qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Winicjusz to już 4 żółta kartkę powinien mieć
1
Jakbym oglądał bez obrazu to po spazmach komentatorów uznałbym, że Real gra świetnie i totalnie stłamsił Majorkę
2
Winicjusz wyjaśniony własną bronią hahaha
1
Wspaniały Kamawinga teraz ograny jak junior
1
Dziad Carvajal już totalnie fizycznie nie dojeżdża do La Liga
0
@Borry kasuj ten awatar
34
Ale bym sobie obejrzał do obiadku jak Real dostaje w cymbał od Majorki
1
@Kondziubarca tym pastuchom to od 200mln w górę
25
Kasemiro po co ci głowa? jem niom
2
Panie Boehly, Dest to jest dobry chłop, umie wiązać sznurówki, mówić po angielsku i całkiem szybko biega. No weź go pan chociaż za symboliczne 30 baniek
0
@arasz1819 nie no szanujmy się, ta Valencia jest tak słaba, że ich Real powinien zniszczyć
0
@natanvip tak powiedział?
34
Spieprzyliście nam matki boskiej gromnicznej
1
Gol po rożnym którego powinno nie być
1
Przecież to z premedytacją zrobił i powinien drugie żółtko dostać Militau
0
@arasz1819 wystarczyło trochę krytyki za pajacerkę i psycha siedzi
1
Dzisiaj efekt nowej miotły na Bernabeu i podział punktów
1
@Luciano99 następnym razem mnie oznacz bezbeku ok? I podtrzymuje moje słowa - Raphinia nigdy nie nadawał o nie nadaje się do Barcelony a gol na pustaka nic nie zmienia
1
Nie dało się tego spierdolić nawet takiemu kołkowi jak Raphinia
3
@Firestone xDDDD
0
Nawet Cuenca albo Tello za swoich czasów byli lepsi od Raphini
2
Rafinia weź ty człowieku sam poproś o zmianę
0
@Ksavix 0:1 po męczarniach
1
Uważam, że należy potraktować dwumecz z Man Utd. jako sparingi do eksperymentów ze składem i taktyką i generalnie położyć lachę na tą Ligę Europy. Obić cymbał Realowi w CdR i oczywiście regularność w lidze to cel nr 1
20
Obudzić to się musi Barcelona i opchnąć go do Czelsi za 70 baniek dopóki Todd Boehly odpiął wroty i szasta pieniędzmi na prawo i lewo
0
@MesQueUnClub_87 nie warto. Nudne jak flaki z olejem
0
Pytanie do redaktorów oceniających piłkarzy po meczach - płacą wam dodatek za szkodliwe? Szczególnie jak musicie jeszcze raz obejrzeć takie widowisko jak było wczoraj i zwracać szczególną uwagę na popisy Raphini czy Fatiego
0
@jedrek7000 betonową
6
Rafinia ocena 1 za ten mecz
Sprzedać dopóki Czelsi jest studnią bez dna
0
Dlaczego my znowu gramy na 1:0, Espanyol niczego nie nauczył?