1

@lasocho Kto w ogóle wymyślił żeby grać finał we wtorek w godzinach porannych xDD

1

Real Madrid kłamie? Stare, znałem

4

@AFA90 a mógł dać komuś w mordę to by go jeszcze propsowali

28

@PatrychoO Nie pasowało mu że Lukaku jest kapitanem? A to rasista

1

@bartas97 Mnie bardziej zastanawia dlaczego on ma biedackiego 14 Plus a nie 14 Pro Max

2

@draxidox To jest 100 razy gorsze od słynnej symulki Busquetsa a i tak tą drugą najbardziej się pamięta i wypomina

28

Dzień jak codzień, dzień po dniu
Znów się dzieję labamby cud

https://zapodaj.net/images/b1e846bd2cbea.png

0

@Janas11224 Mam prawie cały rękaw. W planach jeszcze drugi ale w trakcie każdego dziarania zadaje sobie to samo pytanie - na co mi to było? Przy takich większych dziarach po kilku godzinach ból jest przeogromny i trzeba mocno z nim walczyć.

46

@Faro zamknął mordę bo 3 razy przyjął prosto piłkę, nieźle

1

Hahaha Magnussen i De Vries xDD pojedynek ogurów xD

2

Komentarz usunięty

0

Stroll to Erik Garcia Formuły 1

26

Ja, jako 30-letni chłop nigdy nie poszedłbym chlać z 5 obcymi typami w Polsce. A nie mówiąc już o 5 pakisach w obcym kraju. To naprawdę trzeba nie mieć za grosz instynktu samozachowawczego. Szkoda dziewczyny, no ale zbyt bystra to ona nie była jak widać, oby ci inżynierowie z Pakistanu mieli przewalone w pierdlu.

1

„Felipe Silva, przyjaciel Viníciusa z dzieciństwa i obecnie jego doradca, twierdzi, że po przejściu bramki wejściowej na stadion Espanyolu ochroniarz poprosił go na bok, by go przeszukać, co jest zwyczajową procedurą. W trakcie kontroli funkcjonariusz miał jednak wyciągnąć z kieszeni banana i powiedzieć: „Ręce do góry, to mój pistolet na ciebie”. Po czasie podano, że ochroniarz nie pracuje dla Espanyolu, a był wynajęty w ramach współpracy z zewnętrzną firmą.”

Dobry wariacik z tego ochroniarza xDDD

0

@FcPortoFan1999 a co mu to da skoro seniorskich repek zmieniać nie można

2

@Kessie
1. VER
2. SAI
3. HAM
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. BOT
8. TSU
9. ALB
10. NOR

2

@Kessie

1) VER
2) VER
3) RBR
4) RUS
5) VER HAM RUS
6) NIE

1

@okiemtypera_lucaxx95 słuchawki z dobrym ANC i te dzieciory mogą nawet ćwiczyć śpiew operowy a i tak tego nie usłyszysz

1

@pioz123 jak dla mnie pasuje ale rany boskie, jak mogłem zapomnieć o kasztanie tieru ultimate - Eriku Garcii

12

Lenglet, Dest, Ferran, Kessie, Alonso, Roberto

FC Kasztanlona

0

@DLFCB Nieprawda.

Nikomu nie pasuje w dzień spotkania bo nagle sobie przypominają, że dzieciory nie mają z kim zostać w domu

0

07/08 najlepsze moim skromnym zdaniem

9

Anulować kartkę Winicjuszowi to się dało, a zawiesić brodatego bandyte za złamanie nogi przeciwnikowi to już nie. No ale panie, liga Negreiry!!111!!

14

Komentarz usunięty

2

@kamyk_23 Ale bestia! A tygrys też ładny

0

@ArcziArtt motocykl się mówi

4

Madrycioki się pozbierać nie mogą po wczorajszym finale, a na horyzoncie kolejny gong xD

2

Dlaczego madrycioki tak buldupią o to City? XD Na fioletowej atmosfera jakby to Barcelona wygrała LM a nie City xDD Ja rozumiem, że Pepa nienawidzą ale tyle jadu co tam naprodukowali to głowa mała, eljarek nie nadąża z surowicą xD

50

Messi z Mistrzostwem Świata
Barcelona z Ligą
City z Ligą Mistrzów
Cristiano z wielbłądem
Madrycioki z pianą na pyskach

Piękny to był sezon 22/23

0

@an_di oj jak boli oj jak boli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?