qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Dankhog żyję, bo nie piję alkoholu i polecam ten stan
2
@SteuerFreiMoney niezła patola xD
1
Alves się kumpluje z Pacho Herrerą
5
@NismoFCB https://i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/001/096/564/2f7.jpg taki obraz twój xD
0
@MesQueUnClub96
super max is kampioen!
0
@Oskar00 Mercedes jest niczym Real Madryt i ich kibice gorsi od madridistas
5
Komentarz usunięty
1
@NismoFCB a kysz maro nieczysta
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
12
Oglądnijcie sobie najlepsze kółko Maxa - to pierwsze w Q3 - coś niesamowitego, tak jeździ mistrz świata, tor to lotnisko, ale w miejscach gdzie trzeba było pocisnąć Max to zrobił - milimetry od barierek i idealne wyjścia z zakrętów.. Max musisz jutro opierdzielić tego pozera! MAX MAX SUPER MAX
3
@michal26 Nie ma co się oszukiwać. Max w tym sezonie jest bezapelacyjnie najlepszy i tylko on zasługuje na tytuł!
1
Komentarz usunięty
2
Co ten Max zrobił w Q3.. Gość bez układu nerwowego, bezapelacyjnie najlepszy kierowca tego sezonu. Oby jutro podniósł puchar!
0
@dzefrej234 jak zwykle populistyczne pierdzenie
4
Pojedynek gołej dupy z batem
5
@BeziteX bo hamilton to hipokryta, kłamca i farciarz jakich mało
0
@Volk obyś wygrał kolego!
7
Jak ktoś śledzi cały sezon to powinien bardzo dobrze wiedzieć, że Michael Masi i jego decyzje niekiedy są idiotyczne i niegodne F1
2
@fcbfan1993 Nom. Tak jak w Silverstone i na Hungaroringu
19
Zagrał 1 dobry mecz - z RSSS w 1 kolejce xD
0
@Norkusik F2 pokazała, że da się
2
spokojnie, jak się okazuje Red Bull ma mega tempo na tym torze i pupilki FIA spokojnie do objechania
0
@hayek No i nie do końca xD
1
Kłopoty kłopoty Hamiltona
9
Co robicie z tą białą kulką po wypiciu całej mozarelli?
0
@Encore Jeszcze tylko 1 mistrz świata dla Maxa, płacz Lulu i Mercedesa i można kończyć 2021
2
Pięknie Stano wyjaśnił tych dwóch pozerów. Odkąd Smokowski zapuścił tego głupiego wąsa to chłopa słuchać się nie da, chamstwo i arogancja wyłazi z typa litrami
Ostatnio w mocy futbolu powiedział, że Messi może i zaliczył 3 (sic!) asysty w ostatnim meczu ale generalnie zagrał bardzo bardzo słabo xD Ekspert wielki
4
CR6 xD .....
0
@MysticCat Przecież on to na twitterze właśnie wstawił typie XD