0

@Kessie no cóż nie powinna nikogo dziwić taka deklaracja od socjalisty z lewicy, mnie zdecydowanie bardziej uwiera rozdawnictwo pisiorów którzy chcą być postrzegani jako kapitalistyczna prawica xD

64

Na halloween przebiorę się za Winicjusza Żuniora

0

@Kwiatek67 no tak napisałem

1

Pepisko przekona potężnego Skandynawa żeby za 2 lata wybrał Barcelonę. Jeśli te 180 baniek to prawda to to jest promocja

2

Kessie to się do tarcia chrzanu nadaje a nie do Barcelony

0

Co ciekawe, Max odpuścił okrążenie w którym miał 2 fioletowe sektory i bodaj 0.6s przewagi nad Leclerkiem po tym jak za szeroko wszedł w zakręt. Uznał, że ma jeszcze wystarczająco czasu na rozpoczęcie kolejnego okrążenia, ale najwidoczniej za późno podjął decyzje żeby zrezygnować spalając przy tym zbyt dużo paliwa. O ile w ogóle się okaże, że chodziło o paliwo właśnie ale moim zdaniem to jedyna racjonalna teoria

5

@NaFazieHitman patyki z gównem i zgniłe ziemniaki

0

@Kusco15 Taki mały, taki duży może ebać PiS

0

@Dkkdid jajco 15 znaków

2

Mamy to! Dolar za 5zł

0

W pomocy Mendy, Camavinga i Czułameni hmmm

0

2 z 3 absolutnie kluczowych obrońców wypada na zdecydowanie najbardziej wymagający okres tego sezonu… jak nie urok to sraczka w tej Barcelonie

5

Wchodzę na giełdę a tam moje drogie akcje lecą w dół

Wchodzę na kursy walut, patrzę, a tam dolan za 4,90

Ehhh wejdę sobie chociaż na fcbarca poczytam co ciekawego. Kontuzje Depaya, Kounde, Araujo i de Jonga

Idę w takim razie do monopolowego a jak nie będzie mojej ulubionej łychy to już na poważnie się wkurzę

25

Dolar za 4,86, co za piękna katastrofa
Za niedługo 30% inflacji będziemy wspominać z łezką w oku paląc złotówkami w piecu żeby się dogrzać.
No a zamiast przygotować kraj na ten gigantyczny kryzys to lepiej po prostu rozdać pieniądze, wprowadzić kolejne tarcze ulepione z gówna i patyków i obrazić sojuszników, którzy wyciągali pomocną dłoń w imię wielkiej BOLZGI xD

0

Tak czułem że z tego rudigera niezły zwyrol

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kessie do pierdla ze starą łupą za próbę zabójstwa

1

@Janiama Augsburg > Barcelona
FACTOS

4

A niech sobie każdy celebruje jak chce, olać ciepłym moczem poprawność polityczną. A nazwanie Winicjusza małpą ma nawiązanie do nienaturalnego kształtu jego czaszki, która faktycznie przypomina małpią czaszkę, to tak jakby rudy się obrażał że mu mówią rudy

0

Sheriff zapłacił rachunek SIUUUUUUUUUUUUUU!

11

Czyżby trzeba było czekać aż do El Classico żeby Real dostał w końcu po łbie? Grupa śmiechu w LM nie da im rady, a z Atletico pewny jestem że wcisną jakiegoś kasztana jak to mają w zwyczaju

3

@Yiamuiaijahaima a niech się przewrócą i ryj rozwalą

2

Klasycznie pół okazji i gol

3

Ten sędzia to z łapanki wzięty czy co?

7

Karny ulizany kogucie

0

Co ten Rafinia taki ociężały dzisiaj

0

@Emhyr Panie Laporta czy jesteś Pan ekscytujący?

3

@Pawel13sz Australia

0

Jest już iOS 16 do pobrania ;)

0

Dla posiadaczy air pods pro - robicie upgrade do air pods pro 2?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?