0

Dzień konia obu bramkarzy

5

Wszystko laminat zrobił dobrze, ale bramkarz ma dzień konia jak widać

1

@MesQueUnClub96 i immunitet na 5 meczów

0

Myśle że jak Czelsioki wydadzą jeszcze z 2 miliardy to włączą się do walki o top 10

0

Aż się przypomina Fabregas na dziewiątce

0

Mocarna ta nasza ławka XD

0

Paskudną ma dziare na lewej ręce ten Enzo

1

Ciekawe czasy w Barcelonie, że oczekuje się na mecz ze względu na magię Pedriego czy de Jonga ale również fizyczność Oriola Yaya Romeu

1

sędziowie la liga leczą się u doktora oetkera

1

@matirix20 magik ze złamaną różdżką

0

@messi564 nic dziwnego patrząc na gamoni jakich mają w składzie

1

"Żud Belingam z jakiej planety przybyłeś?" - "Z planety Ogrywamogórów"

2

@bartas97 jprdl to oni dalej nagrywają ten ogrzewany 16 razy kotlet?

0

@tbas i tym oto golem Roberto zapewnił sobie pozostanie w klubie do końca kariery niezależnie od formy

1

Utkaj już farbowaną japę i won do Segunda madrycki karaluchu

0

No to po Fresnedzie

1

@WiernyDoKoncaFCB n52b30 bardzo dobrze radzi sobie z lpg. Lubi w nim padać pompa wody i popychacze hydrauliczne. W dodatku przy większych przebiegach psuje się valvetronic - a naprawić to dobrze to droga przez mękę lub wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Koszta ogólne? Sky is the limit, jak w każdej klasie premium, dlatego ważne jest kupno dobrego egzemplarza o którego ktoś dbał i nie napalać się na pierwszy lepszy oglądany. Ja swoje pierwsze e65 szukałem 8 miesięcy aż znalazłem bardzo dobrą sztukę. A w alfach to wiadomka - wszechobecna rdza przez co wieczne problemy z podwoziem. Ja bym w alfę nie szedł bo bym się bał, że nie zauważę jakiejś dziury, przejadę po niej i wypadnie mi podłoga

0

W poprzednim sezonie nad Lewym rozłożono parasol ochronny bo wiadomo - duże nazwisko w La Liga, tytan pracy, gość co wygrał wszystko. I nawet po jego słabych meczach nie było jakiejś dużej krytyki. Po pierwszej kolejce niewiele się zmieniło w jego grze i już katalońskie media (bardzo możliwe, że na polecenie kogoś z klubu) sugerują, że należałoby zastąpić Lewego Ferranem. Jak nadal się nic nie poprawi, to na pewno pojawi się mocniejsza krytyka i bardzo możliwe wypychanie z klubu - tak to po prostu funkcjonuje za Laporty

1

@WiernyDoKoncaFCB Oba będą awaryjne ale droższe w naprawie zdecydowanie BMW. No ale BMW będzie też zdecydowanie lepszym wyborem od tej Alfy pod kątem komfortu, układu kierowniczego i frajdy z jazdy

1

Nie tak dawno, miałem bekę, że Xavi wystawi Desta albo Roberto na prawej obronie w 1 kolejce i że Pedri wypadnie w pierwszym meczu. Ale trochę się pomyliłem bo Roberto zagra na PO ale w drugiej kolejce, a kontuzje złapał Araujo xD

1

Co wiemy na pewno, to to, że będzie się bardzo starał, żeby Barcelona straciła punkty

1

Komentarz usunięty

3

@partymaker ciesz się z tego co masz, bo mogłeś się urodzić w afrykańskim buszu i z tępą dzidą polować na szympansy

1

Laporta niczym stary cwany pisowiec - obsadza stołki swoimi kolesiami

5

@macio_944 że Neymar to piłkarz przereklamowany, nigdy nie był liderem i zawodzi w reprezentacji. I że Madryt to klub pełen DUMY i oni sobie nie pozwolą żeby Mapet ich rozgrywał xd

4

No nie da się olabogi słuchać, trąci zaślepionym madryciokiem na kilometr

5

Nie sądziłem, że podczas mojej niemal 20-letniej przygody kibicowania temu klubowi, po pierwszej kolejce będę myślał "niech ten sezon się już kończy". A jednak, dzięki oszustowi z gwizdkiem i madryckim przydupasom to się udało

8

„Bałbym się wpuszczać zyskała” A ja się pytam od czego jest ta łajza z gwizdkiem, przecież jego obowiązkiem jest tonować nastroje i chronić piłkarzy

12

I jeszcze nas okradli hahaha nikt nie pozwoli na to żeby Barcelona obroniła ligę

1

Wow oriol toure w akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?