1

@Kidd nie mogłem znaleźć :|

1

@Kidd w poprzednim wyścigu nie było h2h?

1

Sezon Dembele w PSG sporo nam powie o naszym sztabie medycznym, bo jak Francuz się nie połamie lub złapie jedynie jakiś mały uraz, to będziemy mieli jasny obraz, że u nas medycy i trenerzy przygotowania fizycznego będą do dyscyplinarnego wypi**dolenia

0

@Gregor1899 nikt nie musiał lapsie

5

@Kondziubarca sezon przejściowy. 6 z rzędu

2

@michal26 chaos kontrolowany

4

Nie bronię go bo swoje za uszami ma i dobrze, że kończy piastować swoją funkcję. Ale strasznie wkurzają mnie te podwójne standardy wobec kobiet i mężczyzn, gdyby to kobieta pocałowała tak mężczyznę to żadnej afery by nie było, tylko komentarze typu hehehe ale farciarz. Typowe dla obłudnej lewicy

0

Czyli Cancelo szedł, szedł, szedł i szedł ale ostatecznie nie doszedł, bo Lengleta nie uda się sprzedać xD ten klub trzeba zaorać i założyć od nowa

0

Chlop szczura wciągnął

0

Komentarz usunięty

1

@Pedri16Future Panie przy naszym sztabie? 10 to optymistyczny scenariusz

3

4-5 tygodni czy przy naszych fachurach to wróci w styczniu. Powiedziałbym, że to jakieś fatum, ale to nie może być fatum bo jest za duża powtarzalność. To nieporadny sztab i medyczny i przygotowania który Xavi zabetonował i nie można mu za nic przegadać

1

Zajebiscie! Nowy sezon a błędy i demony te same - siermiężna gra i multum mięśniówek. Za brak zmian w sztabie przygotowania fizycznego Xavi powinien odpowiedzieć zwolnieniem

0

@tristan87 XDDD szybko poszło, brawo sztab przygotowania fizycznego

3

Na naszych oczach piłka nożna jaką znamy umiera. No ale, jak kozolubcy wejdą do LM to może w końcu większość wielkich europoejskich klubów przejrzy na oczy, że superliga to konieczność

1

@Cule1234 jak widze i słyszę Laboge to mi się nóż otwiera w kieszeni.. zawsze był wkurzający ale jego pier*olenia trzeba było słuchać tylko raz na jakiś czas kiedy komentował mecze. A teraz oprócz tego to go zapraszają do tych wszystkich programów o La Liga, gdzie nawija te swoje kocopoły i oczywiście zawsze Barca ble a Real STRA TO SFE RYCZ NY

16

Sprowadzenie tego gościa to był błąd kardynalny, a nie pozwolenie na jego sprzedaż/odejście to już jawne działanie na szkodę klubu

0

@Tomo1989 jak widać każdy tam chce poczuć usta tego oskarka na swoim małym

0

@cchesterr43 pasowalbyś do Realu Madryt

7

Identyko jak Winicjusz nabił Araujo w Klasyku

4

Wszystkiego najlepszego dla taty Klary Lewandowskiej

4

Thank you for nothing

32

Spokojnie, w następnej kolejce sędziowie się poprawią i będą gwizdać takie karne. Na korzyść Realu Madryt oczywiście

1

Ferran spoko, ale należy pamiętać, że był to gol na 2:0 kiedy Barca już prowadziła i Cadiz wyszło wyżej całą drużyną

8

Ale ładnie Lewy wypuścił Ferrara tą główką

1

Pedri z jakiej planety przybyłeś?

4

Krycie na radar Roberto - standardzik

0

Vitor Roque na już

1

@SenseiFCB tak, Raphinia w presezonie xD

0

Ciekawe czy strzelimy gola w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?