1

@mekston HAM - 0 xD

1

@michal26 A w innej serii 2 miesiące temu w takich warunkach właśnie
Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze

0

@Medium Ciężarówki na torze odprowadzają wodę

2

@michal26 I tak i nie, jak przed prostą Kemmel kogoś obróci to te wszelakie systemy bezpieczeństwa niewiele pomogą jak w bok bolidu wbije się drugi kierowca który jedzie 250 km/h

10

Dobre zdjęcie do artykułu - pokazuje kogo faworyzują sędziowie chociaż najgłośniej kłapią jadaczkami o Negreirze

Oby dziś w nocy madrycioki w ryk

6

Wrzucacie linki z Twittera z tym jebuckim X w górnym rogu i odruchowo go klikam jak żeby zamknąć reklamę, kurrrr Elon coś ty narobił

4

Uuu zaczynaja się spiny u sedesów

1

Komentarz usunięty

0

@gumaz już po, możesz posprzątać

1

@Kengo ok boomer

1

@budel17

- Stan murawy? - To wielka szkoda, że w najlepszej lidze w Hiszpanii dopuszcza się obiekty z tak słabym stanem murawy. Nie szukam wymówek, ale piłka zachowywała się nieprzewidywalnie i nie mogliśmy wykonywać schematów wypracowanych na treningach.

90

Konferencja Xaviego po pierwszej kolejce La Liga

- Porażka? - Mamy pierwszy mecz po wakacjach, a Getafe grało jakby walczyli o mistrza. Myślę, że byli zbyt nabuzowani i mieli przerost ambicji. Tak się nie gra w pierwszej kolejce po wakacjach.

- Babole Desta i Alonso? - Ja jestem zadowolony z ich gry. Są konkurencyjnymi zawodnikami, a błędy przydarzają się każdemu. Jesteśmy drużyną i jeśli tracimy bramkę to winny jest kolektyw. Marcos i Serghinio będą mieli jeszcze mnóstwo okazji pokazać swoją jakość jaką prezentują na treningach.

- Wzmocnienia? - Razem z zarządem pracujemy nad transferami. Jesteśmy Barceloną i każdy piłkarz chce u nas grać. Mamy jeszcze sporo czasu na pozyskanie nowych graczy.

- Roberto w pomocy? - Sergi może grać na niemal każdej pozycji i wszędzie daje nam wiele jakości. Jest pierwszym kapitanem zespołu i daje wspaniały przykład

- Uraz Pedriego? - Wstępna diagnoza mówi o lekkim przeciążeniu. Mamy nadzieję, że wróci na pierwszy mecz fazy grupowej Ligii Mistrzów z Manchesterem United lub drugi z Milanem. Odczucia są pozytywne

1

@Kidd
1) VER
2) VER
3) RBR
4) VER
5) VER PER NOR
5) VER

25

No i ma racje. Xavi to powinien kilka razy się zastanowić zanim coś powie, bo to już nie pierwszy raz kiedy palnie jakąś głupotę

0

A pamiętacie jak zaraz po zakończeniu sezonu latały newsy, że Xavi ustalił z zarządem, że na tournee po USA będzie już miał kompletną kadrę? XD

0

@Kidd Bonus powinien być czy wyścig w ogóle się odbędzie

2

@Lisek nie zapominaj o Ferranie

8

@Fenelon Oriol się kręcił jak gówno w przeręblu

10

Byłoby spoko ale Romero to obecnie tier 4 więc zapewne bzdura

1

@DaPidejpi Te klocki nie nadają się do średniaków La Liga, a co dopiero Barcelony... Dest to kolejny wymysł Bartomeu, ale za Alonso to Xavi z Laportą biorą całą odpowiedzialność

1

@tbas Powiedz, że nie masz ambicji nie mówiąc, że nie masz ambicji

0

@Kitek1640 Tak samo Alonso, Erica, Roberto, Ferrana, Oreo Romeo...

2

@Firestone Trzeba liczyć że Alonso jednak zagra sporo meczów w nowym sezonie. W barwach Alaves albo innej Almerii

1

Ale my mamy kasztanów w ekipie

0

@AlphaNumeric Bo skończyły się książki i sami sobie ulepili scenariusz

0

@SkilledHydra16 ucięli w najgorszym możliwym momencie..

7

No i spoko te białe koszulki. Może w końcu i nam zaczną dyktować karne z kapelusza, a nasi piłkarze będą mogli np. oklepać komuś maskę i nie ponieść za to żadnych konsekwencji

1

@qbuteq Byłem na premierze w piątek, a właśnie wróciłem z powtórnego seansu i muszę powiedzieć, że oglądając ten film drugi raz wiele się zyskuje. Zwraca się uwagę na sporo detali, ilość nazwisk już nie jest tak przytłaczająca i niektóre dialogi mająz zupełnie inny wydźwięk. Natomiast podczas obu seansów kulminacyjna scena wybuchu bomby wywołała te same reakcje - nastała totalna cisza, a na sali nikt w tym czasie nie chrząknął, nie kaszlnął, nie zaszeleścił chipsami. Każdy z oczami jak 5 złotych czekał na dzwięk eksplozji, moim zdaniem to coś niesamowitego, że Nolan potrafi tak zahipnotyzować widownię. Albo w mojej opini bardzo mocna scena z "wyborem" miasta w Japonii które zostanie zbombardowane - "to Kyoto nie bo tam byłem na miesiącu miodowym, piękne miasto he he". Polecam iść drugi raz jak ktoś się waha, jeszcze bogatsze doświadczenie od premierowego obejrzenia

1

Oppenheimer - SPOILER

4

Zbuntowany anioł
Kambio Dolor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?