qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY strona tytułowa i podziękowanie?
8
Lewy zjazd do bazy o nazwie emerytura, Roque już teraz powinien być włączony do drużyny
0
Raphinia to jest taki placek
0
@partymaker bul dupy po manice w El Classico
0
@BorzyKrzys Jedynie podobne mają oczy. Poza tym zupełnie inne brwi, inny nos i usta, kompletnie różna linia szczęki i podbródek
1
@BARCA1899Messi 100 baniek albo niech spier***** paść dalej kozy
0
@HighestInTheRoom ma infekcję sinusa 90 stopni
2
@Cule1234 Resztki rozumu jeszcze grubas ma
0
@hurek12 To nie jest Fermin XD
4
@Kidd Pamiętam jak dzisiaj, kiedy mój kumpel kibic Liverpoolu cieszył się z transferu Coutinho, bo uważał, że on gra jeden wybitny mecz, żeby potem zagrać trzy słabe. Czas pokazał, że kumpel bardzo się pomylił - grał 9 słabych meczów, żeby od czasu do czasu zagrać jeden niezły
0
Panie kozi kochasiu, mamy tutaj takich dwóch fajnych eleganckich chłopaków, Alonso i Dest się nazwyają, więc dej pan tego Mbappe i dorzuć pan Hakimiego za dwóch tych ananasów i Bombele. 3 za 2, jak na promocji w Lidlu
0
@Messibestplayerintheworld 100 baniek albo fuera
6
1. Coutinho - 160mln
2. Dembele - 145mln
3. Griezmann - 120mln
Trzy najdroższe transfery do klubu czyli razem 425mln. Z tej niebotycznej sumy odzyskaliśmy:
1. Coutinho -> Aston Villa - 20mln
2. Dembele -> PSG - przy dobrych wiatrach 75mln, przy złych 25mln
3. Griezmann -> Atletico - 20mln
Co daje nam od 310 do 360 mln na minusie. To tak jakby ktoś się zastanawiał, dlaczego od kilku sezonów nie stać nas na topowych cracków
0
@BARCA1899Messi Nie no szanujmy się, Raphinie to tylko i wyłącznie te statystyki ratują bo jego gra była po prostu słaba
7
Biali dostali po mordzie w Klasyku, więc co tutaj zrobić, żeby poprawić morale?
elfujarek to wie - wrzucić na fiolotową kolejny paszkwil o sprawie Negreiry XDD
18
@Huck Komplikacjach powiadasz
8
@Emhyr hahahahaha xDD ale rykłem na głos xDD
45
@Tomo1989 Kibic PSG piszący o marnowaniu pieniędzy przez inny klub to jakby Trynkiewicz wypominał komuś złe wychowanie swoich dzieci
2
@Toffik Bernardo to nie jest skrzydłowy
12
Nie kumam dlaczego niektórych nie rusza odejście Dembele. Tracimy na tym podwójnie bo to oznacza Mbappe w Realu, czyli największy rywal się wzmacnia a my osłabiamy. A Bombele był jaki był, ale robił różnicę jak był zdrowy, a realnego zastępstwa dla niego na rynku brak
2
@Worny Co mnie najbardziej zaskakuje to fakt, że Ferran ma kibców
42
- karwahal po co ci głowa?
- jem niom
0
Divebomby nie są zabronione no ale ludzie kochani, nie tak jak Sainz
2
Sainz co za placek
0
@JaroCoach 4 kółka
6
Chciałem jeszcze pospać a przez ryk madrycioków się nie da :|
1
Frenkie de Jong > Belingham + Kamawinga + Czułameni + Valverde
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
0
@P33ck Czemu? Niech zagrają jak z City na Etihad
Skończmy z mitem "mocarcnej mierdy w LM"
0
xD
On mógłby podawać skład dwa dni przed meczem, po co się rozdrabniać
0
Ale karwahal to jest półgłówek