qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lasocho Kto w ogóle wymyślił żeby grać finał we wtorek w godzinach porannych xDD
1
Real Madrid kłamie? Stare, znałem
4
@AFA90 a mógł dać komuś w mordę to by go jeszcze propsowali
28
@PatrychoO Nie pasowało mu że Lukaku jest kapitanem? A to rasista
1
@bartas97 Mnie bardziej zastanawia dlaczego on ma biedackiego 14 Plus a nie 14 Pro Max
2
@draxidox To jest 100 razy gorsze od słynnej symulki Busquetsa a i tak tą drugą najbardziej się pamięta i wypomina
28
Dzień jak codzień, dzień po dniu
Znów się dzieję labamby cud
https://zapodaj.net/images/b1e846bd2cbea.png
0
@Janas11224 Mam prawie cały rękaw. W planach jeszcze drugi ale w trakcie każdego dziarania zadaje sobie to samo pytanie - na co mi to było? Przy takich większych dziarach po kilku godzinach ból jest przeogromny i trzeba mocno z nim walczyć.
46
@Faro zamknął mordę bo 3 razy przyjął prosto piłkę, nieźle
1
Hahaha Magnussen i De Vries xDD pojedynek ogurów xD
2
Komentarz usunięty
0
Stroll to Erik Garcia Formuły 1
26
Ja, jako 30-letni chłop nigdy nie poszedłbym chlać z 5 obcymi typami w Polsce. A nie mówiąc już o 5 pakisach w obcym kraju. To naprawdę trzeba nie mieć za grosz instynktu samozachowawczego. Szkoda dziewczyny, no ale zbyt bystra to ona nie była jak widać, oby ci inżynierowie z Pakistanu mieli przewalone w pierdlu.
1
„Felipe Silva, przyjaciel Viníciusa z dzieciństwa i obecnie jego doradca, twierdzi, że po przejściu bramki wejściowej na stadion Espanyolu ochroniarz poprosił go na bok, by go przeszukać, co jest zwyczajową procedurą. W trakcie kontroli funkcjonariusz miał jednak wyciągnąć z kieszeni banana i powiedzieć: „Ręce do góry, to mój pistolet na ciebie”. Po czasie podano, że ochroniarz nie pracuje dla Espanyolu, a był wynajęty w ramach współpracy z zewnętrzną firmą.”
Dobry wariacik z tego ochroniarza xDDD
0
@FcPortoFan1999 a co mu to da skoro seniorskich repek zmieniać nie można
2
@Kessie
1. VER
2. SAI
3. HAM
4. ALO
5. OCO
6. HUL
7. BOT
8. TSU
9. ALB
10. NOR
2
@Kessie
1) VER
2) VER
3) RBR
4) RUS
5) VER HAM RUS
6) NIE
1
@okiemtypera_lucaxx95 słuchawki z dobrym ANC i te dzieciory mogą nawet ćwiczyć śpiew operowy a i tak tego nie usłyszysz
1
@pioz123 jak dla mnie pasuje ale rany boskie, jak mogłem zapomnieć o kasztanie tieru ultimate - Eriku Garcii
12
Lenglet, Dest, Ferran, Kessie, Alonso, Roberto
FC Kasztanlona
0
@DLFCB Nieprawda.
Nikomu nie pasuje w dzień spotkania bo nagle sobie przypominają, że dzieciory nie mają z kim zostać w domu
0
07/08 najlepsze moim skromnym zdaniem
9
Anulować kartkę Winicjuszowi to się dało, a zawiesić brodatego bandyte za złamanie nogi przeciwnikowi to już nie. No ale panie, liga Negreiry!!111!!
14
Komentarz usunięty
2
@kamyk_23 Ale bestia! A tygrys też ładny
0
@ArcziArtt motocykl się mówi
4
Madrycioki się pozbierać nie mogą po wczorajszym finale, a na horyzoncie kolejny gong xD
2
Dlaczego madrycioki tak buldupią o to City? XD Na fioletowej atmosfera jakby to Barcelona wygrała LM a nie City xDD Ja rozumiem, że Pepa nienawidzą ale tyle jadu co tam naprodukowali to głowa mała, eljarek nie nadąża z surowicą xD
50
Messi z Mistrzostwem Świata
Barcelona z Ligą
City z Ligą Mistrzów
Cristiano z wielbłądem
Madrycioki z pianą na pyskach
Piękny to był sezon 22/23
0
@an_di oj jak boli oj jak boli xD