qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzień konia obu bramkarzy
5
Wszystko laminat zrobił dobrze, ale bramkarz ma dzień konia jak widać
1
@MesQueUnClub96 i immunitet na 5 meczów
0
Myśle że jak Czelsioki wydadzą jeszcze z 2 miliardy to włączą się do walki o top 10
0
Aż się przypomina Fabregas na dziewiątce
0
Mocarna ta nasza ławka XD
0
Paskudną ma dziare na lewej ręce ten Enzo
1
Ciekawe czasy w Barcelonie, że oczekuje się na mecz ze względu na magię Pedriego czy de Jonga ale również fizyczność Oriola Yaya Romeu
1
sędziowie la liga leczą się u doktora oetkera
1
@matirix20 magik ze złamaną różdżką
0
@messi564 nic dziwnego patrząc na gamoni jakich mają w składzie
1
"Żud Belingam z jakiej planety przybyłeś?" - "Z planety Ogrywamogórów"
2
@bartas97 jprdl to oni dalej nagrywają ten ogrzewany 16 razy kotlet?
0
@tbas i tym oto golem Roberto zapewnił sobie pozostanie w klubie do końca kariery niezależnie od formy
1
Utkaj już farbowaną japę i won do Segunda madrycki karaluchu
0
No to po Fresnedzie
1
@WiernyDoKoncaFCB n52b30 bardzo dobrze radzi sobie z lpg. Lubi w nim padać pompa wody i popychacze hydrauliczne. W dodatku przy większych przebiegach psuje się valvetronic - a naprawić to dobrze to droga przez mękę lub wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Koszta ogólne? Sky is the limit, jak w każdej klasie premium, dlatego ważne jest kupno dobrego egzemplarza o którego ktoś dbał i nie napalać się na pierwszy lepszy oglądany. Ja swoje pierwsze e65 szukałem 8 miesięcy aż znalazłem bardzo dobrą sztukę. A w alfach to wiadomka - wszechobecna rdza przez co wieczne problemy z podwoziem. Ja bym w alfę nie szedł bo bym się bał, że nie zauważę jakiejś dziury, przejadę po niej i wypadnie mi podłoga
0
W poprzednim sezonie nad Lewym rozłożono parasol ochronny bo wiadomo - duże nazwisko w La Liga, tytan pracy, gość co wygrał wszystko. I nawet po jego słabych meczach nie było jakiejś dużej krytyki. Po pierwszej kolejce niewiele się zmieniło w jego grze i już katalońskie media (bardzo możliwe, że na polecenie kogoś z klubu) sugerują, że należałoby zastąpić Lewego Ferranem. Jak nadal się nic nie poprawi, to na pewno pojawi się mocniejsza krytyka i bardzo możliwe wypychanie z klubu - tak to po prostu funkcjonuje za Laporty
1
@WiernyDoKoncaFCB Oba będą awaryjne ale droższe w naprawie zdecydowanie BMW. No ale BMW będzie też zdecydowanie lepszym wyborem od tej Alfy pod kątem komfortu, układu kierowniczego i frajdy z jazdy
1
Nie tak dawno, miałem bekę, że Xavi wystawi Desta albo Roberto na prawej obronie w 1 kolejce i że Pedri wypadnie w pierwszym meczu. Ale trochę się pomyliłem bo Roberto zagra na PO ale w drugiej kolejce, a kontuzje złapał Araujo xD
1
Co wiemy na pewno, to to, że będzie się bardzo starał, żeby Barcelona straciła punkty
1
Komentarz usunięty
3
@partymaker ciesz się z tego co masz, bo mogłeś się urodzić w afrykańskim buszu i z tępą dzidą polować na szympansy
1
Laporta niczym stary cwany pisowiec - obsadza stołki swoimi kolesiami
5
@macio_944 że Neymar to piłkarz przereklamowany, nigdy nie był liderem i zawodzi w reprezentacji. I że Madryt to klub pełen DUMY i oni sobie nie pozwolą żeby Mapet ich rozgrywał xd
4
No nie da się olabogi słuchać, trąci zaślepionym madryciokiem na kilometr
5
Nie sądziłem, że podczas mojej niemal 20-letniej przygody kibicowania temu klubowi, po pierwszej kolejce będę myślał "niech ten sezon się już kończy". A jednak, dzięki oszustowi z gwizdkiem i madryckim przydupasom to się udało
8
„Bałbym się wpuszczać zyskała” A ja się pytam od czego jest ta łajza z gwizdkiem, przecież jego obowiązkiem jest tonować nastroje i chronić piłkarzy
12
I jeszcze nas okradli hahaha nikt nie pozwoli na to żeby Barcelona obroniła ligę
1
Wow oriol toure w akcji