1

No i super, dajcie ze 150 baniek i niech idzie

1

@Jacu327 Wiemdzin to syf z gównianym systemem walki, RDR2 to arcydzieło

0

Udany debiut - myślę, pewnie jakąś asyste zaliczył a może bramkę nawet.

"Meksykanin wszedł na ostatnie 17 minut spotkania i wygrał kila pojedynków" - no brawo, zawodwy piłkarz potrafi od czasu do czasu minąć rywala i kopnąć prosto xD

1

@Rewolucja123 Jeśli chodzi o Barcelone to te wszytkie tiery można wyrzucić do kibla i spuścić wodę

32

@Nazio_87 śliczna, absolutnie mój typ urody u kobiety, oby tylko moja żona tego nie widziała bo by mi rozbiła łeb o klawiatksdjflkw34w4902j3dk3dk23

1

@don'T.R.I.P.e z tym IMAXem to niezła propaganda poszła przed premierą jeszcze, nakręcili hype w sumie o nic. No ale film zacny, w mojej opinii 8/10

1

@tristan87 przecież do pęto d’Oro które Cristiano wygrywa co roku

0

@LukaszFan Tu Rzeszów, odbiór
Jest pochmurno ale nie pada, odbiór

11

@esem91 Gówno widać

3

A pamiętacie jak Diego Costa nagilał do rękawicy i rzucił tym w Ramosa?


3

niemiecki Chad Noah Darvich >>> turecki chłopek roztropek z bolącym kolankiem

0

@Janas11224 Zły pomołomony hej

12

Brzmi bardzo podobnie do elfujarka, aż dwa razy spojrzałem, czy omyłkowo nie wszedłem na fioletową

0

Kilka osób tutaj pisało, żebyśmy się od Benfiki uczyli robić biznesy, w takim razie sprzedaż Duna za 50-60mln byłaby ruchem "po benfikowemu" - moim zdaniem, mimo całej wielkiej sympatii do tego gościa, za taką kasę bym go puścił

0

Dajcie mu jeszcze kilka sezonów. Włączy beast mode i odpali

2

@ShawnC Pomaga nosić piłki na treningu

4

@tbas Za wywołanie ryku madrycioków dożywotni szacunek

10

@kosmos91 Bo nie mieli 100 baniek, ale jakby mieli to by dali

2

Arabusy za byle pokrakę płacą kupę siana a za Kessiego jakieś ochłapy chcą rzucić? Czy my możemy choć raz powiedzieć albo 20 baniek albo won do kóz?

1

@KamQiX Pomysł dobry, tylko przy jakiej formacji miało by to funkcjonować? Jedyna sensowna opcja to 4-2-3-1 w diamencie, ale wtedy Balde i potencjalnie Cancelo tracą swoje atuty ofensywne..

2

Bernardo jest przepiękny, ale gdzie on miałby u nas grać? Skrzydłowy to nie jest, a pomoc mamy niby obsadzoną. No, chyba, że zamierzają sprzedać za gruby hajs Gaviego

1

@Ojciec5tkidzieci ban za spoiler, śpij słodko aniołku

1

@FcPortoFan1999 ordabadabadasy to biorą - 0:2

0

A ja go zawsze bardzo lubiłem i nadal mi szkoda, że odchodzi

2

@ranger3120 https://www.youtube.com/live/CPqf8-F-hGY?feature=share

1:25:50

3

Mogę tych kompetentnych ludzi w dyrekcji sportowej, tyle plackowatych i słabych i przede wszystkim młodych kasztanów na ofensywie grającego prawego obrońcy, a my bierzemy świetnego Portugala za rozsądne pieniądze z rozsądną pensją, a La Rambla płacze. Absurd.

0

@PatrychoO Murzyn z tyłu: "No ludzie kochani ja tu za minimalną biegam..."

1

@AllBundy ReEeEeEeEe szczypawkaaaaaa

0

@Kessie jest tryb nocny na tej stronie?!

1

@WiernyKibicToJa Mecz był dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?