7

Winicjusz to już 4 żółta kartkę powinien mieć

1

Jakbym oglądał bez obrazu to po spazmach komentatorów uznałbym, że Real gra świetnie i totalnie stłamsił Majorkę

2

Winicjusz wyjaśniony własną bronią hahaha

1

Wspaniały Kamawinga teraz ograny jak junior

1

Dziad Carvajal już totalnie fizycznie nie dojeżdża do La Liga

0

@Borry kasuj ten awatar

34

Ale bym sobie obejrzał do obiadku jak Real dostaje w cymbał od Majorki

1

@Kondziubarca tym pastuchom to od 200mln w górę

25

Kasemiro po co ci głowa? jem niom

2

Panie Boehly, Dest to jest dobry chłop, umie wiązać sznurówki, mówić po angielsku i całkiem szybko biega. No weź go pan chociaż za symboliczne 30 baniek

0

@arasz1819 nie no szanujmy się, ta Valencia jest tak słaba, że ich Real powinien zniszczyć

0

@natanvip tak powiedział?

34

Spieprzyliście nam matki boskiej gromnicznej

1

Gol po rożnym którego powinno nie być

1

Przecież to z premedytacją zrobił i powinien drugie żółtko dostać Militau

0

@arasz1819 wystarczyło trochę krytyki za pajacerkę i psycha siedzi

1

Dzisiaj efekt nowej miotły na Bernabeu i podział punktów

1

@Luciano99 następnym razem mnie oznacz bezbeku ok? I podtrzymuje moje słowa - Raphinia nigdy nie nadawał o nie nadaje się do Barcelony a gol na pustaka nic nie zmienia

1

Nie dało się tego spierdolić nawet takiemu kołkowi jak Raphinia

3

@Firestone xDDDD

0

Nawet Cuenca albo Tello za swoich czasów byli lepsi od Raphini

2

Rafinia weź ty człowieku sam poproś o zmianę

0

@Ksavix 0:1 po męczarniach

1

Uważam, że należy potraktować dwumecz z Man Utd. jako sparingi do eksperymentów ze składem i taktyką i generalnie położyć lachę na tą Ligę Europy. Obić cymbał Realowi w CdR i oczywiście regularność w lidze to cel nr 1

20

Obudzić to się musi Barcelona i opchnąć go do Czelsi za 70 baniek dopóki Todd Boehly odpiął wroty i szasta pieniędzmi na prawo i lewo

0

@MesQueUnClub_87 nie warto. Nudne jak flaki z olejem

0

Pytanie do redaktorów oceniających piłkarzy po meczach - płacą wam dodatek za szkodliwe? Szczególnie jak musicie jeszcze raz obejrzeć takie widowisko jak było wczoraj i zwracać szczególną uwagę na popisy Raphini czy Fatiego

0

@jedrek7000 betonową

6

Rafinia ocena 1 za ten mecz
Sprzedać dopóki Czelsi jest studnią bez dna

0

Dlaczego my znowu gramy na 1:0, Espanyol niczego nie nauczył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?