qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd nie mogłem znaleźć :|
1
@Kidd w poprzednim wyścigu nie było h2h?
1
Sezon Dembele w PSG sporo nam powie o naszym sztabie medycznym, bo jak Francuz się nie połamie lub złapie jedynie jakiś mały uraz, to będziemy mieli jasny obraz, że u nas medycy i trenerzy przygotowania fizycznego będą do dyscyplinarnego wypi**dolenia
0
@Gregor1899 nikt nie musiał lapsie
5
@Kondziubarca sezon przejściowy. 6 z rzędu
2
@michal26 chaos kontrolowany
4
Nie bronię go bo swoje za uszami ma i dobrze, że kończy piastować swoją funkcję. Ale strasznie wkurzają mnie te podwójne standardy wobec kobiet i mężczyzn, gdyby to kobieta pocałowała tak mężczyznę to żadnej afery by nie było, tylko komentarze typu hehehe ale farciarz. Typowe dla obłudnej lewicy
0
Czyli Cancelo szedł, szedł, szedł i szedł ale ostatecznie nie doszedł, bo Lengleta nie uda się sprzedać xD ten klub trzeba zaorać i założyć od nowa
0
Chlop szczura wciągnął
0
Komentarz usunięty
1
@Pedri16Future Panie przy naszym sztabie? 10 to optymistyczny scenariusz
3
4-5 tygodni czy przy naszych fachurach to wróci w styczniu. Powiedziałbym, że to jakieś fatum, ale to nie może być fatum bo jest za duża powtarzalność. To nieporadny sztab i medyczny i przygotowania który Xavi zabetonował i nie można mu za nic przegadać
1
Zajebiscie! Nowy sezon a błędy i demony te same - siermiężna gra i multum mięśniówek. Za brak zmian w sztabie przygotowania fizycznego Xavi powinien odpowiedzieć zwolnieniem
0
@tristan87 XDDD szybko poszło, brawo sztab przygotowania fizycznego
3
Na naszych oczach piłka nożna jaką znamy umiera. No ale, jak kozolubcy wejdą do LM to może w końcu większość wielkich europoejskich klubów przejrzy na oczy, że superliga to konieczność
1
@Cule1234 jak widze i słyszę Laboge to mi się nóż otwiera w kieszeni.. zawsze był wkurzający ale jego pier*olenia trzeba było słuchać tylko raz na jakiś czas kiedy komentował mecze. A teraz oprócz tego to go zapraszają do tych wszystkich programów o La Liga, gdzie nawija te swoje kocopoły i oczywiście zawsze Barca ble a Real STRA TO SFE RYCZ NY
16
Sprowadzenie tego gościa to był błąd kardynalny, a nie pozwolenie na jego sprzedaż/odejście to już jawne działanie na szkodę klubu
0
@Tomo1989 jak widać każdy tam chce poczuć usta tego oskarka na swoim małym
0
@cchesterr43 pasowalbyś do Realu Madryt
7
Identyko jak Winicjusz nabił Araujo w Klasyku
4
Wszystkiego najlepszego dla taty Klary Lewandowskiej
4
Thank you for nothing
32
Spokojnie, w następnej kolejce sędziowie się poprawią i będą gwizdać takie karne. Na korzyść Realu Madryt oczywiście
1
Ferran spoko, ale należy pamiętać, że był to gol na 2:0 kiedy Barca już prowadziła i Cadiz wyszło wyżej całą drużyną
8
Ale ładnie Lewy wypuścił Ferrara tą główką
1
Pedri z jakiej planety przybyłeś?
4
Krycie na radar Roberto - standardzik
0
Vitor Roque na już
1
@SenseiFCB tak, Raphinia w presezonie xD
0
Ciekawe czy strzelimy gola w tym sezonie