qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston HAM - 0 xD
1
@michal26 A w innej serii 2 miesiące temu w takich warunkach właśnie
Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze
0
@Medium Ciężarówki na torze odprowadzają wodę
2
@michal26 I tak i nie, jak przed prostą Kemmel kogoś obróci to te wszelakie systemy bezpieczeństwa niewiele pomogą jak w bok bolidu wbije się drugi kierowca który jedzie 250 km/h
10
Dobre zdjęcie do artykułu - pokazuje kogo faworyzują sędziowie chociaż najgłośniej kłapią jadaczkami o Negreirze
Oby dziś w nocy madrycioki w ryk
6
Wrzucacie linki z Twittera z tym jebuckim X w górnym rogu i odruchowo go klikam jak żeby zamknąć reklamę, kurrrr Elon coś ty narobił
4
Uuu zaczynaja się spiny u sedesów
1
Komentarz usunięty
0
@gumaz już po, możesz posprzątać
1
@Kengo ok boomer
1
@budel17
- Stan murawy? - To wielka szkoda, że w najlepszej lidze w Hiszpanii dopuszcza się obiekty z tak słabym stanem murawy. Nie szukam wymówek, ale piłka zachowywała się nieprzewidywalnie i nie mogliśmy wykonywać schematów wypracowanych na treningach.
90
Konferencja Xaviego po pierwszej kolejce La Liga
- Porażka? - Mamy pierwszy mecz po wakacjach, a Getafe grało jakby walczyli o mistrza. Myślę, że byli zbyt nabuzowani i mieli przerost ambicji. Tak się nie gra w pierwszej kolejce po wakacjach.
- Babole Desta i Alonso? - Ja jestem zadowolony z ich gry. Są konkurencyjnymi zawodnikami, a błędy przydarzają się każdemu. Jesteśmy drużyną i jeśli tracimy bramkę to winny jest kolektyw. Marcos i Serghinio będą mieli jeszcze mnóstwo okazji pokazać swoją jakość jaką prezentują na treningach.
- Wzmocnienia? - Razem z zarządem pracujemy nad transferami. Jesteśmy Barceloną i każdy piłkarz chce u nas grać. Mamy jeszcze sporo czasu na pozyskanie nowych graczy.
- Roberto w pomocy? - Sergi może grać na niemal każdej pozycji i wszędzie daje nam wiele jakości. Jest pierwszym kapitanem zespołu i daje wspaniały przykład
- Uraz Pedriego? - Wstępna diagnoza mówi o lekkim przeciążeniu. Mamy nadzieję, że wróci na pierwszy mecz fazy grupowej Ligii Mistrzów z Manchesterem United lub drugi z Milanem. Odczucia są pozytywne
1
@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER PER NOR
5) VER
25
No i ma racje. Xavi to powinien kilka razy się zastanowić zanim coś powie, bo to już nie pierwszy raz kiedy palnie jakąś głupotę
0
A pamiętacie jak zaraz po zakończeniu sezonu latały newsy, że Xavi ustalił z zarządem, że na tournee po USA będzie już miał kompletną kadrę? XD
0
@Kidd Bonus powinien być czy wyścig w ogóle się odbędzie
2
@Lisek nie zapominaj o Ferranie
8
@Fenelon Oriol się kręcił jak gówno w przeręblu
10
Byłoby spoko ale Romero to obecnie tier 4 więc zapewne bzdura
1
@DaPidejpi Te klocki nie nadają się do średniaków La Liga, a co dopiero Barcelony... Dest to kolejny wymysł Bartomeu, ale za Alonso to Xavi z Laportą biorą całą odpowiedzialność
1
@tbas Powiedz, że nie masz ambicji nie mówiąc, że nie masz ambicji
0
@Kitek1640 Tak samo Alonso, Erica, Roberto, Ferrana, Oreo Romeo...
2
@Firestone Trzeba liczyć że Alonso jednak zagra sporo meczów w nowym sezonie. W barwach Alaves albo innej Almerii
1
Ale my mamy kasztanów w ekipie
0
@AlphaNumeric Bo skończyły się książki i sami sobie ulepili scenariusz
0
@SkilledHydra16 ucięli w najgorszym możliwym momencie..
7
No i spoko te białe koszulki. Może w końcu i nam zaczną dyktować karne z kapelusza, a nasi piłkarze będą mogli np. oklepać komuś maskę i nie ponieść za to żadnych konsekwencji
1
@qbuteq Byłem na premierze w piątek, a właśnie wróciłem z powtórnego seansu i muszę powiedzieć, że oglądając ten film drugi raz wiele się zyskuje. Zwraca się uwagę na sporo detali, ilość nazwisk już nie jest tak przytłaczająca i niektóre dialogi mająz zupełnie inny wydźwięk. Natomiast podczas obu seansów kulminacyjna scena wybuchu bomby wywołała te same reakcje - nastała totalna cisza, a na sali nikt w tym czasie nie chrząknął, nie kaszlnął, nie zaszeleścił chipsami. Każdy z oczami jak 5 złotych czekał na dzwięk eksplozji, moim zdaniem to coś niesamowitego, że Nolan potrafi tak zahipnotyzować widownię. Albo w mojej opini bardzo mocna scena z "wyborem" miasta w Japonii które zostanie zbombardowane - "to Kyoto nie bo tam byłem na miesiącu miodowym, piękne miasto he he". Polecam iść drugi raz jak ktoś się waha, jeszcze bogatsze doświadczenie od premierowego obejrzenia
1
Oppenheimer - SPOILER
4
Zbuntowany anioł
Kambio Dolor