qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Czyli oficjalnie Mbappe w Barcelonie
0
Oreo Romeo > Mekambe
0
Czy kogoś to jeszcze dziwi?
37
Pożyczamy 100 baniek od providenta, kupujemy Mbappe, sprzedajemy do Arabów za 300 baniek, oddajemy providentowi 120 baniek i jesteśmy 180 baniek do przodu
0
@joloskyy kacpera sztukera
15
@Medium zbyt bystry to on nigdy nie był
4
madrycioki jak zwykle na farcie
3
@kamilholik 1000zł chyba że ze spaniem to z 1400
0
Wiedzą o tym od roku i dopiero teraz się za to zabierają?
2
@KrychaFCB fajna, ukuł by
20
Aha, czyli przegapi z 5 kolejek znając naszych speców
0
@Encore Ale to było kiedy miał auto sekundę szybsze na okrążeniu od reszty
2
Tak jak go nie cierpię to muszę przyznać, że niesamowicie to zrobił
0
@Kapitan_SW Raczej dzbanek Estrella Damm po kolejnym eurowpier*olu
0
Uwielbiam oglądać wku*wionego Toto hahaha
2
@szkutnik91 dźwignia Madryt CF
1
@Pawci023x nie wiem czy będzie bo nie było czarnego aktora ani żadnego geja xd
5
Oppenheimer - opinia po seansie
Jest bardzo dobrze. Nie genialnie, ale bardzo dobrze. Te 3 godziny w moim odczuciu to trochę za dużo, chociaż akcja rozgrywa się w szybkim tempie. Jak to u Nolana trzeba się dość mocno nagimnastykować mentalnie, żeby to wszystko ogarnąć, myślę, że przy kolejnym obejrzeniu tego filmu zwróci się uwagę na więcej rzeczy i sporo się zrozumie. Trochę zbyt wiele postaci i nazwisk, ale wszyscy aktorsko top, a Downey Jr skradł show Murphyemu. Moim zdaniem Oppenheimer jest lepszym filmem niż Interstellar, Dunkierka i zdecydowanie Tenet. Warto!
1
Za chwile rozpoczynam seans Oppenheimera, z jednej strony się mega jaram a z drugiej, po Tenecie boję się rozczarowania :|
1
@Kidd
1) VER
2) LEC
3) RUS
4) ALO
5) OCO
6) HUL
7) BOT
8) TSU
9) ALB
10) NOR
1
@mekston
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER PER ALO
6) NIE
33
@Rewolucja123 Jak prukwa nie mieści się na jednym fotelu to powinna płacić za oba miejsca, a osobę z fotela obok powinni beż żadnych dopłat przenieść klasę wyżej
0
PO jest o tyle lepsze od PiSu, że swoich obietnic wyborczych nie realizują.
PiS każdy swój idiotyczny pomysł przepycha po wyborach
6
W związku ze zbliżającym się GP Węgier przypomnijmy sobie jeden z najlepszych momentów na tym torze - start z pól Hamiltona wraz z wszystkimi jego przyjaciółmi:
3
Chyba nie było jeszcze transferu którego Ćwiąkała by nie zachwalał, więc brałbym przez pół co mówi
4
@jacobFCB Idę jutro do kina, oby był tak dobry jak o nim piszą
2
Kurtuła - IQ takie jak rozmiar buta no ale dobry jest
Łunin - nie pogra se
Militao - dobry ale popełnia wielbłądy
Alaba - dobry
Rudiger - klocek ale dobry
Nacho - zapchajdziura, przeciętny
Mendy - flop, jakim cudem on tam dalej gra to nie wiem
Fran Garcia - taki se, ma potencjał
Karwahal - obrońca co nie potrafi bronić a w dodatku rzeźnik
Lucas Vasquez - XD
Odriozola - on tam gra?
Czułameni - placek, psycha na podłodze po finale mundialu
Bellingham - Anglik i La Liga? Good luck
Valverde - każdy już wie jak gra i jak go zatrzymać, pół sezonu konia to za mało
Camavinga - na średniaków się sprawdza na LO, ogólnie potencjał ma
Kroos - stary i wolny, ma przebłyski
Modrić - to samo co Kroos
Ceballos - XD
Brahim Diaz - a nie wiem
Guler - weryfikacja w poważnym futbolu może być brutalna
Winicjusz - dobry, ale krótki lont, trzeba go prowokować
Rodrygo - dobry i nie gwiazdorzy
Joselu - średniak
Alvaro Rodriguez - jeszcze dzieciok
Taka sobie ta kadra madrycioków
9
@barcanawieki szkoda, że przy kupnie pivota nie dokonali analizy transferowej tylko wzięli starego średniaka
2
Ehhh ale bym sobie oglądnął takie męczenie buły przez 90 minut Barcy z Getafe...
2
@krol211 Ehhh Xavi to zawsze potrafi wszystko spieprzyć...