qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie no cóż nie powinna nikogo dziwić taka deklaracja od socjalisty z lewicy, mnie zdecydowanie bardziej uwiera rozdawnictwo pisiorów którzy chcą być postrzegani jako kapitalistyczna prawica xD
64
Na halloween przebiorę się za Winicjusza Żuniora
0
@Kwiatek67 no tak napisałem
1
Pepisko przekona potężnego Skandynawa żeby za 2 lata wybrał Barcelonę. Jeśli te 180 baniek to prawda to to jest promocja
2
Kessie to się do tarcia chrzanu nadaje a nie do Barcelony
0
Co ciekawe, Max odpuścił okrążenie w którym miał 2 fioletowe sektory i bodaj 0.6s przewagi nad Leclerkiem po tym jak za szeroko wszedł w zakręt. Uznał, że ma jeszcze wystarczająco czasu na rozpoczęcie kolejnego okrążenia, ale najwidoczniej za późno podjął decyzje żeby zrezygnować spalając przy tym zbyt dużo paliwa. O ile w ogóle się okaże, że chodziło o paliwo właśnie ale moim zdaniem to jedyna racjonalna teoria
5
@NaFazieHitman patyki z gównem i zgniłe ziemniaki
0
@Kusco15 Taki mały, taki duży może ebać PiS
0
@Dkkdid jajco 15 znaków
2
Mamy to! Dolar za 5zł
0
W pomocy Mendy, Camavinga i Czułameni hmmm
0
2 z 3 absolutnie kluczowych obrońców wypada na zdecydowanie najbardziej wymagający okres tego sezonu… jak nie urok to sraczka w tej Barcelonie
5
Wchodzę na giełdę a tam moje drogie akcje lecą w dół
Wchodzę na kursy walut, patrzę, a tam dolan za 4,90
Ehhh wejdę sobie chociaż na fcbarca poczytam co ciekawego. Kontuzje Depaya, Kounde, Araujo i de Jonga
Idę w takim razie do monopolowego a jak nie będzie mojej ulubionej łychy to już na poważnie się wkurzę
25
Dolar za 4,86, co za piękna katastrofa
Za niedługo 30% inflacji będziemy wspominać z łezką w oku paląc złotówkami w piecu żeby się dogrzać.
No a zamiast przygotować kraj na ten gigantyczny kryzys to lepiej po prostu rozdać pieniądze, wprowadzić kolejne tarcze ulepione z gówna i patyków i obrazić sojuszników, którzy wyciągali pomocną dłoń w imię wielkiej BOLZGI xD
0
Tak czułem że z tego rudigera niezły zwyrol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Kessie do pierdla ze starą łupą za próbę zabójstwa
1
@Janiama Augsburg > Barcelona
FACTOS
4
A niech sobie każdy celebruje jak chce, olać ciepłym moczem poprawność polityczną. A nazwanie Winicjusza małpą ma nawiązanie do nienaturalnego kształtu jego czaszki, która faktycznie przypomina małpią czaszkę, to tak jakby rudy się obrażał że mu mówią rudy
0
Sheriff zapłacił rachunek SIUUUUUUUUUUUUUU!
11
Czyżby trzeba było czekać aż do El Classico żeby Real dostał w końcu po łbie? Grupa śmiechu w LM nie da im rady, a z Atletico pewny jestem że wcisną jakiegoś kasztana jak to mają w zwyczaju
3
@Yiamuiaijahaima a niech się przewrócą i ryj rozwalą
2
Klasycznie pół okazji i gol
3
Ten sędzia to z łapanki wzięty czy co?
7
Karny ulizany kogucie
0
Co ten Rafinia taki ociężały dzisiaj
0
@Emhyr Panie Laporta czy jesteś Pan ekscytujący?
3
@Pawel13sz Australia
0
Jest już iOS 16 do pobrania ;)
0
Dla posiadaczy air pods pro - robicie upgrade do air pods pro 2?