qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@myscooter Proponuję nie kierować się słowami tego hmm jakby tu go tu grzecznie określić - frustrata, bo dziennikarz z niego bardzo marny
1
@SteuerFreiMoney Ah Nordschleife.. Aż nabrałem ochoty żeby odkurzyć kiere i pojezdzić w Assetto Corsa
8
@FC1899Barca Już miałem dać herb bo fajna ciekawostka ale potem przeczytałem ten opis poniżej, zesrać się o figurę buddy nosz ja jebe
0
@jedrek7000 Futbol ewoluował na przestrzeni dekady również pod kątem przygotowania fizycznego zawodników, dlatego gracze po 30 roku życia bardzo często nadal grają na wysokim poziomie a nawet łapią swój prime - patrz Lewandowski
0
@Gaucho donciu noł pampyrap
1
@Shapiro nie pie*dol wierszy bo dziś nie pierwszy
8
@Hopner15 ale mu się odkleiło
Następny krok - patostreamy a później fame mma
2
@Pilka_jest_okragla https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1622057944BUyUcc5T8nuysuSjQzTp63.jpg
xD
0
@Mow_mi_Douglas policzona szama na yt
0
@kodi77 Wijnaldum Garcia i Depay no fantastyczne piłkarskie tuzy, każdego z nich Alaba wciąga nosem a wypluwa dupą
0
Good ebening everyone
0
@Dundersztyc Co to w ogóle za porównanie z dupy?
0
@Dundersztyc xD tak tak lepszy brak pucharu niż puchar
2
Atletico musi wygrac bo Real pod koniec meczu włączy tryb Ramos i wyremontuje
0
Piękny starting grid na jutro
0
@Allbi hamilton odstaje od czołówki ale Bottas kręci dobre czasy. Chciałbym żeby merc startował z 3 rzędu ale oni już nie raz pokazali ze potrafią wyczarować coś niesamowitego
1
Forza Ferrari! Chce widzieć dzisiaj czerwony samochód na PP
2
Komentarz usunięty
20
@tomek8756 przecież to Janush Stolen-Bikke
2
@Fenelon albo korekta, albo bessa
0
@Bogan lepszy remis niż w dubaju tenis
2
@dge21 świetny pilkarz który nie jest stworzony do gry kombinacyjnej dlatego nie odnalazł się w Barcelonie
2
@Mario96w ja zawsze dobijam dżemem, białkami jaj i erytrytolem
0
@FCMichalo A po co takiemu Johnowi czy innemu Bradowi wiedza gdzie leżą kraje trzeciego świata typu Polska czy Rosja?
1
@Messibestplayerintheworld mordo ja mówię o wyścigu F1 xd
0
Procesje w Barcelonie czas zacząć chyba że spadnie deszcz
0
@Pilka_jest_okragla żeby biegał jak kurczak bez głowy i potykał się o własne nogi jak zawsze, no zajebiście wręcz
1
@MesQueUnClub96 Ale patrząc na wyniki z treningów i kwali na torze Portimao Merc jest szybszy
1
Chciałbym dzisiaj powtóreczkę z Barcelony 2016 i starcie Rosberga z Hamiltonem, bo patrząc na tempo wyścigowe merca raczej marne szanse na niespodziankę
2
Z jednej strony chętnie bym wsparł za ciągły rozwój strony i coraz lepsze artykuły nie tylko tłumaczone z hiszpańskich pseudogazet, a z drugiej poczynania moderacji o których - parafrazując klasyka - nic nie powiem bo bym poszedł do więzienia