qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eh. Strzał życia i tyle, nie dość że kryzys to jeszcze pech
3
To po Czesiu. Stanowski będzie jeszcze bardziej krytykował Souse i prowadził narrację, że Michniewicz byłby super selekcjonerem
0
@tommyVERceti "Rap musi mieć mocny przekaz bo inaczej to nie jest rap reeeeeeeeee"
Są różne gusta i różne utwory i ten twój elaborat jest bez sensu
22
@7black4 sięgnął dna bo zarobił na reklamie więcej niż ty przez całe życie xD
0
Kryszczianu z Luksemburegirm hat trick a z Lester chłopina nawet nie pierdnął? Cóż za zaskoczenie
6
Gavi co za kozak
6
@Mario96w http://streamable.com/2xrotz masz i następnym razem się zastananów 3 razy zanim coś napiszesz typie
0
@bartekvisca To zależy , choćby od poziomu inflacji jaki będzie się utrzymywał w najbliższym czasie. Prognozy zbyt optymistyczne nie są, więc spodziewałbym się wzrost do 3% a może nawet więcej w ciągu najbliższych lat. Niemniej jednak to bardzo zawiła obecnie kwestia, bo mnóstwo ludzi nabrało kredytów pod korek, których nie będą w stanie spłacić w razie znacznych wzrostów rat. PiS będzie musiał wybierać - uciąć socjal czy podnieść stopy procentowe - umocnienie złotówki ma bardzo istotny wpływ na wyhamowanie inflacji
7
O pół roku za późno no ale cóż. NBP podnosi stopy procentowe - referencyjną o 0,50%, lombardową o 1,00%. Co to oznacza w praktyce? Zwiększą się raty kredytowe, banki będą oferowały korzystniejsze lokaty, a wzrost wartości PLN pomoże z wyhamowaniem inflacji. To ostatnie oczywiście tylko w praktyce, bo wzrost stóp jest zdecydowanie zbyt mały w porównaniu do galopującej inflacji, ale jakiś początek jest. Moim zdaniem spowodowane jest to tym, że pisowski elektorat zaczyna powoli się orientować, że głębsze sięganie do portfela może być spowodowane polityką ich ulubieńców oraz szykują się na znaczne podwyżki cen energii elektrycznej i gazu od nowego roku.
0
@sonek szurski szyfr xD
12
Nawet wyścigu o kompromitację tygodnia Barcelona nie potrafi wygrać dzięki Realowi xD
4
@POLAK12345 My to przynajmniej w trąbe z klasowymi rywalami, Real z Szeryfami i Espanyolem XDD
0
Jak oni tam nie oddali strzału... To się zemści
1
@Damian11 Tylko, że jedna drużyna z tych dwóch gra o mistrza a druga o co najwyżej pozostanie w La Liga
2
Jest i on Wu Lej
3
Puchar frajera jednak trafia do Madrytu. Wpierdziel od Szeryfa i Espanyolu w ciągu 4 dni znacznie przebija wpierdziele od Benci i Atleti
0
Aż mnie wzdryga jak słyszę oficjalną muzykę z obecnego sezonu La Liga i widzę tego wąsatego gamonia. Bleeeh
0
Uwaga włączam Real
1
Kiedy wraca Dembele?
1
No debil z gwizdkiem
1
Sędzia zapomniał gwizdka z szatni czy co? 3 sytuacje na niekorzyść Barcy nie odgwizdane nie wiadomo czemu
1
@PatrychoO Guti Guit Guti maricon
0
@KidusFCB Podaję miejsca do których warto wybrać się właśnie zimą, w styczniu i lutym jest tam ok. 30 stopni. Tunezja chyba na zimę się nie nadaje, ale nie byłem to nie wiem
0
@KidusFCB najtańszy będzie Egipt, dużo droższa Dominikana/Zanzibar. Od siebie polecam mniej oczywisty kierunek - Wyspy Zielonego Przylądka
1
@Katalonbar scien-fiction? A co to za twór językowy
3
@kubix05 polska motoryzacja - rozklekotany gruchot 25KM, zawrotne 50 sekund do setki, pluł i pił olej a do tego rdzewiał bardziej niż 50-letni łańcuch do cumowania. Ach co za cud techniki
4
Mecz w poniedziałek o 21, w czwartek o 22 a w weekend o 16:15, fantastyczna logika
4
Valencia tłamsi Real - to znaczy, że zaraz biali strzelą
1
@ElTomas N'Pizza niedaleko Dolnych Młynów
10
Bardzo polecam nowy film Ćwiąkały o upadku Barcelony. Szczególnie część o cyrku Laporty jego wyznawcom