1

Ale ter Stegen tez słabo był ustawiony przy slupku

3

Jak tam studio na Eleven? Rozpływają się nad białymi jak zwykle? Dopiero odpalam

1

@Kessie Carvajal najsłabsze ogniwo, trzeba go dzisiaj pokręcić

8

Mercedesiarzom przeszkadza dominacja Red Bulla o ironio

0

@Pawel13sz potężna prawa strona

2

@KyngPyng F1TV pro

0

@Donnie_Darko yś yś yś hatsz

8

No i nadszedł ten dzień. Wydaje się, że zdecydowana większość neutralnych kibiców przez casus Negreiry życzy Barcelonie wszystkiego najgorszego w tym meczu, oczywiście bez względu na ostateczne rozstrzygnięcie tej sprawy.

Madryt za to, jest bardzo przesadnie gloryfikowany w mediach i ma za sobą całe hiszpańskie państwo. Dodatkowo ogromna presja po stronie Realu - wygrać albo wygrać, trzeciej opcji nie mają, żeby podpiąć się jeszcze pod tlen.

Ja lubię takie mecze, kiedy to multum internetowych napinaczy i ujadaczy psioczy na Barcelonę. Kiedy media nakręcają tą nagonkę, często przez clickbaity a często nie kryjąc się z sympatią do kluby ze stolicy Hiszpanii (patrz Eleven vide RealMadrid.tv) Lubię takie mecze, bo lubię też jak Barcelona sportowa zamyka te ujadające jadaczki i powoduje, że jaskinie i piwnice znowu są pełne „ekspertów” - wyczekujących żeby się wychylić w razie kolejnego niepowodzenia Blaugrany.

Dzisiaj żadnych remisów w ciemno - musi być zwycięstwo, nieważne jak, nieważne ile ale zwycięstwo. Niech bordowo granatowa pieść wybije białe zęby i mrzonki o powrocie do walki o tytuł całego madridismo. Chcę widzieć żałobę i konsternację w studiu Eleven po meczu. To jest mecz o tytuł i dzisiaj ten tytuł jedną ręka należy już chwycić.

Na pohybel oszczercom i szczekaczom. Visca el Barca i jedziemy z nimi!

14

Wyjść z odwagą i ich zjeść. I zakończyć w ten sposób madryckie wymysły o jakimkolwiek odrobieniu strat. Liga jest nasza

1

@norbi77 never go full retard

13

@BorzyKrzys Zwalnia się asystentka kierowcy i oficjalny profil F1 o tym pisze xD Ciekawe czy podobnie będzie jak zwolni się asystentka/asystent jakiegokolwiek innego kierowcy. Nie wiem, ale się domyślam

2

Na pewno posłuchają xD

4

@barcanawieki powinien prowadzić Polak i odpadać w grupie dostając w ryj od Korei i Portugalii. Taka jest prawda futbolu

1

Cały czas mam nadzieję, że rzekome odnowienie kontuzji Pedriego to zasłona dymna i jednak zagra w Klasyku

0

@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) LEC
5) VER PER ALO
6) TAK

0

@Peciak no. Tylko że zagra 2x90

0

@Zoker nie sposób się nie zgodzić

2

I cyk 2x90 minut i powrót do Barcelony z odnowioną kontuzją

0

OJO OJO Dembulans znowu pędzi

0

@Culer_1906 jak nie wróci na CdR to równie dobrze może już pauzować do końca sezonu... Kluczowy moment dla pucharów a ten jak zwykle połamany

0

@tristan87 niech go ktoś uświadomi ze ilewen to Realmadrid.tv

3

@cules100pro poważny dziennikarz piłkarski nie wie, że właściciel Sunderlandu jest ziomkiem Dembele i chwali się tym w internecie

5

@Gwyn spij słodko aniołku

2

@norbi77 same madryczoki w tym śmiesznym ilewen

1

@Traba727 i sprezentować asystę Nunezowi

6

TAA to Dest w peruce

0

Ale pokraka z tego Rudigera

2

@VegetaPolska liczysz wszystko co jest w firmie i sprawdzasz z SAPem czy się zgadza

0

@Dracco no i? 15znaków

0

@Torres123 Dni w serwisie: 4 i jeszcze linkujesz jakąś gówno stronkę xD a kysz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?