qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cygan BRC i tak zaraz skasują twój komentarz
0
@Chaoss dawno temu był typ który dla atencji wmówił wsystkim że jest śmiertelnie chory, aż mnie skręca z żenady jak sobie to przypomnę
0
@Lionel_Messi10 Saszka Mingueza
1
https://streamable.com/irb04k
Robert o Barcelonie
0
@Chaoss na jakiej podstawie ten wniosek? Prognozy nic takiego nie potwierdzają
5
Kanye West - Ni**as in Paris
0
Pomimo mojej całej niechęci do Realu uważam, że Mbappe popełnia duży błąd decydując się zostać w złotej klatce w Paryżu
48
Mówił o Barze Celona na dworcu w Toruniu
0
Salah i VVD z kontuzjami 2 tygodnie przed finałem LM
12
@FC1899Barca Terlecki 72 lata?! Wygląda na 140
6
@FC1899Barca to idź do kantoru i spróbuj wymienić sobie rubelki
21
Wchodzę na reklamy.com a tu fcbarca
8
@FC1899Barca No zajebiście i dzięki tego jego niesamowitej grze United będzie do ostatniej kolejki biło się o 6 miejsce w PL żeby w ogóle wystąpić w eliminacjach do LM w następnym sezonie, co za crack xD
5
@Deviler nawet pan Jezus wódkę z piwa chyba zrobił i mu wyszło pól litra za 2 złote
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
4
Kto to wymyślił żeby mecz był w poniedziałek o 21...
0
@Pilka_jest_okragla Pedri będzie pierwszy
1
Kurtuła im wygra tego majstra
0
@jacobFCB 200zł za poradę bez faktury. A z fakturą jeszcze drożej
2
@P33ck ja bym powiedział że 90% to bolid, 10% kierowca. Natomiast te 10% to nie jest wcale mało, patrząc jakie różnice w czasie występują pomiedzy najlepszymi. Taki urok tego sportu, że rywalizują zespoły, czyli mnóstwo tęgich inżynierskich głów, a kierowcy są tylko lub aż tym ostatnim trybem w całej maszynie
1
Czyli to jednak samochód... hmmm, ciekawe...
XDDD
0
@BartqRKO "raczej wiele osób nie przejdzie na F1 TV" a to niby czemu?
2
Pojedynek Verstappena z Leclerkiem przejdzie do historii tego sportu. Coś wspaniałego
0
@LioMessi10 Nie wiem o co cho ale niech tak będzie ziomeczku
7
Najpierw oponiarz dostaje w trąbe od potężnego Ferrari i RBR a potem stypa na Bernabeu po srogim oklepie od ekipy Xaviego
To będzie dobry dzień
0
@DSDaniels kubika to paydriver taki sam jak Zu czy Latifi
1
@VegetaPolska Lol nie xD F1 od dawna już rządzi się pieniędzmi a tych Chińczyk sprowadził bardzo dużo więc cokolwiek by nie robił to zostanie na cały sezon
0
@semafor co tam krzyczysz? XD
0
@tomek8756 Mają. Mamy takie czasy, że mnóstwo ludzi się poznaje w internecie, mam bardzo dużo znajomych którzy swoje drugie połówki znaleźli własnie na Tinderze więc warto moim zdaniem
0
Zapomniałem o nim totalnie