0

@Armin96 Znając Bartomeu i jego świtę wyprowadzanie kasy odbywało się wieloma różnymi kanałami i firma Negreiry to jedynie wierzchołek góry lodowej

1

No i o to ta cała afera? XD Przecież tutaj ewidentnie chodzi o wyprowadzanie pieniędzy z klubu a nie jakiekolwiek wpływanie na sędziów

0

@insp1re A teraz wyobraźmy sobie co by się dzisiaj działo w mediach gdyby to Barcelonie podyktowali takiego karnego

40

Ale wypełzło gadów z jaskiń

Wczoraj koło 22:30 nie byliście tak wyszczekani

4

I to jest mega dobra informacja

19

@DaPidejpi Ale od Bilbao to ty się odpier
Ogromny klub z pokaźną historią, jedna z wizytówek La Liga. Milion razy bardziej wolę ich niż jakieś Getafy, Cadizy czy inne Almerie

0

Smierdzi stratą punktów na kilometr

1

@AFA90 2 minuty temu zrobiłem cashout xD tak się musiało stać

2

Sevilla gol do szatni, jazda z nimi

1

Sevilla już w łeb...

5

Panie Redaktorze Rafale Kowalczyku - mam nadzieję, że dostał Pan dobrą kasę za występ w ostatnim Barca Studio bo za słuchanie tego pie*dolenia Kręcidły przez godzinę to naprawdę się należało

10

Podziękować, sprzedać i zapomnieć
Nie ma chyba drugiego takiego zawodnika w Barcelonie, a może nawet w całej lidze, którego statystki tak drastycznie zakłamują aktualny poziom gry

2

A kto umarł ten nie żyje

1

@stickie ufff dobrze że dałem X2

0

@Faro trudno żeby się rozłożył jak są 2 punkty nad strefą spadkową

0



Madryciok się tłumaczy

6

GOAL to sportowy pudelek

1

@barteggg08 15 stopni na plusiku

2

@Lionel_Messi10 O 2 sezony za długo był u nas

51

Cena gazu na giełdzie spadła do 40 euro za MWh - poziom z sierpnia 2021
Niebawem na pewno czekają nas spore obniżki!

A nie czekaj, krajem rządzą złodzieje i będą nas doić na marży jak alpejskie krowy

6

@Tomek54321 Jak ugramy tego majstra to będziemy rozstawieni w pierwszym koszyku i unikniemy teoretycznie najtrudniejszych rywali, w kolejnym sezonie awans to fazy pucharowej jest absolutnym minimum

3

Mareczka i Asik od dwóch dni szczekają o niepowodzeniach PSG i sugerują, że wygrywanie LM to tylko Real i Real. Śmiesznie i przewrotnie by było jakby w środę Liverpool wyremontował na Bernabeu

2

Młody utalentowany Niemiec? Baja go wyciągnie za darmo

1

2 kluczowe mecze dla sezonu a dwóch absolutnych liderów połamanych... Na powrót Dembele nie liczyłem, ale bez Pedriego niesamowicie ciężko będzie ugrać te 6 punktów

9

@David_Martin Jaki odpoczynek? Teraz jest kluczowy moment sezonu i teraz mają grać titulary w każdym meczu. Wygrać 2 następne mecze a sprawa mistrzostwa będzie w 99% rozstrzygnięta i wtedy będzie czas na odpoczynek i rotacje

0

Włos się na głowie jeży jak się to czyta. A więc jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, to mamy istny kataklizm w La Lidze i to wszystko spowodowane działaniami Tebasa. Połowa klubów by zbankrutowała, druga połowa wyprzedała by największe gwiazdy za pół darmo żeby przetrwać. Cofnęło by to La Ligę o 10 lat, konkurencyjność spadła by do trzech klubów (Barca, Real i Athletic) oraz totalnych paździerzy poziomem z Tercera. Kolejny gigantyczny argument ZA superligą, a jak informacje tego portalu się sprawdzą to Superliga już na 100% powstanie

15

„Osiem skarg sędziowskich Realu” trzeba przyznać, że mają tupet po wybrykach fawelarza które mu zawsze uchodzą na sucho

0

@maroon nie wiem, zawsze chodzę prywatnie

@Culers cale leczenie ale może być nawet więcej, zależy ile kanałów w zębie

0

@derlysy1979 nie boli po zastrzyku. No ale szykuj z 1000zł bo tyle teraz taka przyjemność kosztuje

7

@draxidox to jest odpowiedź do pytania @Dironixu kilka komentarzy poniżej odnosnie bandaża Benzemy, otóż Karim wytatuował sobie „Cristiano” na dłoni ale jak wiadomo zerwali i teraz głupio mu się pokazywać z taką dziarą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?