2

@Cygan BRC i tak zaraz skasują twój komentarz

0

@Chaoss dawno temu był typ który dla atencji wmówił wsystkim że jest śmiertelnie chory, aż mnie skręca z żenady jak sobie to przypomnę

0

@Lionel_Messi10 Saszka Mingueza

1

https://streamable.com/irb04k
Robert o Barcelonie

0

@Chaoss na jakiej podstawie ten wniosek? Prognozy nic takiego nie potwierdzają

5

Kanye West - Ni**as in Paris

0

Pomimo mojej całej niechęci do Realu uważam, że Mbappe popełnia duży błąd decydując się zostać w złotej klatce w Paryżu

48

Mówił o Barze Celona na dworcu w Toruniu

0

Salah i VVD z kontuzjami 2 tygodnie przed finałem LM

12

@FC1899Barca Terlecki 72 lata?! Wygląda na 140

6

@FC1899Barca to idź do kantoru i spróbuj wymienić sobie rubelki

21

Wchodzę na reklamy.com a tu fcbarca

8

@FC1899Barca No zajebiście i dzięki tego jego niesamowitej grze United będzie do ostatniej kolejki biło się o 6 miejsce w PL żeby w ogóle wystąpić w eliminacjach do LM w następnym sezonie, co za crack xD

5

@Deviler nawet pan Jezus wódkę z piwa chyba zrobił i mu wyszło pól litra za 2 złote

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

4

Kto to wymyślił żeby mecz był w poniedziałek o 21...

0

@Pilka_jest_okragla Pedri będzie pierwszy

1

Kurtuła im wygra tego majstra

0

@jacobFCB 200zł za poradę bez faktury. A z fakturą jeszcze drożej

2

@P33ck ja bym powiedział że 90% to bolid, 10% kierowca. Natomiast te 10% to nie jest wcale mało, patrząc jakie różnice w czasie występują pomiedzy najlepszymi. Taki urok tego sportu, że rywalizują zespoły, czyli mnóstwo tęgich inżynierskich głów, a kierowcy są tylko lub aż tym ostatnim trybem w całej maszynie

1

Czyli to jednak samochód... hmmm, ciekawe...

XDDD

0

@BartqRKO "raczej wiele osób nie przejdzie na F1 TV" a to niby czemu?

2

Pojedynek Verstappena z Leclerkiem przejdzie do historii tego sportu. Coś wspaniałego

0

@LioMessi10 Nie wiem o co cho ale niech tak będzie ziomeczku

7

Najpierw oponiarz dostaje w trąbe od potężnego Ferrari i RBR a potem stypa na Bernabeu po srogim oklepie od ekipy Xaviego

To będzie dobry dzień

0

@DSDaniels kubika to paydriver taki sam jak Zu czy Latifi

1

@VegetaPolska Lol nie xD F1 od dawna już rządzi się pieniędzmi a tych Chińczyk sprowadził bardzo dużo więc cokolwiek by nie robił to zostanie na cały sezon

0

@semafor co tam krzyczysz? XD

0

@tomek8756 Mają. Mamy takie czasy, że mnóstwo ludzi się poznaje w internecie, mam bardzo dużo znajomych którzy swoje drugie połówki znaleźli własnie na Tinderze więc warto moim zdaniem

0

Zapomniałem o nim totalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?