w Barcelonie i pewnie też w karierze, każdy kolejny to coraz większy zjazd

0

Jakiś dobry thriller i/lub wyciskacz łez?

1

@Puig PSG rozumiem ale ku*wa jakis Gnabry?

20

O madytowirus zaatakował mózg kurtuły

0



ale to był meczyk

1

@barcafan9512
1. Soma
2. Cafe Belga
3. Szprycer

0

O której jutro bedzie dostępny 4 sezon casa de papel?

1

Bądźmy poważni, ten sezon już jest zakończony a następny stoi pod wielkim znakiem zapytania. Epidemia nie skończy się w 2 miesiące, a nawet jak trochę wygaśnie to pojawią się nowe ogniska i nowe restrykcje. Jedyną nadzieją jest opracowanie leku szybciej niż pojawi się szczepionka, a jak na razie to jest niepewne, ewentualnie super szybkie testy dostępne dla każdego które pomogłyby z opanowaniem epidemii ale jak na razie to tylko spekulacje, że takowe w ogóle będą możliwe. Barcelona ma majstra pewnego, ale jakie to ma teraz znaczenie skoro powrót do świata którego znamy potrwa latami i ucierpi ogrom ludzi, nie tylko pod względami zdrowotnymi ale również ekonomicznymi

0

@macio_944 podaj nick dodam do znajomych

0

@Mihcim @badej60 podajcie mi swoje nicki w grze

1

@Piotr89Sand podbijam, x1500 100 900

0

@badej60 @Mihcim @Cochise @macio_944 no spoko, o ile mi wiadomo to bandy są do 8 osób więc dla wszystkich będzie miejsce ;)
@Danger204 chyba pójdzie bo sam gralem chwile na 1050ti i to zaraz po premierze kiedy optymalizacja kulała. No ale po przesiadce na 2070 różnica kolosalna

0

Jak ktoś chętny na założenie bandy w rdr online na PC to zapraszam

0

Epidemia korony byłaby niczym w porównaniu z masowymi pęknięciami dup kibiców Realu

1

@codemat f1 jazda o życie

0

@FC1899Barca To było wiadomo, że wirus może przetrwać w wysokich temperaturach. Pytanie, czy równie szybko będzie się rozprzestrzeniał, a jeśli tak to mamy przesrane

1

I bardzo dobrze. Żarty się skończyły, 2019-nCov jest o wiele bardziej groźniejszy od zwykłej grypy i cała Europa musi się zjednoczyć i wspólnie zatrzymać epidemię

1

@daniel32778 taa strajk nierobów równoważny globalnej epidemii groźnego wirusa i upadającej gospodarce świata

1

@reloaded Zimówkę NASA i ze skóry ekologicznej taką jesienno-zimową. Niestety nie mam bomberki tej firmy

1

@reloaded Mam 2 kurtki tej firmy i śmiało mogę polecić. Fakt, nie są zbyt tanie, ale jakościowo są świetne i nosząc je, nigdy nie żałowałem ani grosza na nie wydanego

0

@TheNekro94 przy łatwości z jaką przenosi się korona 3,5% to bardzo wysoka śmiertelność

4

@hardmind spoko, polskie stacje i tak nie obniżą cen bo będzie gatka, że zakupiono już zapas na najbliższe miesiące. A po tych kilku miesiącach cena ropy wróci do normy i powiedzą, że jak mają obniżyć ceny skoro baryłki już nie są po promocji xD

6

Na tej "ostatniej prostej" Real wy*ebał się już na starcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?