0

@tristan87 Spoko tylko nie za Felixa a za 80-100 baniek i kupimy sobie Bilvę

3

70

@bari_94 Dowiedział się, że Jerzy Engel i Apoloniusz Tajner to dwie różne osoby

0

@Peciak Jak weźmiemy Felixa w jakikolwiek sposób będziemy frajerami totalnymi. Po primo, że on kompletnie nie pasuje do naszego stylu (już był taki jeden z różowymi włosami też z Atleti, na tej samej pozycji a piłkarsko nawet lepszy od Portugalczyka). A po segundo, to po akcji z w/w różowowłosym i cyrków jakie odwalało Atletico, żeby obniżyć za niego cenę w żadne większe interesy z materacami wchodzić nie można. Typ ewidentnie nie chce u nich grać, a oni nie chcą jego, szukają frajera, który wyświadczy obu stronom przysługę. Niedoczekanie

2

@Kessie byłem tam w Uncharted 4

18

Plusy:
+ łysy czyli opływowy czyli szybciej będzie biegał
+ groźne spojrzenie
+ ładne imię (łatwe do wymowy)
Minusy:
- to jest piłkarz maksymalnie do średniaka La Liga a nie do drużyny której celem jest tytuł

0

Pena
Dest Lenglet Garcia Alonso
Romeu
Roberto Kessie
Ferran Lewandowski Fati

Jak widać trzeba kupić zmiennika dla Lewandowskiego, proponuję Ante Budimira z Osasuny. 31 lat, klockowaty, idealnie uzupełni ten skład

8

Jak to mówił Darek Szpakowski: "Jak się nie ma lubi tego co się lubi to się lubi co się ma"

3

Odstawiam 200 komentarzy na fioletowej pod tą wypowiedzią

0

FC Barcelona - klub spokojnego optymizmu

5

klub jest świadomy problemu i "pracuje nad tym, żeby go rozwiązać - i go rozwiąże"

To zdanie nakazuje zakładać, że gówno zostanie rozwiązane i będziemy w czarnej dupie

4

@Popitek12 co xDD

2

Zawsze cieszy jak madryciok dostaje w trąbę

0

@SteuerFreiMoney Moim zdaniem to gość nie jeździ na niemieckich autostradach często, bo jakby jeździł to by się 3 razy zastanowił przed zmianą pasa czy na pewno wolne, czy czasem jakieś lambo, porsche albo inna m ósemka nie pruje 250 km/h po lewym pasie

0

@SteuerFreiMoney "wyjezdrza" ała moje oczy

2

Novak słowiański Chad z zasadami kontra Carlos hiszpański stękacz mamałyga

Wybór jest prosty

3

@Bananowysong Chodziło im, że zmienił na Vodafone i zawsze ma zasięg, nawet na wakacjach w Hiszpanii

10

Sport i Mundo walczą zaciekle o najdurniejszą plotę transferową. Idą łeb w łeb

3

7kg masy mięśniowej w 5 tygodni xDD
Jak ten sport coś napisze to nie wiem czy się śmiać czy płakać z ich głupoty

3

@Transu96 już za rok „Barcelona wystawiła na listę transferową Romeu, ale Hiszpan ani myśli odchodzić”

5

@KrychaFCB im większy balon madrycioki pompują tym większe będzie jego pierdolnięcie

0

Ja tam szanuję kibiców Legii
Dziś o 16 w Rzeszowie liczną grupą byli na marszu, a teraz również liczną grupą są na trybunie

0

Niech to mundo już się przestanie kompromitować, bo co newsa wypuszczą to się nie sprawdza

1

MLS to jego poziom
Z Barcelony to go najbardziej pamiętam z filmiku gdzie mu rzucili jakieś pudło czy coś takiego a on skakał jak kangur do c**jowej muzyczki

0

Chcieliście Kimisia, dostaniecie Romeu
Chcieliście Cancelo, dostaniecie Maffeo
Chcieliście Gulera, dostaniecie Ferrana w beast mode
Chceliście Bernardo, dostaniecie Roberto na wahadle
Chceliście LM, dostaniecie 1/4 LE

1

@abram3k Dżoszuła Kimiś to nawet nie jest on

3

Boniek był jaki był, ale Kulesza to może mu co najwyżej wąsy czesać. Koleś w półtora roku zniszczył wizerunek PZPN budowany latami przez rudego

1

@D10SLEO Pau Torres to taki trochę (ale niewiele) lepszy Eric Garcia

6

Będzie na duży palec prawej stopy Bernardo Silvy

87

Dzień dobry
Codzienna przypominajka, że Real Madryt zataił 122mln euro w sprawozdaniu finansowym za rok 2022 i do tej pory nie poniósł za to żadnych konsekwencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?