24

@Ptasior podobnie jak wygrać w pierwszym meczu 3:0 a w rewanżu dostać w cymbał 4:0

0

Kamawinga ograny jak junior

3

Chociaż nie przepadam jakoś zbytnio za Czarkiem Wilkiem to w nowym Hola La Liga pięknie wyjaśnił tą całą dramę z Winicjuszem. Nawet niezbyt rozgarnięci kibice białych powinni to bez większych problemów zrozumieć

1

@Lanosss To oglądnij quizy albo Ligę Minus na weszło

1

@P33ck



zawsze śmieszy

0

@Kamiloza91 Oczywiście, że tak

3

@dawid4444 Kurrr faktycznie.... Popatrzyłem na PK
Z drugiej strony lepiej pauzować z Almerią niż z Valencią czy Athleticiem

10

Minuta ciszy dla wszystkich którym brak kartki Gaviego uwalił kupon

Swoją drogą dlaczego Xavi nie kazał mu się wykartkować to nie jestem w stanie zrozumieć… Złapie żółtko z Almerią i na Real wychodzimy bez Pedriego i Gaviego

0

Betclic kurs na kartkę Gaviego 2.5

Widziałem, że ten buk ssie pauke jeśli chodzi o kursy ale żeby aż tak odbiegać od konkurencji to jest kpina

13

@kuz trener rozmawia ze swoim zawodnikiem. Szok

1

@Rewolucja123 oby, w takim razie Barcelona strzeli Cadizowi 128 goli

1

Nunezik oszczędza się dzisiaj żeby mierdzie zapakować hat-tricka

4

@BoreekxD tak, wystarczy tylko wyłożyć 200 baniek i jest nasz

3

@SelloutCrowd no zajebiste piłki, 1 kluczowe podanie z Villarealem, 2 z Sevillą i 0 z Betisem

Narracja "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" jest bezsensowna

5

@Firestone Kolejny dowód jak statystyki zakłamują rzeczywistość. Z Betisem, Sevilla i Villarealem poza tymi statami grał totalne gunwo, tak jak przez poprzednią część sezonu. Dopiero wczoraj zagrał tak, jak powinno się to od niego wymagać

2

Sędzia robi wszystko żeby go po meczu nie posądzili że mu Barca zapłaciła xD każda sytuacja stykowa dla United

7

Zawsze jak leci hymn LE mam w głowie Lewego tańczącego xd

2

Teraz już wiem jak czuli się kibice Realu jak im Yazid wyklaskał 2 mistrzostwa

0

De Jong najlepszy, Raphinia klasycznie najgorszy

1

@Danger204 wujowo działa i wujowo działać będzie jeszcze długo

0

5

@mordini123 Dorota Wellman?

2

@Coutinho007 I po co ty znowu wklejasz wysrywy tego idioty?

1

Lewy słabiutki a to w miarę nowość, za to Raphinia beznadziejny a do tego to każdy już chyba przywykł

1

@Alberto1031 już któryś z rzędu

6

Udane dryblingi - Kessie:1 Raphinia:0

1

@Culer_1906 Bez Balde to nie once

80

-Wspaniały Camavinga
-Fenomenalny Vinicjusz
-Boski Rodrygo
-Bezbłędny Rudiger
-Świetny Czułameni

Myślisz, że to zachwyty kibica Realu po zwycięstwie nad Barceloną 4:0, a to tylko odklejka redaktora Ćwiąkały podczas gdy Real dostawał w cymbał od Majorki

10

Zastanawiałem się gdzie na wakacje w tym roku i teraz już wiem - Majorka łohooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?