1

@TR3YWAY strona tytułowa i podziękowanie?

8

Lewy zjazd do bazy o nazwie emerytura, Roque już teraz powinien być włączony do drużyny

0

Raphinia to jest taki placek

0

@partymaker bul dupy po manice w El Classico

0

@BorzyKrzys Jedynie podobne mają oczy. Poza tym zupełnie inne brwi, inny nos i usta, kompletnie różna linia szczęki i podbródek

1

@BARCA1899Messi 100 baniek albo niech spier***** paść dalej kozy

0

@HighestInTheRoom ma infekcję sinusa 90 stopni

2

@Cule1234 Resztki rozumu jeszcze grubas ma

0

@hurek12 To nie jest Fermin XD

4

@Kidd Pamiętam jak dzisiaj, kiedy mój kumpel kibic Liverpoolu cieszył się z transferu Coutinho, bo uważał, że on gra jeden wybitny mecz, żeby potem zagrać trzy słabe. Czas pokazał, że kumpel bardzo się pomylił - grał 9 słabych meczów, żeby od czasu do czasu zagrać jeden niezły

0

Panie kozi kochasiu, mamy tutaj takich dwóch fajnych eleganckich chłopaków, Alonso i Dest się nazwyają, więc dej pan tego Mbappe i dorzuć pan Hakimiego za dwóch tych ananasów i Bombele. 3 za 2, jak na promocji w Lidlu

0

@Messibestplayerintheworld 100 baniek albo fuera

6

1. Coutinho - 160mln
2. Dembele - 145mln
3. Griezmann - 120mln

Trzy najdroższe transfery do klubu czyli razem 425mln. Z tej niebotycznej sumy odzyskaliśmy:

1. Coutinho -> Aston Villa - 20mln
2. Dembele -> PSG - przy dobrych wiatrach 75mln, przy złych 25mln
3. Griezmann -> Atletico - 20mln

Co daje nam od 310 do 360 mln na minusie. To tak jakby ktoś się zastanawiał, dlaczego od kilku sezonów nie stać nas na topowych cracków

0

@BARCA1899Messi Nie no szanujmy się, Raphinie to tylko i wyłącznie te statystyki ratują bo jego gra była po prostu słaba

7

Biali dostali po mordzie w Klasyku, więc co tutaj zrobić, żeby poprawić morale?
elfujarek to wie - wrzucić na fiolotową kolejny paszkwil o sprawie Negreiry XDD

18

@Huck Komplikacjach powiadasz

8

@Emhyr hahahahaha xDD ale rykłem na głos xDD

45

@Tomo1989 Kibic PSG piszący o marnowaniu pieniędzy przez inny klub to jakby Trynkiewicz wypominał komuś złe wychowanie swoich dzieci

2

@Toffik Bernardo to nie jest skrzydłowy

12

Nie kumam dlaczego niektórych nie rusza odejście Dembele. Tracimy na tym podwójnie bo to oznacza Mbappe w Realu, czyli największy rywal się wzmacnia a my osłabiamy. A Bombele był jaki był, ale robił różnicę jak był zdrowy, a realnego zastępstwa dla niego na rynku brak

2

@Worny Co mnie najbardziej zaskakuje to fakt, że Ferran ma kibców

42

- karwahal po co ci głowa?
- jem niom

0

Divebomby nie są zabronione no ale ludzie kochani, nie tak jak Sainz

2

Sainz co za placek

0

@JaroCoach 4 kółka

6

Chciałem jeszcze pospać a przez ryk madrycioków się nie da :|

1

Frenkie de Jong > Belingham + Kamawinga + Czułameni + Valverde

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

0

@P33ck Czemu? Niech zagrają jak z City na Etihad
Skończmy z mitem "mocarcnej mierdy w LM"

0

xD
On mógłby podawać skład dwa dni przed meczem, po co się rozdrabniać

0



Ale karwahal to jest półgłówek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?