qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ter Stegen tez słabo był ustawiony przy slupku
3
Jak tam studio na Eleven? Rozpływają się nad białymi jak zwykle? Dopiero odpalam
1
@Kessie Carvajal najsłabsze ogniwo, trzeba go dzisiaj pokręcić
8
Mercedesiarzom przeszkadza dominacja Red Bulla o ironio
0
@Pawel13sz potężna prawa strona
2
@KyngPyng F1TV pro
0
@Donnie_Darko yś yś yś hatsz
8
No i nadszedł ten dzień. Wydaje się, że zdecydowana większość neutralnych kibiców przez casus Negreiry życzy Barcelonie wszystkiego najgorszego w tym meczu, oczywiście bez względu na ostateczne rozstrzygnięcie tej sprawy.
Madryt za to, jest bardzo przesadnie gloryfikowany w mediach i ma za sobą całe hiszpańskie państwo. Dodatkowo ogromna presja po stronie Realu - wygrać albo wygrać, trzeciej opcji nie mają, żeby podpiąć się jeszcze pod tlen.
Ja lubię takie mecze, kiedy to multum internetowych napinaczy i ujadaczy psioczy na Barcelonę. Kiedy media nakręcają tą nagonkę, często przez clickbaity a często nie kryjąc się z sympatią do kluby ze stolicy Hiszpanii (patrz Eleven vide RealMadrid.tv) Lubię takie mecze, bo lubię też jak Barcelona sportowa zamyka te ujadające jadaczki i powoduje, że jaskinie i piwnice znowu są pełne „ekspertów” - wyczekujących żeby się wychylić w razie kolejnego niepowodzenia Blaugrany.
Dzisiaj żadnych remisów w ciemno - musi być zwycięstwo, nieważne jak, nieważne ile ale zwycięstwo. Niech bordowo granatowa pieść wybije białe zęby i mrzonki o powrocie do walki o tytuł całego madridismo. Chcę widzieć żałobę i konsternację w studiu Eleven po meczu. To jest mecz o tytuł i dzisiaj ten tytuł jedną ręka należy już chwycić.
Na pohybel oszczercom i szczekaczom. Visca el Barca i jedziemy z nimi!
14
Wyjść z odwagą i ich zjeść. I zakończyć w ten sposób madryckie wymysły o jakimkolwiek odrobieniu strat. Liga jest nasza
1
@norbi77 never go full retard
13
@BorzyKrzys Zwalnia się asystentka kierowcy i oficjalny profil F1 o tym pisze xD Ciekawe czy podobnie będzie jak zwolni się asystentka/asystent jakiegokolwiek innego kierowcy. Nie wiem, ale się domyślam
2
Na pewno posłuchają xD
4
@barcanawieki powinien prowadzić Polak i odpadać w grupie dostając w ryj od Korei i Portugalii. Taka jest prawda futbolu
1
Cały czas mam nadzieję, że rzekome odnowienie kontuzji Pedriego to zasłona dymna i jednak zagra w Klasyku
0
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) LEC
5) VER PER ALO
6) TAK
0
@Peciak no. Tylko że zagra 2x90
0
@Zoker nie sposób się nie zgodzić
2
I cyk 2x90 minut i powrót do Barcelony z odnowioną kontuzją
0
OJO OJO Dembulans znowu pędzi
0
@Culer_1906 jak nie wróci na CdR to równie dobrze może już pauzować do końca sezonu... Kluczowy moment dla pucharów a ten jak zwykle połamany
0
@tristan87 niech go ktoś uświadomi ze ilewen to Realmadrid.tv
3
@cules100pro poważny dziennikarz piłkarski nie wie, że właściciel Sunderlandu jest ziomkiem Dembele i chwali się tym w internecie
5
@Gwyn spij słodko aniołku
2
@norbi77 same madryczoki w tym śmiesznym ilewen
1
@Traba727 i sprezentować asystę Nunezowi
6
TAA to Dest w peruce
0
Ale pokraka z tego Rudigera
2
@VegetaPolska liczysz wszystko co jest w firmie i sprawdzasz z SAPem czy się zgadza
0
@Dracco no i? 15znaków
0
@Torres123 Dni w serwisie: 4 i jeszcze linkujesz jakąś gówno stronkę xD a kysz