qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@Ptasior podobnie jak wygrać w pierwszym meczu 3:0 a w rewanżu dostać w cymbał 4:0
0
Kamawinga ograny jak junior
3
Chociaż nie przepadam jakoś zbytnio za Czarkiem Wilkiem to w nowym Hola La Liga pięknie wyjaśnił tą całą dramę z Winicjuszem. Nawet niezbyt rozgarnięci kibice białych powinni to bez większych problemów zrozumieć
1
@Lanosss To oglądnij quizy albo Ligę Minus na weszło
1
@P33ck
zawsze śmieszy
0
@Kamiloza91 Oczywiście, że tak
3
@dawid4444 Kurrr faktycznie.... Popatrzyłem na PK
Z drugiej strony lepiej pauzować z Almerią niż z Valencią czy Athleticiem
10
Minuta ciszy dla wszystkich którym brak kartki Gaviego uwalił kupon
Swoją drogą dlaczego Xavi nie kazał mu się wykartkować to nie jestem w stanie zrozumieć… Złapie żółtko z Almerią i na Real wychodzimy bez Pedriego i Gaviego
0
Betclic kurs na kartkę Gaviego 2.5
Widziałem, że ten buk ssie pauke jeśli chodzi o kursy ale żeby aż tak odbiegać od konkurencji to jest kpina
13
@kuz trener rozmawia ze swoim zawodnikiem. Szok
1
@Rewolucja123 oby, w takim razie Barcelona strzeli Cadizowi 128 goli
1
Nunezik oszczędza się dzisiaj żeby mierdzie zapakować hat-tricka
4
@BoreekxD tak, wystarczy tylko wyłożyć 200 baniek i jest nasz
3
@SelloutCrowd no zajebiste piłki, 1 kluczowe podanie z Villarealem, 2 z Sevillą i 0 z Betisem
Narracja "jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" jest bezsensowna
5
@Firestone Kolejny dowód jak statystyki zakłamują rzeczywistość. Z Betisem, Sevilla i Villarealem poza tymi statami grał totalne gunwo, tak jak przez poprzednią część sezonu. Dopiero wczoraj zagrał tak, jak powinno się to od niego wymagać
2
Sędzia robi wszystko żeby go po meczu nie posądzili że mu Barca zapłaciła xD każda sytuacja stykowa dla United
7
Zawsze jak leci hymn LE mam w głowie Lewego tańczącego xd
2
Teraz już wiem jak czuli się kibice Realu jak im Yazid wyklaskał 2 mistrzostwa
0
De Jong najlepszy, Raphinia klasycznie najgorszy
1
@Danger204 wujowo działa i wujowo działać będzie jeszcze długo
0
@Deviler co
5
@mordini123 Dorota Wellman?
3
https://www.fcbarca.com/97432-paulo-futre-francisco-trincao-zdobedzie-zlota-pilke.html
XDDDD
2
@Coutinho007 I po co ty znowu wklejasz wysrywy tego idioty?
1
Lewy słabiutki a to w miarę nowość, za to Raphinia beznadziejny a do tego to każdy już chyba przywykł
1
@Alberto1031 już któryś z rzędu
6
Udane dryblingi - Kessie:1 Raphinia:0
1
@Culer_1906 Bez Balde to nie once
80
-Wspaniały Camavinga
-Fenomenalny Vinicjusz
-Boski Rodrygo
-Bezbłędny Rudiger
-Świetny Czułameni
Myślisz, że to zachwyty kibica Realu po zwycięstwie nad Barceloną 4:0, a to tylko odklejka redaktora Ćwiąkały podczas gdy Real dostawał w cymbał od Majorki
10
Zastanawiałem się gdzie na wakacje w tym roku i teraz już wiem - Majorka łohooooo