9

@Dankhog żyję, bo nie piję alkoholu i polecam ten stan

2

@SteuerFreiMoney niezła patola xD

1

Alves się kumpluje z Pacho Herrerą

5

0

@MesQueUnClub96


super max is kampioen!

0

@Oskar00 Mercedes jest niczym Real Madryt i ich kibice gorsi od madridistas

5

Komentarz usunięty

1

@NismoFCB a kysz maro nieczysta

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

12

Oglądnijcie sobie najlepsze kółko Maxa - to pierwsze w Q3 - coś niesamowitego, tak jeździ mistrz świata, tor to lotnisko, ale w miejscach gdzie trzeba było pocisnąć Max to zrobił - milimetry od barierek i idealne wyjścia z zakrętów.. Max musisz jutro opierdzielić tego pozera! MAX MAX SUPER MAX

3

@michal26 Nie ma co się oszukiwać. Max w tym sezonie jest bezapelacyjnie najlepszy i tylko on zasługuje na tytuł!

1

Komentarz usunięty

2


Co ten Max zrobił w Q3.. Gość bez układu nerwowego, bezapelacyjnie najlepszy kierowca tego sezonu. Oby jutro podniósł puchar!

0

@dzefrej234 jak zwykle populistyczne pierdzenie

4

Pojedynek gołej dupy z batem

5

@BeziteX bo hamilton to hipokryta, kłamca i farciarz jakich mało

0

@Volk obyś wygrał kolego!

7

Jak ktoś śledzi cały sezon to powinien bardzo dobrze wiedzieć, że Michael Masi i jego decyzje niekiedy są idiotyczne i niegodne F1

2

@fcbfan1993 Nom. Tak jak w Silverstone i na Hungaroringu

19

Zagrał 1 dobry mecz - z RSSS w 1 kolejce xD

0

@Norkusik F2 pokazała, że da się

2

spokojnie, jak się okazuje Red Bull ma mega tempo na tym torze i pupilki FIA spokojnie do objechania

0

@hayek No i nie do końca xD

1

Kłopoty kłopoty Hamiltona

9

Co robicie z tą białą kulką po wypiciu całej mozarelli?

0

@Encore Jeszcze tylko 1 mistrz świata dla Maxa, płacz Lulu i Mercedesa i można kończyć 2021

2


Pięknie Stano wyjaśnił tych dwóch pozerów. Odkąd Smokowski zapuścił tego głupiego wąsa to chłopa słuchać się nie da, chamstwo i arogancja wyłazi z typa litrami
Ostatnio w mocy futbolu powiedział, że Messi może i zaliczył 3 (sic!) asysty w ostatnim meczu ale generalnie zagrał bardzo bardzo słabo xD Ekspert wielki

4

CR6 xD .....

0

@MysticCat Przecież on to na twitterze właśnie wstawił typie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?