0

@myscooter Proponuję nie kierować się słowami tego hmm jakby tu go tu grzecznie określić - frustrata, bo dziennikarz z niego bardzo marny

1

@SteuerFreiMoney Ah Nordschleife.. Aż nabrałem ochoty żeby odkurzyć kiere i pojezdzić w Assetto Corsa

8

@FC1899Barca Już miałem dać herb bo fajna ciekawostka ale potem przeczytałem ten opis poniżej, zesrać się o figurę buddy nosz ja jebe

0

@jedrek7000 Futbol ewoluował na przestrzeni dekady również pod kątem przygotowania fizycznego zawodników, dlatego gracze po 30 roku życia bardzo często nadal grają na wysokim poziomie a nawet łapią swój prime - patrz Lewandowski

0

@Gaucho donciu noł pampyrap

1

@Shapiro nie pie*dol wierszy bo dziś nie pierwszy

8

@Hopner15 ale mu się odkleiło
Następny krok - patostreamy a później fame mma

0

@Mow_mi_Douglas policzona szama na yt

0

@kodi77 Wijnaldum Garcia i Depay no fantastyczne piłkarskie tuzy, każdego z nich Alaba wciąga nosem a wypluwa dupą

0

Good ebening everyone

0

@Dundersztyc Co to w ogóle za porównanie z dupy?

0

@Dundersztyc xD tak tak lepszy brak pucharu niż puchar

2

Atletico musi wygrac bo Real pod koniec meczu włączy tryb Ramos i wyremontuje

0

Piękny starting grid na jutro

0

@Allbi hamilton odstaje od czołówki ale Bottas kręci dobre czasy. Chciałbym żeby merc startował z 3 rzędu ale oni już nie raz pokazali ze potrafią wyczarować coś niesamowitego

1

Forza Ferrari! Chce widzieć dzisiaj czerwony samochód na PP

2

Komentarz usunięty

20

@tomek8756 przecież to Janush Stolen-Bikke

2

@Fenelon albo korekta, albo bessa

0

@Bogan lepszy remis niż w dubaju tenis

2

@dge21 świetny pilkarz który nie jest stworzony do gry kombinacyjnej dlatego nie odnalazł się w Barcelonie

2

@Mario96w ja zawsze dobijam dżemem, białkami jaj i erytrytolem

0

@FCMichalo A po co takiemu Johnowi czy innemu Bradowi wiedza gdzie leżą kraje trzeciego świata typu Polska czy Rosja?

1

@Messibestplayerintheworld mordo ja mówię o wyścigu F1 xd

0

Procesje w Barcelonie czas zacząć chyba że spadnie deszcz

0

@Pilka_jest_okragla żeby biegał jak kurczak bez głowy i potykał się o własne nogi jak zawsze, no zajebiście wręcz

1

@MesQueUnClub96 Ale patrząc na wyniki z treningów i kwali na torze Portimao Merc jest szybszy

1

Chciałbym dzisiaj powtóreczkę z Barcelony 2016 i starcie Rosberga z Hamiltonem, bo patrząc na tempo wyścigowe merca raczej marne szanse na niespodziankę

2

Z jednej strony chętnie bym wsparł za ciągły rozwój strony i coraz lepsze artykuły nie tylko tłumaczone z hiszpańskich pseudogazet, a z drugiej poczynania moderacji o których - parafrazując klasyka - nic nie powiem bo bym poszedł do więzienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?