qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i super, dajcie ze 150 baniek i niech idzie
1
@Jacu327 Wiemdzin to syf z gównianym systemem walki, RDR2 to arcydzieło
0
Udany debiut - myślę, pewnie jakąś asyste zaliczył a może bramkę nawet.
"Meksykanin wszedł na ostatnie 17 minut spotkania i wygrał kila pojedynków" - no brawo, zawodwy piłkarz potrafi od czasu do czasu minąć rywala i kopnąć prosto xD
1
@Rewolucja123 Jeśli chodzi o Barcelone to te wszytkie tiery można wyrzucić do kibla i spuścić wodę
32
@Nazio_87 śliczna, absolutnie mój typ urody u kobiety, oby tylko moja żona tego nie widziała bo by mi rozbiła łeb o klawiatksdjflkw34w4902j3dk3dk23
1
@don'T.R.I.P.e z tym IMAXem to niezła propaganda poszła przed premierą jeszcze, nakręcili hype w sumie o nic. No ale film zacny, w mojej opinii 8/10
1
@tristan87 przecież do pęto d’Oro które Cristiano wygrywa co roku
0
@LukaszFan Tu Rzeszów, odbiór
Jest pochmurno ale nie pada, odbiór
11
@esem91 Gówno widać
3
A pamiętacie jak Diego Costa nagilał do rękawicy i rzucił tym w Ramosa?
3
niemiecki Chad Noah Darvich >>> turecki chłopek roztropek z bolącym kolankiem
0
@Janas11224 Zły pomołomony hej
12
Brzmi bardzo podobnie do elfujarka, aż dwa razy spojrzałem, czy omyłkowo nie wszedłem na fioletową
0
Kilka osób tutaj pisało, żebyśmy się od Benfiki uczyli robić biznesy, w takim razie sprzedaż Duna za 50-60mln byłaby ruchem "po benfikowemu" - moim zdaniem, mimo całej wielkiej sympatii do tego gościa, za taką kasę bym go puścił
0
Dajcie mu jeszcze kilka sezonów. Włączy beast mode i odpali
2
@ShawnC Pomaga nosić piłki na treningu
4
@tbas Za wywołanie ryku madrycioków dożywotni szacunek
10
@kosmos91 Bo nie mieli 100 baniek, ale jakby mieli to by dali
2
Arabusy za byle pokrakę płacą kupę siana a za Kessiego jakieś ochłapy chcą rzucić? Czy my możemy choć raz powiedzieć albo 20 baniek albo won do kóz?
1
@KamQiX Pomysł dobry, tylko przy jakiej formacji miało by to funkcjonować? Jedyna sensowna opcja to 4-2-3-1 w diamencie, ale wtedy Balde i potencjalnie Cancelo tracą swoje atuty ofensywne..
2
Bernardo jest przepiękny, ale gdzie on miałby u nas grać? Skrzydłowy to nie jest, a pomoc mamy niby obsadzoną. No, chyba, że zamierzają sprzedać za gruby hajs Gaviego
1
@Ojciec5tkidzieci ban za spoiler, śpij słodko aniołku
1
@FcPortoFan1999 ordabadabadasy to biorą - 0:2
0
A ja go zawsze bardzo lubiłem i nadal mi szkoda, że odchodzi
2
@ranger3120 https://www.youtube.com/live/CPqf8-F-hGY?feature=share
1:25:50
3
Mogę tych kompetentnych ludzi w dyrekcji sportowej, tyle plackowatych i słabych i przede wszystkim młodych kasztanów na ofensywie grającego prawego obrońcy, a my bierzemy świetnego Portugala za rozsądne pieniądze z rozsądną pensją, a La Rambla płacze. Absurd.
0
@PatrychoO Murzyn z tyłu: "No ludzie kochani ja tu za minimalną biegam..."
1
@AllBundy ReEeEeEeEe szczypawkaaaaaa
0
@Kessie jest tryb nocny na tej stronie?!
1
@WiernyKibicToJa Mecz był dzisiaj