qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 nie, nie jest to normalka
0
@cchesterr43 Days since Real Madrid has signed a white player: 1452 ;)
0
@HypeR nie no, do hogwarts Legacy podjazdu raczej nie ma.
@Kazragore to prawda, rzadko kiedy wyciągam 60fps na rtx 4080
0
I dobrze, niech Barca będzie pierwszą drużyną z top 5 lig która zdobędzie misia
15
Zdobyć misia u putek i zrzucić ich do Segunda, ależ to by było
0
@SeWo77 mogę za ciebie odrobić te lekcję ale to kosztuje 500zł/h, jak coś to proszę o kontakt
0
@SeWo77 boli cię wielki Max Verstappen lapsie :D
2
@lucas/catalan ja tez xD
6
Brawo Czeko, brawo Max!
Sedesiarze dupa cicho xD
0
Będzie pół sekundy przewagi nad kolejnym zespołem
Adrian Newey to da Vinci Formuły 1
1
Dzisiejszą procesję prowadzi ojciec Sergiusz, a za nim ojciec Maksymilian i ojciec Karol
0
@Medium ej ale miałeś wyłączyć
7
@Miszak jak można mieć ból dupy że ludzie robią co im się podoba xD
0
@Medium no to wyłączaj, w czym problem?
4
No i super, niech podbija cenę za siebie
To nie jest, nie był i nie będzie piłkarz na Barcelonę ale w takim Newcastle może sobie pohasa
0
@goldmetaxa ale bk
0
@Medium można, o tej samej godzinie jest F1
7
Do urwy nędzy, co jest z tą stroną że sama się odświeża
6
Nie ma nic lepszego niż 90 minut męczenia buły w sobotni wieczór coby się lepiej spało
3
@Kamilos84 oglądam, ale nie w TV a z balkonu ;)
5
@Emhyr madrycioki w ryk xD
1
@partymaker Mi również, niesamowicie to wkurwia
1
@Firestone Otóż to. Jak ktoś nie potrafi zdać matury nadaje się jedynie to tarcia chrzanu
5
Verstappen i Leclerc dokładnie ten sam czas, niesamowite
1
@Kidd
1) VER
2) LEC
3) HAM
4) ALO
5) OCO
6) HUL
7) ZHO
8) TSU
9) ALB
10) NOR
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) RUS
5) VER PER LEC
6) VER
6
Pięknie wygląda strefa spadkowa, oby tak do końca
2
Najpierw Valverde, teraz koszykarze... Ewidentnie coś nie tak przestawia się w główkach po dołączeniu do klubu Real Madryt
8
Tu już nie chodzi o porażkę bo ta mogła się zdarzyć a o brak wyciągania wniosków przez Xaviego. Wrócił mu FdJ i Pedri to postawił na 4-3-3 z Frenkiem na pivocie xD Kiedy to Frenkie na tej pozycji traci ogrom swoich atutów. Grając trójką pomocników, kiedy dwóch z nich dopiero co wraca po kontuzji jest delikatnie mówiąc głupie, zwłaszcza, że przeciwnik doskonale o tym wiedział i doskakiwał do Pedriego i de Jonga niemal za każdym razem jak ta dwójka była przy piłce. Przez co nasi piłkarzy wyglądali jakby grali ze sobą pierwszy raz.
Ja rozumiem, że Xavi ma uprzedzenia co od Torre, on go widzi na treningu i najwidoczniej nie pasuje mu w jego układance, no ale na litość boską, jest jeszcze Kessie i od biedy ten Eric - ktokolwiek, żeby tylko wyszła ta czwórka w pomocy i Frenkie mógłby wyżej, na pozycji na której daje zdecydowanie najwięcej drużynie.
Daleki jestem od zwalniania trenera po słabszym okresie, ale serio, z uporem maniaka powielać te same błędy to już jest mega nieprofesjonalne i nie przystoi szkoleniowcowi klubu FC Barcelona. Mam nadzieję, że Xavi zdaje sobie sprawę, że w następnym sezonie po kolejnych wzmocnieniach wymagania wobec niego będą o wiele wyższe niż obecnie i to co teraz serwuje kibicom już nie przejdzie. Dociułajmy tego misia, może to podziała pozytywnie na Creusa i ściągnie z niego trochę presji, a w 2023/24 niech w końcu zmieni ten chip o którym tyle nawija na konferencjach.
0
"Sport" to co kolejkę pisze o zamknięciu Ligi już od Klasyku...